Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystianx85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystianx85

  1. uwaga może ktoś odłączył bo w innym miejscu jest pękniety np. przy zamykaniu klapy często pękajai płyn leje się do środka lub zalewa silniczek od tylnich ja tak miałem , oczywiscie naprawiłem
  2. pasują
  3. taki zestaw w aso kosztowałmnie 42 zł (baza +lakier z pędzelkami +szczoteczka do metalu ) ale orginał w skodzie moz bedzie taniej
  4. ja kupiłem specjalny zestaw do zaprawek w aso w audi za 42 zł musiałem tylko podać vin . nie opłaca się kombinować nawet mała szczoteczka do metalu była w komplecje [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 01:03_________________________________________________ale w skodzie seacie i vw w aso też można kupić
  5. ja polecam aso sprawdz cene najpierw tam jak nie potrzeba go za dużo , orginał to orginał
  6. past lekkościernych nie polecałbym lepiej specialne srodki do tego typu zabrudzeń lub poprostu glinke :gwizdanie:
  7. ja równiez polecam glinke [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 23:36_________________________________________________dobrą glinke
  8. ja mam b7 i też nie sa najtrwalsze :gwizdanie:
  9. ja kupiłem Valeo i jest ok. najtańsze nie sa ale w końcu to przednia szyba
  10. nagrzewnica lub suszarka plus ostry nożyk a na koniec przetrzec benzynką. :>
  11. jjja używałem też płynów z marketów bo były poprostu dużo tansze ateraz przeżucilem sie na płyny z orlenu lub bp są droższe ale jak chodzi o jakość to nie ma porównania :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. kolega akjam ma racje w b7 nie trzeba rozbierać tunrlu bo zapalniczke wyjmuje sie bez większego problemu
  13. opcia 3 i bedzie cacy
  14. bardzo łady klekot :naughty:
  15. a z zawieszeniem uważaj ja mam orginalne sportowe i obniżone fabrycznie na polskich drogach to nie najlepszy pomysł :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 23:51_________________________________________________a pozatym autko bardzo ladne :good:
  16. ladne autkom ale są slady polerki ale i to się da naprawić ja też tak miałem . :> ale slady już usunołem..... i prolem z głowy
  17. Ladniutka :good:
  18. ja również polecam formuła 1 :>[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 23:34_________________________________________________na zime wystwrczy ..
  19. koledzy szkoda silnika a bass szybko stanie się uciążliwy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 23:03_________________________________________________uniwersalne szybko niszczą silnik jedynie dedykowany ,oczywiście nie przesadzajcie z basem po 100 km bedziecje tego żałowac
  20. koledzy w żadnym wypadku nie kupujcie uniwersalnych tylko dedykowane a z basem tez nie przesadzajcie po 200 km odechce się wam basu , polansować się chwile to fajnie jest ale w trasie odechce sie wam po przejechaniu 100km wiem coś o tym .
  21. Panowie mała podpowiedz mogą wam szybciej łożyska powysiadać. :gwizdanie:
  22. koledzy ja swoje audi sprawdziłem u szewczyka w wawie jako ze było serwisowane to poprostu sprawdzono czy wpisy zgadzaja się z książką i tyle zrobiono to za darmo tyle ze byłem tam osobiście będac już właścicielem ponieważ przez telefon prubowalem jakąś godz. i powiedziano mi ze jest oficialny zakaz udzielania takich informacij przez tel a obdzwoniłem kilkanaście serwisów [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 00:19_________________________________________________dodam ze prubowałem nie tylko w audi ale również w skodzie i vw ..........
  23. Witam ja również mam cb w schowku i musiałem kupić przedłużke ale to koszt zaledwie 20 zł 1m bo tyle mi wystarczyło. [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:36_________________________________________________jeszce dodam schowek to jedno z lepszych miejsc bo za duzo to go nie ma w audi a4 b7 oraz ze względu na kradzieże ....... tlyko ze ja gruszke mam orginalnje przy cb troche niewygodnie ale żal było mi rozbierać i dziurawić plastiki , dodając że radio kosztowało 850 zł (jonhson II) i jest na gwarancji.
  24. Podlaskie , witam serdecznie wszystich maniaków audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.