Treść opublikowana przez Szati 1991
-
Osłona silnika, ori czy nowa z aledrogo?
Mam już 5 lat z allegro plus pod skrzynie i nic sie nie dzieje
-
Co bierze olej, silnik czy turbo? AFN
Miałem olej zaraz pod odmą i całą miskę olejową. Spróbuj jak nie chcę puścić coś jeszcze zdemontować żebyś miał lepsze dojście ale u mnie również bardzo mocno siedziało.
-
Co bierze olej, silnik czy turbo? AFN
Janusz zgadzam się z pojęciem, że turbo przepuszcza olej ale tak czy tak wszyscy wiemy o co sie rozchodzi a tak na boku to potwierdzam, źe na motulu jednak silnik lepiej pracuje
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Dzięki Kowi87 za wytłumaczenie :-)
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
no tak, ale dlaczego, już w 98` już ten szczegół jest inny? przeleciałem cały wątek i tylko jeden kolega może ma takie rozwiązanie jak u mnie
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Myślałem, że AFN nie miał żadnych liftingów aż do końca produkcji. Lifty produkowano od 98`r?
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Panowie tak patrze na zdjęcia niektórych waszych AFN-ów i niby takie same oznaczenia silnika a różnia się tą rurą a w dodatku nie mam czujnika zaznaczonego na zdjęciu. Ktoś może mi to wytłumaczyć? 1. Silnik u mnie 2. Silnik kolegi z forum
-
Co bierze olej, silnik czy turbo? AFN
Hazen wystarczy, że wymontujesz zaznaczony wąż i przedłużka sprężynowa i jest zrobione
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Polecam Marcina, ponieważ angażuje się w to co robi, doradzi i jest bardzo cierpiwy gdy ktoś ma dużo pytań (w moim przypadku) Cenami bije całe podkarpacie. Pozdrawiam kolegę
-
Co bierze olej, silnik czy turbo? AFN
Podczas wymiany oleju znalazł się winowajca całej sprawy
-
Co bierze olej, silnik czy turbo? AFN
Olej obecnie Mobil 10W-40. Ale przy nadchodzącej wymianie zmieniany na Motul
-
Co bierze olej, silnik czy turbo? AFN
Siema Jest na to jakaś metoda ? na 10 tyś km wziął mi jakiś 1 litr oleju Turbo 2 lata po regeneracji
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
OSRAM NB posiadam od roku i nie powalają na kolana, wcześniej posiadałem zwykłe Philipsy i moim zdaniem lepiej świeciły tylko czekam aż ktoś sie wypowie na temat X-Treme vision bo chodzą mi po głowie
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
A dlaczego nikt nie pisze o firmie RING albo Philips X-Treme Vision ? Może miał ktoś założone bo jestem ciekaw co one potrafią
-
Kurs na obrabiarki CNC
Sprawa stoi tak, że kurs robie na pałe nie mając w ogóle pewności czy będe miał prace czy nie ;/ Dzięki sector za wyjaśnienie tematu jak to wygląda naprawdę
-
Kurs na obrabiarki CNC
Napisałem na Spocie Rzeszowskim, może odezwie sie ktoś pracujący w podobnych zakładach w regionie Dzięki XBladex
-
Kurs na obrabiarki CNC
Przepatrzyłem troche tych szkoleń na obrabiarki i ceny kursu są przeważnie od 2 000-3 000 zł. Zapłace te pieniądze tylko żeby był jakiś punkt zaczepienia do pracy bo wszyscy chcą min. 2 lata doświadczenia ;/ XBladex PZL Mielec ma oferty pracy tylko nie pisze czy wymagane doświadczenie
-
Kurs na obrabiarki CNC
Witam w lutym kończe Budownictwo lądowe ale marnie z pracą w tym kierunku. Kurs na obrabiarki 2500 tyś i chciałbym go zrobić tylko czy bedę miał szanse na prace po nim? Na pewno na forum jest dużo osób pracujących w tym kierunku dlatego prosze Was o pomoc
-
[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory
To działa
-
Na zimę większe ciśnienie w oponach?
Jasne
-
Na zimę większe ciśnienie w oponach?
Odświeżam, ciśnienie w oponach zimowych ma być większe o 0,2 bara
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A nie lepiej Brembo od Ferodo? Też mam teraz dylemat
-
Na zimę większe ciśnienie w oponach?
pare dni temu zamontowałem opon do samochodu i nie wiem czy 2.0 bara to nie mało jak na 195/65/15? dlaczego już jest taka duża różnica w ciśnieniu między 185 a 195?
-
Na zimę większe ciśnienie w oponach?
zapomniałem, że na zime mam 15-tki. Ładujemy 2,0 bara
-
Na zimę większe ciśnienie w oponach?
czyli zostaje na 2.2 nie będziemy poprawiać fabryki