Treść opublikowana przez krystianx85
-
[B6 AWX] Spryskiwacz tylnej wycieraczki
uwaga może ktoś odłączył bo w innym miejscu jest pękniety np. przy zamykaniu klapy często pękajai płyn leje się do środka lub zalewa silniczek od tylnich ja tak miałem , oczywiscie naprawiłem
-
[B6 AVJ] Klamki Audi B6, B7
pasują
-
[ALL] Miejscowy ubytek lakieru
taki zestaw w aso kosztowałmnie 42 zł (baza +lakier z pędzelkami +szczoteczka do metalu ) ale orginał w skodzie moz bedzie taniej
-
[ALL B6] Rdzawe odpryski
ja kupiłem specjalny zestaw do zaprawek w aso w audi za 42 zł musiałem tylko podać vin . nie opłaca się kombinować nawet mała szczoteczka do metalu była w komplecje [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 01:03_________________________________________________ale w skodzie seacie i vw w aso też można kupić
-
[ALL] Gdzie sprawdzić kolor lakieru
ja polecam aso sprawdz cene najpierw tam jak nie potrzeba go za dużo , orginał to orginał
-
[B6 AVF] Jak i czym usunąć asfalt a nadwozia
past lekkościernych nie polecałbym lepiej specialne srodki do tego typu zabrudzeń lub poprostu glinke :gwizdanie:
-
[ALL B7] Problem z tylną klapą
może wd40 pomoże
-
[ALL] Czym usunąć zabrudzenia z topoli?
ja równiez polecam glinke [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 23:36_________________________________________________dobrą glinke
-
[B6 AVB] Klapa bagażnika a4 b6 Avant.
ja mam b7 i też nie sa najtrwalsze :gwizdanie:
-
[ALL B7] Jakie pióra do wycieraczek
ja kupiłem Valeo i jest ok. najtańsze nie sa ale w końcu to przednia szyba
-
[ALL] Jak usunąć naklejkę z nr rejestracji z szyby przedniej ?
nagrzewnica lub suszarka plus ostry nożyk a na koniec przetrzec benzynką. :>
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
jjja używałem też płynów z marketów bo były poprostu dużo tansze ateraz przeżucilem sie na płyny z orlenu lub bp są droższe ale jak chodzi o jakość to nie ma porównania :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Jak wymienić zapalniczkę w A4 B7?
kolega akjam ma racje w b7 nie trzeba rozbierać tunrlu bo zapalniczke wyjmuje sie bez większego problemu
-
[ALL B6] Co będzie pasowało ?
opcia 3 i bedzie cacy
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
bardzo łady klekot :naughty:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
a z zawieszeniem uważaj ja mam orginalne sportowe i obniżone fabrycznie na polskich drogach to nie najlepszy pomysł :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 23:51_________________________________________________a pozatym autko bardzo ladne :good:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ladne autkom ale są slady polerki ale i to się da naprawić ja też tak miałem . :> ale slady już usunołem..... i prolem z głowy
-
Audi A4 2.0 TFSI Quattro USA - Model 06 - ABT
Ladniutka :good:
-
[ALL B5] Jaki wosk na zimę
ja również polecam formuła 1 :>[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 23:34_________________________________________________na zime wystwrczy ..
-
[B5 ABC] Jaki wydech przeletowy
koledzy szkoda silnika a bass szybko stanie się uciążliwy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 23:03_________________________________________________uniwersalne szybko niszczą silnik jedynie dedykowany ,oczywiście nie przesadzajcie z basem po 100 km bedziecje tego żałowac
-
[B5 ABC] Głeboki bas, ale nie pierdzioch, jak to uzyskać??
koledzy w żadnym wypadku nie kupujcie uniwersalnych tylko dedykowane a z basem tez nie przesadzajcie po 200 km odechce się wam basu , polansować się chwile to fajnie jest ale w trasie odechce sie wam po przejechaniu 100km wiem coś o tym .
-
DYSTANSE
Panowie mała podpowiedz mogą wam szybciej łożyska powysiadać. :gwizdanie:
-
Vin- czy sprawdzą w aso?
koledzy ja swoje audi sprawdziłem u szewczyka w wawie jako ze było serwisowane to poprostu sprawdzono czy wpisy zgadzaja się z książką i tyle zrobiono to za darmo tyle ze byłem tam osobiście będac już właścicielem ponieważ przez telefon prubowalem jakąś godz. i powiedziano mi ze jest oficialny zakaz udzielania takich informacij przez tel a obdzwoniłem kilkanaście serwisów [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 00:19_________________________________________________dodam ze prubowałem nie tylko w audi ale również w skodzie i vw ..........
-
Montaż CB w schowku pasazera A4 B6/B7
Witam ja również mam cb w schowku i musiałem kupić przedłużke ale to koszt zaledwie 20 zł 1m bo tyle mi wystarczyło. [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:36_________________________________________________jeszce dodam schowek to jedno z lepszych miejsc bo za duzo to go nie ma w audi a4 b7 oraz ze względu na kradzieże ....... tlyko ze ja gruszke mam orginalnje przy cb troche niewygodnie ale żal było mi rozbierać i dziurawić plastiki , dodając że radio kosztowało 850 zł (jonhson II) i jest na gwarancji.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Podlaskie , witam serdecznie wszystich maniaków audi