Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Przestańcie może na szkołę rodzenia jedzie w sobote trzeba się pokazać małżonce z jak najlepszej strony.
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Dokładnie - ale jaka dyskusja tak samo w telewizji co roku jakiś wulkanizator się wypowiada ''no bo przy +5 opona letnia traci swoje własciwosci i należy już zmieniać ''sranie w banie przeciez kazdy kto ma zimówki to wie po co je ma i na jaki okres kalendarzowy są one potrzebne po co o tym pieprzyć
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Ja kupiłem 16'' alu z oponami zimowymi są nowsze i ładniejsze niż te letnie 16'' też ori audi i teraz większy lans będę miał w zimie chociaż 16'' to jeszcze nie lans :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
Panowie transport nam się szykuje
-
Spoty wrocławskie
Też byś walnął browar -gardło mnie boli
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Ja czekam aż powiedza w teleexpresie - co roku mówią
-
Jaka wódka na wesele ?
Biała żubrówka -a ogólnie to temat rzeka bo każdy ma inne gardło
-
Spoty wrocławskie
Szczała rodacy !
-
Spoty wrocławskie
Chociaż ja się dzisiaj przywitam
-
[ALL B5] Audi S4
Ja mam sąsiada który myje nawet jak deszcz pada -średnią mu wyliczyłem co 3-4 dni ostatnio nawet mył czyste
-
Będę tatą :-))
Czekaj czekaj i wyśpij się porządnie to najwazniejsze to aż tak źle Czekaj czekaj i wyśpij się porządnie to najwazniejsze to aż tak źle eeeee tam Z synem zero problemów w nocy a córka ma 8 miesięcy i tak z 8-10 razy trzeba w nocy wstawać smoczka wtykać bo stęka i płacze tak że głęboki sen odpada a jeszcze o piatej rano wstaje.
-
Będę tatą :-))
Czekaj czekaj i wyśpij się porządnie to najwazniejsze
-
[B5 ADP] Nie wiem jaki zalany jest plyn chłodniczy a idzie mróz...
W standarcie -24 stopnie.
-
Spotkania na drodze
W niedziele o 12.15 na Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu srebrny awant b7 tablice SCZ.... pozdrawiam.
-
Czy te felgi są oryginalne?
Ja mam takie z Norwegii.
-
Spoty wrocławskie
podaj rosyjski lek z pieprzem - do soboty powinna być jak nowa No problem jakby Ci coś nie szło to dzwoń tel. masz na górze wątku. [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:57_________________________________________________ wlazłem przypadkowo w filmik Orki trzeba go ściągnąć kiedyś na spota bo ostatnio rozmawiałem z nim ze 3 miechy temu. Grubą ma tą glebę .... zazdroszczę mu Był ostatnio jak było jeszcze ciepło -trochę poobijana ta gablota :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 15:22_________________________________________________ mnie wkurwiało takie otwieranie zamykanie zamków.
-
Spoty wrocławskie
Ja mi padaczka tesciowa wyzdrowieje to dopiero zaczynam mysleć o wyjściu na piwo
-
[ALL] Przyciemnianie szyb Wrocław
Obudził się
-
Spoty wrocławskie
nie ma sie z czego cieszyć -zapomniałem jak wyglądasz
-
Spoty wrocławskie
właśnie skończyłem oglądać -nie wiem czy zdąże wrócić do Wro.
-
[ALL B6] koła zimowe 225/55/16
Ale po co takie szerokie na zime ?
-
Spoty wrocławskie
Dobra pakuje kurczaki w skrzynki i zasuwam do zoo
-
Spoty wrocławskie
Obiecałeś że nie będziesz tego świństwa brał.
-
Spoty wrocławskie
Kwalifikacje do grand prix F1.
- Spoty wrocławskie