Treść opublikowana przez Szati 1991
-
Wieszaki układu wydechowego
Rozumiem Cię ale 4 lata temu wymieniałem ten krótki odcinek wstawiając zamiennik od Gruchota wraz z nową plecionką i do dzisiaj jest w bardzo dobrym stanie.
-
Wieszaki układu wydechowego
Lipa Panowie, wymieniłem wieszaki i dalej są drgania. Plecionka jak nowa więc nie ruszałem. Nie wiem gdzie szukać dalej problemu
-
Wieszaki układu wydechowego
Jutro zamówie zamiennik i to złącze elastyczne i zobacze efekt bo na biegu jałowym ciężko z tymi drganiami
-
Wieszaki układu wydechowego
Łącznik był zmieniany 4 lata temu przy wywaleniu kata. Ale ten ostatni wieszak ma dość wyrobione te gumowe otwory. Zainwestować w ORI ten łącznik czy szkoda robić koszty?
-
Wieszaki układu wydechowego
Witam Ostatnio mam mega wibracje na wydechu, takie że aż klapa bagaznika drży Kat usunięty. Czy kupić drogie wieszaki ORI czy jakieś zamienniki po 9zł za sztuke? Bo gdy złapie tłumik w ręce to wibracje ustają dlatego obstawią opcję z wieszakami.
-
Telepie autem z klimą
Hmm używki, ale popatrz na to z drugiej strony, że poducha która ma min. 15 lat raczej nie ma małego przebiegu a temperatura silnika również zrobiła swoje z gumą poduchy. Minusem dla mnie jest, że teraz kierownica ciut drży ale tak to elegancko jeśli chodzi o resztę. Szukałem używek ale ciężko wyrwać w dobrym stanie
-
pomocy wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów V6
Moment 10 Nmm z resztą w książce zrób to sam jest opisane całkiem nieźle
-
Telepie autem z klimą
Lewa poduszka pękła Jutro jak ją wyciągnę to zrobię zdjęcie Trochę zmęczona życiem Raczej Lem następne 18 lat nie wytrzyma Dla zainteresowanych Nowy lem 300zł a ORI 450 zł
-
Telepie autem z klimą
Witam Sprawa wygląda tak,że gdy załączę klimę to przy zmianie biegów telepnie autem i jakby sprzęgło inaczej brało. Czy to wina poduszki?
-
Co bierze olej, silnik czy turbo? AFN
Postanowiłem jednak zaprzestać przyczyny. niecała litra oleju na 10 tyś km to będzie norma. Tylko dziwi mnie to dlaczego inni mają przebiegi ponad 300 tyś a mieszczą się w 0,5l na 10 tys km.
-
Polecane opony letnie
No dajcie spokój tym Dunlopom, że mają jakieś wady 4 tyś zrobiłem i wszystkie mity obalone. Koledzy niech również potwierdzą, że konkretna opona. Pozdrawiam
-
Co bierze olej, silnik czy turbo? AFN
Turbo sprawdzę metodą tj. zdjęcia węża od ic i gdy będzie w nim duża ilość oleju wnioskuję, że turbo przepuszcza olej?
-
Okulary do auta
UVEX-y dobrze spisują się jako robocze Polecam markę
-
Co bierze olej, silnik czy turbo? AFN
Reaktywuje pytanie koledzy 3000 km zrobione a oleju dalej ubywa. Zmieniłem olej na MOTUL i na bagnecie ubyło 4 kreski, Jest możliwość jakiegoś sprawdzenia czy turbo przepuszcza olej?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Mnie na 70 zł. Jutro postaram się pojechać na komisariat
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
KolekcjoneroPL 70 zł przelane 17.04.2015r. na konto za pamięć RAM i zero odpowiedzi ;/ na 66 str kolega ostrzegał ale teraz to po fakcie. Mamy jego dane ale czy prawdziwe. nike166 ale nas podszedł
-
Różnica zawieszenie 1be i 1ba
Mam 1ba ale komfortu w nim nie widze. Pewnie, że zawieszenie jest z Kamoki
-
Cieknący olej z korka 1.8 ADR
Dokładnie :-) w Sziku napewno mają
-
Cieknący olej z korka 1.8 ADR
Kup ori uszczelke i sprawa rozwiąże się, cena 15 zł. Żadnych zamienników korków typu topran itp bo dalej będzie cieknąć.
-
Polecany sklep motoryzacyjny w Rzeszowie z dobrymi cenami
dzik ma najlepszy ceny
-
Strefa biegaczy, triathlon
Zakupiłem na parę miechów Kalenji, trochę twarde ale nie ma co wymagać za taką cenę. Pozdrawiam http://www.decathlon.pl/ekiden-one-plus-szare-id_8311901.html
-
Maksymalny poziom oleju na bagnecie.
Czerwony maksymalny stan
-
wywietrzniki do okien plastikowych
Albo opcja zamykania okna na jedno kliknięcie (klamka 45 stopni). I bardzo wskazane jest takowe rozwiązanie ale to tylko przywołałem ciekawostkę z wykładu
-
Jaka pompa głębinowa do studni?
Omnigena zakupiona :-) Oby wytrzymała kilkanaście lat :-) Pozdrawiam
-
Olej napędowy z Ukrainy
Dokladnie Fido :-) Zamykamy temat.