Treść opublikowana przez martinus
-
Problem z pompą od wspomagania
Witam, wiadomości nie są dobre bo zapewne pada pompa, natomiast żeby było pewne to wsadź za kółko kogoś i dokładniej uchem i okiem rzuć pod machę i na pewno ona da znać o sobie. Coś takiego byś musiał łyknąć: http://moto.allegro.pl/pompa-wspomagania-audi-a4-1-9-tdi-2-0-tdi-i2318811783.html + olej jakiś porządny bądź ori, dodatkowo u mnie przy kompleksowym dużym serwisie to nawet płukali cały układ w czasie wymiany płynu i dopiero świeży płyn także to też miej na uwadze. Pozdro
-
Siwy dymek przy odpalaniu i wyższych obrotach
Skoro to tylko ciemny dym, ja bym na początek dolał coś do przeczyszczenia wtrychów do paliwska i przegonił mendę...oczywiście pod koniec baku sprawdzenie kopcenia.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Tak samo bym polecił, tarczka zimmerman/brembo + klocek ferodo premier i nie niżej. Ori też jest tak jakoś podobnie pchane, a sprawdzony miałem zestaw w poprzedniej B6 tarczka brembo + ferodo premier zarówno przód jak i tył oraz wymiana płynu na ori to powiem że po dotarciu robiło się wrażenie - skuteczność zaskakująca, nawet moja żona korzystając z auta była w szoku, ale zapewne to też nie ma co porównywać z hamulcami które się skończyły. Pozdro
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
za szybko Panie kolego , a odnośnie to za pewne standard skrzyneczka też nie toleruje wyższych przeciążeń wynikających z podniesionej mocy/moment.
-
Mokra i wykrzywiona pompka EGR
odkręć dwie śruby, zdejmij pompkę, zobacz czy pod wpływem nagrzania się nie została już w takiej pozycji, następnie podprostuj uchwyt - tą blaszkę, poczyść wszystko i zamontuj.
-
[ALL] Gdzie kupić słowackie i węgierskie winiety??
tu łykniesz winiety jakie chcesz : http://comeon.pl/winiety/
-
Jaka norma emisji spalin ??? euro 3 czy 4?
Oficjalnie nie spełniasz Euro3, natomiast chodzi Ci o to zdanie za pewne: "(zalążek przejścia z normy spaliwn EURO3 na normę EURO4)", ale chodzi tu tylko o to, że zastosowano już zmienioną w jakimś stopniu pompę wtryskową/korpus wtryskiwacza co dało tylko podstawę do późniejszych modyfikacji technicznych aby móc przejść do Euro4. I teraz tak: albo zrobisz tak jak pisał kolega - dotankuj lepszego paliwa i próba: cytat kolegi powyżej "Oczywiście może być tak, że twój samochód bez DPFa załapie się na Euro4 i pani/pan w Dekrze na podstawie protokołu pomiaru spalin wyda nalepke Euro4 - byz może w taki sposób poprzedni właściciel ja uzyskał", bądź dopytaj sąsiada porządnie jak dał radę uzyskać zieloną plakietkę i do dzieła...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
tradycyjnie dla Bartka gratki za projekt oraz podziękowania za dzisiejszą pomoc telefoniczną (odnośnie tempo...)
-
[ALL B8] Montaż cz. deszczu/światła wilgotności oraz lusterka wew. fotochromowego
hmm, czyżby to wyglądało , że nie ma sygnału z sensoru ? oby nie był uszkodzony...
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Jasne, że nie dziwne, nie poczytali tematu - ktoś pisał już od ilu najwcześniej komuś tam się nie poszczęściło..., ale cóż taka konstrukcja, po swapie silnik robi się zegareczek.
-
Spryskiwacze mgiełkowe
no też właśnie, dlatego nie trzeba się napalać na ten mod...
-
Dwumas jakie objawy?
może być łożysko sprzęgła...
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
czyli chodzi Ci o 4F0 857 593 F, natomiast ta czarna rynienka mieści się pod tym właśnie elementem i łączy się jak by przy samej szybie z mocowaniem lusterka idąc do tapicerki sufitki i na to nakładasz część zewn. podaną na początku i tyle.
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
teraz ?, ta czarna na zdjęciu: 4F0 857 593 D - nakładka, kanał przewodu-część górna, ta szara zaślepka zewnętrzna z lewej na zdjęciu: 4F0 857 593 F - nakładka, kanał przewodu-część dolna (występuje w kolorach tapicerki, należy podać).
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
Sklada się ona z 1 części i dam Ci numerek jak wróce do domu, za pare godzin bo akurat zaślepkę mam na wierzchu... tu masz zdjęcie poglądowe kompletu: i rozumiem, że chodzi Ci o szarą zaślepkę a nie o rynienkę ?
-
Problem - Check Engine - kto pomoże z Vagiem ??
I teraz jako 1 zabieg czyścimy miejsce V157 - czyli silniczek + układ elektryczny (zamknięty pod pokrywą - chyba 3 śruby) lubiący nabrać oleju i może to pomóc, natomiast po nie udanej próbie kupujemy ładną przepustnice (klape gaszącą) i nie ma problemu.
-
Kod lakieru Audi po numerze VIN
jest jest, mało spotykany też i również go posiadam, a nazywa się: LY7H - Akoya Silver Met/Akoyasilber
-
Muzyka w naszych autkach
- Spryskiwacze mgiełkowe
Podkładasz od strony silnika pod dyszę bo inaczej będzie luźno w gnieździe maski. Daj znać czy się sprawdza, bo 70% użytkowników jest zadowolona, natomiast reszta nie bo prędkość itp.- Spryskiwacze mgiełkowe
do B7 z adapterami i króćcami podchodzi bez problemu, czy jak to jest ogarnięte ? bo rozumiem że pakujemy te: http://allegro.pl/dysza-spryskiwacz-tiguan-touran-yeti-5m0-955-986c-i2207602222.html , a wtyczki ?- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jak dzisiaj to tylko stanąć , u mnie w mieście A6 C6 avant buja się w folii też matowej, ale białej - robi wrażenie .- odpoczynek z zabawą
Nie tylko całodniowy i nie tylko z zachodniej polski bo można jechać na dłużej, ja byłem już 2 rok teraz w styczniu i zawsze parę dni. Również polecam i tylko zimą (zabrać dużo alkoholu:naughty:) , ale po 2 razach się już nudzi.- Muzyka w naszych autkach
Ależ proszę:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No Marek, pogratulować tego sport wagonika matowego na wysokości 19 , a więc chwała Ci na wysokości , szkoda tylko, że jedzie się jak na taczce po naszych drogach- Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
Auto zatrzymałeś, ale zależy ile stopni miał silnik bo webasto jest również od tego zależne. Posprawdzaj pompke wody V55 i przepal go na lepszym paliwie dłużej, np. uruchom na 40min. z większą temp. wewnętrzną auta. - Spryskiwacze mgiełkowe