Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. Moje gratulacje Karol. Ja na razie nie spieszę się do rodzicielstwa. Następny chyba będzie Szczuraz
  2. U nas we wro 400zł + zbieżność. Lepiej znajdź ogarniętego gościa od zawieszeń. Musi potrafić dokręcić zawieszenie na opuszczonym aucie, w innym wypadku za kilka miesięcy znowu będzie czekała Cię wymiana. Pozdrawiam Nelson
  3. Gobi nie bój się robić płukanki, jak silnik masz zdrowy to syntetyk mu nie zaszkodzi. Motul to klasa sama w sobie, miałem wcześniej Castrola...
  4. Jak sąsiedzi zobaczą co się wyrabia, to sami poprzestawiają
  5. Skromniś Jak zawsze
  6. Zobaczysz moją sukę na świniach, jej nie da się od jakiegoś czasu nie zauważyć
  7. A ja tam miałem mały kill w piątek z 3.0 w A6...
  8. Witam, ja dzisiaj jestem:D
  9. www.autoseba.pl
  10. Witam, pisałem na battaliionie, tutaj też się podzielę. Ludzie to są jednak idioci. Nie chciałem się wtrącąć w jego "działalność". Chop ma pseudo chipmajster master evo zakład pod Wrocławiem. Znam go jeszcze od czasów klubu Omegi. Zawsze patrzyłem na jego działania z przymrużeniem oka, lecz dzisiaj nie wytrzymałem patrząc na jego opis na gg, to padłem cycami na podłogę. "Audi A4 1,8T 180KM 96r + większe turbo wyszło 310KM i 420NM" no przecież to woła o pomstę do nieba, auta hamują na hamowni Dynomet. Taką którą zakłada się na koło. A później podjeżdża na spota taki gość, który robił furę u niego. Chwaląc się, że ma 300 kucy. To tak z rana ode mnie, chyba potrzebowałem się uzewnętrznić.
  11. Działo się tak przed czy po wymianie wachaczy?
  12. W zestawie powinieneś mieć zaślepkę, aby płyn nie uciekał na czas wymiany. Nie baw się w podróby, bo pożałujesz tego wyboru:)
  13. Widzę, że każdy na potęgę bierze Potenzy. Ja również mam i nie narzekam:)
  14. Zbieżność robię u Edka w Wilczycach. W sumie to wszystko u niego robię
  15. Takie rzeczy, wymienia się parami.
  16. Kasku, skoro tajemnica ujrzała światło dzienne. Pochwal się co tam jest nadrutowane przy nadkolach w pomarańczy.
  17. Jaki jest koszt zrobienia body Rs w sedanie?
  18. Ja pokaże się dopiero, jak założę setup na lato
  19. Spartan, słucham Twojej oferty dotyczącej prosiaków. Jak będzie zadowalająca, to może się skuszę i zmienię na jakieś 19. Z Kajem rozmawiałem bodajże 2 dni temu, ma chłopak niezły zapierdol w firmie. Dużo zleceń zleciało mu teraz na głowę. Dlatego też, nie przyjechał do kraju. Byłem z nim umówiony na gruby balet. Gobi, gdzie chłopaki oklejają w takich cenach auta? Może się skuszę na białą sukę z czarnymi prosiakami Gdzie się podziały emoty?
  20. 205/215/225. Wow ceny gum do tego zabijają Do mnie dałem 1600 za same opony i jakoś nie narzekałem na cenę. Dobra opona musi kosztować. Chyba, że chcesz nalewajki, ale to już inna sprawa... Felgi 450 + opony 900, to wcale nie taki drogi zestaw.
  21. 205/215/225.
  22. Panowie są do wzięcia felgi 7,5x17. Oryginały Audi za śmieszne pieniądze 450zł. Wymagają trochę opieki, lecz bez tragedii. Moim zdaniem, za taką kasę warto. Telefon do mnie 792-486-472
  23. Wybaczcie. ale ruda Grażyna dzisiaj umówiła się ze mną na spotkanie od rana. Robimy trójkąt, ja ona + kolega. Raczej dzisiaj mnie będzie.
  24. Ja jeżdżę do Jetronika, ogarnięte chłopaki
  25. Ty chyba chcesz kopa w dupe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.