Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Przestańcie może na szkołę rodzenia jedzie w sobote trzeba się pokazać małżonce z jak najlepszej strony.
  2. Dokładnie - ale jaka dyskusja tak samo w telewizji co roku jakiś wulkanizator się wypowiada ''no bo przy +5 opona letnia traci swoje własciwosci i należy już zmieniać ''sranie w banie przeciez kazdy kto ma zimówki to wie po co je ma i na jaki okres kalendarzowy są one potrzebne po co o tym pieprzyć
  3. Ja kupiłem 16'' alu z oponami zimowymi są nowsze i ładniejsze niż te letnie 16'' też ori audi i teraz większy lans będę miał w zimie chociaż 16'' to jeszcze nie lans :gwizdanie:
  4. Panowie transport nam się szykuje
  5. Też byś walnął browar -gardło mnie boli
  6. Ja czekam aż powiedza w teleexpresie - co roku mówią
  7. Biała żubrówka -a ogólnie to temat rzeka bo każdy ma inne gardło
  8. Szczała rodacy !
  9. Chociaż ja się dzisiaj przywitam
  10. Ja mam sąsiada który myje nawet jak deszcz pada -średnią mu wyliczyłem co 3-4 dni ostatnio nawet mył czyste
  11. Czekaj czekaj i wyśpij się porządnie to najwazniejsze to aż tak źle Czekaj czekaj i wyśpij się porządnie to najwazniejsze to aż tak źle eeeee tam Z synem zero problemów w nocy a córka ma 8 miesięcy i tak z 8-10 razy trzeba w nocy wstawać smoczka wtykać bo stęka i płacze tak że głęboki sen odpada a jeszcze o piatej rano wstaje.
  12. Czekaj czekaj i wyśpij się porządnie to najwazniejsze
  13. W niedziele o 12.15 na Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu srebrny awant b7 tablice SCZ.... pozdrawiam.
  14. Ja mam takie z Norwegii.
  15. podaj rosyjski lek z pieprzem - do soboty powinna być jak nowa No problem jakby Ci coś nie szło to dzwoń tel. masz na górze wątku. [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:57_________________________________________________ wlazłem przypadkowo w filmik Orki trzeba go ściągnąć kiedyś na spota bo ostatnio rozmawiałem z nim ze 3 miechy temu. Grubą ma tą glebę .... zazdroszczę mu Był ostatnio jak było jeszcze ciepło -trochę poobijana ta gablota :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 15:22_________________________________________________ mnie wkurwiało takie otwieranie zamykanie zamków.
  16. Ja mi padaczka tesciowa wyzdrowieje to dopiero zaczynam mysleć o wyjściu na piwo
  17. nie ma sie z czego cieszyć -zapomniałem jak wyglądasz
  18. właśnie skończyłem oglądać -nie wiem czy zdąże wrócić do Wro.
  19. Ale po co takie szerokie na zime ?
  20. Dobra pakuje kurczaki w skrzynki i zasuwam do zoo
  21. Obiecałeś że nie będziesz tego świństwa brał.
  22. Kwalifikacje do grand prix F1.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.