Treść opublikowana przez Gniady
-
Upały w Hiszpanii
Wróciłem z Costa Brava tydzień temu z Malgrad de Mar -było gorąco ale z nóg nie zwalało-jedynie między 11a15h
-
Spoty wrocławskie
spoko jakoś odkopię je spod gruzów mojego składu :gwizdanie: W tamtej części Wrocławia niestety nie mamy aktywnych klubowiczów A i ja dopiero teraz dowiedziałem się o istnieniu takiej ulicy Gniady bedę jutro u Ciebie Hujdaja uzdatniłem dzisiaj do jazdy to może jutro odbiorę xenon i podrzucę Ci flaszkę .
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Siema -Ilustrowana historia formuły jeden-dostałem od syna na dzień ojca ogólnie książek nie czytam.
-
Spoty wrocławskie
Przyjedż sobie do mnie i będziesz sobie grzebał.
-
Spoty wrocławskie
Nie dzięki... ale kołyskę też możemy opić Z przyjemnością
-
Spoty wrocławskie
Siema wiem że troche wcześnie ale mam Karol do sprzedania kołyske drewnianą chyba że wolisz mieć łóżeczko
-
Spoty wrocławskie
Moja ślubna mówiła że Kurczak wygląda na grzecznego to mogę iść bez podania - także wieczorem spotykamy się na mieście wstępnie pręgierz o 20.00tym razem w tygodniu bo pare osób ma wolne,narazie idzie: Hornet , Gniady , Kurczak pisać kto ma ochotę .
-
Spoty wrocławskie
Siema pany wróciłem z wakacji ale mam jeszcze tydzień urlopu także można się umówić na jakiegoś browara czekam na chętnych.
-
Spoty wrocławskie
Siema ja dzisiaj o 04.15 wybywam na 8 dni do zobaczyska :hi:
-
[ALL B5] Wymiana reduktora po 10 latach ??
A nie wystarczy samą membranę ?
-
Spoty wrocławskie
Na Tęczowej jest jeden z lepszych we Wro.
-
Spoty wrocławskie
Szczurek jak żona przyjedzie planowo to przed 22.00 będe dzwonił.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Senna z natury był bardzo spokojnym człowiekiem a wsiadając do bolidu zamieniał się w ostrego kierowce dla którego liczyło się tylko pierwsze miejsce.
-
Spoty wrocławskie
Co Ty gadasz, ja byłem z moim juniorem, sam zresztą widziałeś Cicho bo Ty wziąłeś żone do pomocy :>
-
Spoty wrocławskie
Szczurek może jutro jakieś piwo jebniemy bo w piątek wyjeżdzam - można jeszcze lipcowe zaliczyć.
-
Ludzie z A4 w ARMII
Musze napisać że nie byłem - ale miło o was poczytać fajna lektura
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ano.
-
Hiszpania wakacje.
Ja też w tym roku Hiszpania 30 lipca ale aeroplanem.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Miałeś żółty dopiąć do żółtego który jest w kompie -nic się nie obcina.
-
Spoty wrocławskie
Ja dam 6,50 :polew:
-
Spoty wrocławskie
Ja nie chce a Kurczak pije chyba góra cztery.
-
Spoty wrocławskie
A co to do ogrzewania na butle?
-
Spoty wrocławskie
O 22 ??? ok bede dzwonił ok 22 jak wezmę wiewiórkę na spacer Wypili pogadali poszli spać.
-
[B6 AVB] Zwarcie - gdzie szukać przyczyny?
Tak.
-
Spoty wrocławskie
No trzeba w sklepie symbol dorożki podać i kupić - chyba najlepiej knechta- po co wymieniasz ?