Treść opublikowana przez martinus
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
dzięki chłopaki ( też borykam się z NO FLAME ) Andyn, 1 Euro to pewnie zjechana aż miło
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
ktoś ma numer świecy i cene ? Pozdro
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
Panowie, po krótce jak występuje małe parowanie w bixie skrętnym w B7 to jak zaradzić prosto i szybko ? Proszę o podpowiedź, pozdrawiam
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Pamiętajcie - głównie rozpinacie wg. powyższej instrukcji podanej prze zemnie w linku prawą stronę zderzaka, później na dole zderzaka (sam spód przy krawędzi) odkręcacie około dwa wkręty w stronę lewą tylko by zderzak nam się ładnie odsuwał od belki (będzie się odginał ładnie). Tak otrzymanym sposobem dostępu odkręcamy moduł z belki (dwie śruby mocujące), odpinamy od wtyki i później już tylko nowy i powrót odwrotną kolejnością do sytuacji wyjściowej montażu. Pozdrawiam
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Proszę instruktaż : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=69572.0;highlight=demonta%BF+tylnego+zderzaka Proste i można wypić przy tym 2 lub 3 piwka Pozdro
-
[B6 AVJ] Brak rezerwy? :D
robił zdjęcie pod kątem z tej strony gdzie można uważać, że jeszcze niby nie ma. Natomiast zapewne patrząc w prostej linii na licznik prawie jest, więc okej, również popieram kolegę wyżej i nakazuję pojechać chwilę dłużej aż wejdzie lub lekko przejdzie czerwoną kreskę i musi zadziałać, w przeciwnym razie jest problem... Pozdro
-
[B6 AWX] Słabo odpala przy minusowej temperaturze..
jak za***prza za przeproszeniem to w normie, ostatecznie VAG i błędy, ale jak nie ma to już zostaw to i nie plącz sobie głowy tym bardziej w tym czasie - jest O.K. (jak to na wyświetlaczu ) Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Słabo odpala przy minusowej temperaturze..
aku ma kopa ? poza tym już nie szukaj nic, prawie w normie te ich zachowania. Pozdro na nowy rok
-
[ALL] Poszkodowany, a winna, która uciekła - odmowa wypłaty Allianz
Nie ma szans narazie, niestety... Będę musiał odpuścić, ewentualnie zostaje mi sąd i zabawa, przy czym nie ma świadków dodatkowych oraz śladów u niej, tym bardziej po czasie. Pozostaje odwdzięczenie się Wesołych Życzę. P.S. Na koniec tematu wyrobię zdanie o tej firmie dla innych, z korzyścią dla cwaniaczków i krętaczy niestety...
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
nie sprawdza się jak masz w wyposażeniu, a nie działa to pozostaje wymienić moduł i musi działać, chyba, że masz coś z instalacją...
-
[ALL B6] Kontrolka ESP po montażu HID
nie będzie błędów bo japończyki są porządnie ekranowane i elektronika nie wariuje, prawie jedyny zestaw hidów, które bez problem podchodzą
-
[ALL] Poszkodowany, a winna, która uciekła - odmowa wypłaty Allianz
Witam chłopaki, otóż przechodząc od razu do tematu napiszę tak: 28.10 samochód stał jedną nockę na rok pod blokiem (bo po noszeniu 120 kg szafy na któreś piętro miałem dość i nie odprowadziłem na strzeżony), po czym w południe nieudolnie i bez mózgu, bez umiejętności nabytych i tylko z tymi o których się nie drogiej lecz taniutkiej Pani wydawało wykręcenie i manewrowanie na parkingu pustym i powierzchni około 12m kwadratowych, nie udało wykręcić a tym bardziej uderzyć w mój samochód , poniosłem stratę, natomiast Pani jeździła po parkingu ciul wie ile, a po uderzeniu dostała chyba olśnienia i uciekła prawie z piskiem. Jej pech chwilowy, bo dostałem odmowę, był w momencie gdy moja żona kochana wyglądała akurat przez okno i widziała wszystko. Po czym zapisała rejestrację i zadzwoniła na Policję, spisane wszystko, zgłoszona sprawa, numer szkody, zapewnienia, że jak tylko wpłynie notatka z policji to tak czy siak będzie wypłacone odszkodowanie. Rzeczoznawca był, wszystko określił. Celowo nie potwierdził na moim podaniu prośby o przelanie działki współwłaściciela na moje konto. Od tego się zaczęło przedłużanie sprawy, aż do dziś kiedy miałem w najbliższym czasie to uzupełnić przyszła odmowa z Allianz, ponieważ Pani "sprawczyni" nie przyznała się do winy. Tą podstawą przedłożyli mi e-maila z informacją, że mogę się odwoływać itp. no cóż, Panowie przestrzegam przed Allianz bardzo srogo. Da się w tej sprawie coś zrobić ? Bo sąd nie wchodzi w grę ze względu na czas i opłacalność. Pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ale zanasz zasade i przyczyny ? bo chyba nie. Mianowicie raz, że późno wlałeś tego pełnego syntetyka dlatego, że zdążyły się zestarzeć zimeringi i oringi poprzez lanie dotychczas gorszego oleju, który ich nie utrzymywał w należytym stanie, a dwa , że 1Z wiekowo osiągnął zapewne ten stan gdzie pomimo dbania mogą być poszczególne podzespoły i detale narażone na zużycie bądź uszkodzenie i z tym należy się liczyć. Odnajdujesz przyczynę, eliminujesz i więcej się tam nie rozszczelni. Pozdro
-
[ALL TDI] Czy w silnikach AVF AWX występował podrzegwacz płynu chłodzącego?
i wszystko jasne, po co to zamieszanie
-
[ALL TDI] Czy w silnikach AVF AWX występował podrzegwacz płynu chłodzącego?
hmm, a ma ktoś rysunek z elsy/etki żeby sobie to luknąć, ewentualnie jak sprawdzić sprawność świec ? czyli nie każda B6 takie ustrojstwo ma ? o ile to do B6 należy....
-
[ALL B6] Gaśnica , gdzie powinna być?
owszem, u nas może tak nie kontrolują, ale jedź do innych państw to za brak gaśnicy zapłacisz tyle co nowa w aso , oczywiście żartuje, ale na pewno nie mały mandat.
-
[ALL B6] Gaśnica , gdzie powinna być?
http://moto.allegro.pl/mocowanie-gasnicy-gasnica-audi-8e0-860-296-i1926154454.html mocowanie, nie za tanie, ale ori
-
[B6 AVF] Jak zmienić pióra wycieraczek ?
Panowie, jakie modele np. na allegro będą odpowiednie do tych mocowań typu "aero" jak wyżej w cytacie ? Bo kupiłem Bosch AeroTwin A933S, pasowanie jest okej, ale nie mam do nich jakiegoś podobnego w ori zamykania plastikowego ? Ori znów kosztują prawie 200zł, więc jak tu zaradzić ? Konkretne modele są czy jak ? Jak się nie da to trudno, aso będzie.
-
[ALL B6] SAT RC09
Dziwne, ale nad tym, że chcą z powrotem autka też się zastanowiłem... hmmm, pokaż to porządnemu elektronikowi, ja widzę tam wtykę antenową - GPS/GSM i podtrzymywanie zasilania nawet gdyby brakło aku...dziwne. Ewentualnie alarm..., masz drugi pilot, czujniki wnętrza, instalacja głośnomówiąca ?
-
[ALL TDI] Czy w silnikach AVF AWX występował podrzegwacz płynu chłodzącego?
Nie ma żadnych świec, jest nagrzewnica w której jest grzałka i tyle, nazywa się to właśnie "elektryczna nagrzewnica", powyżej w linku opisane wsio.
-
[ALL B6] SAT RC09
Prawdopodobnie sterownik jakiś... należało by prześledzić instalacje w ramach tego co było grzebane. Może jakaś próba podniesienia mocy ?
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
dzięki wielkie, poprostu łącznik gumowy tuż za EGR-em , a instrukcja wymiany była może ? Okej, wymienione, przy okazji można zbadać stan przegrody (zabrudzenie + wilgoć), u mnie wzorowo, natomiast naszarpać się z gumową tuleją trzeba niestety - pomaga poluźnienie aku. Wrażenia po wymianie - za każdym depnięciem teraz hamulce reagują z pełną skutecznością.
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
rzuciłby ktoś życzliwy rysunek z ETKI odnośnie tulejki gumowej (umiejscowienie, montaż) ?
-
[ALL B6] Montaż xenonów
Jeżeli już HID to zaczynaj od tych przetwornic: http://www.xenonowe.pl/index.php?MENU=oferta&id=81, sprawdzone jako w miejscach ori i na instalacji... jest ogólnie OK i bez żadnych cyrków w instalacji czy kompie, do tego dorzucisz palnik barwy 4300K albo 5000K i wystarczy. Później doregulować wysokość optymalnie i masz dobre świecenie.
-
[B6 AWX] Wyświetlanie stanu paliwa
Odpowiedziałem Ci w tym temacie, ale dalsze poszukiwania i rozwiązania musisz ciągnąć od speców .