Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Moje gratulacje Karol. Ja na razie nie spieszę się do rodzicielstwa. Następny chyba będzie Szczuraz
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
U nas we wro 400zł + zbieżność. Lepiej znajdź ogarniętego gościa od zawieszeń. Musi potrafić dokręcić zawieszenie na opuszczonym aucie, w innym wypadku za kilka miesięcy znowu będzie czekała Cię wymiana. Pozdrawiam Nelson
-
Spoty wrocławskie
Gobi nie bój się robić płukanki, jak silnik masz zdrowy to syntetyk mu nie zaszkodzi. Motul to klasa sama w sobie, miałem wcześniej Castrola...
-
Spoty wrocławskie
Jak sąsiedzi zobaczą co się wyrabia, to sami poprzestawiają
-
Spoty wrocławskie
Skromniś Jak zawsze
-
Spoty wrocławskie
Zobaczysz moją sukę na świniach, jej nie da się od jakiegoś czasu nie zauważyć
-
Spoty wrocławskie
A ja tam miałem mały kill w piątek z 3.0 w A6...
-
Spoty wrocławskie
Witam, ja dzisiaj jestem:D
-
Spoty wrocławskie
www.autoseba.pl
-
Spoty wrocławskie
Witam, pisałem na battaliionie, tutaj też się podzielę. Ludzie to są jednak idioci. Nie chciałem się wtrącąć w jego "działalność". Chop ma pseudo chipmajster master evo zakład pod Wrocławiem. Znam go jeszcze od czasów klubu Omegi. Zawsze patrzyłem na jego działania z przymrużeniem oka, lecz dzisiaj nie wytrzymałem patrząc na jego opis na gg, to padłem cycami na podłogę. "Audi A4 1,8T 180KM 96r + większe turbo wyszło 310KM i 420NM" no przecież to woła o pomstę do nieba, auta hamują na hamowni Dynomet. Taką którą zakłada się na koło. A później podjeżdża na spota taki gość, który robił furę u niego. Chwaląc się, że ma 300 kucy. To tak z rana ode mnie, chyba potrzebowałem się uzewnętrznić.
-
Na czym mam luz? Próba lokalizacji. Prośba o pomoc.
Działo się tak przed czy po wymianie wachaczy?
-
Błąd czujnika G2, gdzie on sie znajduje?
W zestawie powinieneś mieć zaślepkę, aby płyn nie uciekał na czas wymiany. Nie baw się w podróby, bo pożałujesz tego wyboru:)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Widzę, że każdy na potęgę bierze Potenzy. Ja również mam i nie narzekam:)
-
Spoty wrocławskie
Zbieżność robię u Edka w Wilczycach. W sumie to wszystko u niego robię
-
[B5 AFN] Skaczący napinacz alternatora
Takie rzeczy, wymienia się parami.
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Kasku, skoro tajemnica ujrzała światło dzienne. Pochwal się co tam jest nadrutowane przy nadkolach w pomarańczy.
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Jaki jest koszt zrobienia body Rs w sedanie?
-
Spoty wrocławskie
Ja pokaże się dopiero, jak założę setup na lato
-
Spoty wrocławskie
Spartan, słucham Twojej oferty dotyczącej prosiaków. Jak będzie zadowalająca, to może się skuszę i zmienię na jakieś 19. Z Kajem rozmawiałem bodajże 2 dni temu, ma chłopak niezły zapierdol w firmie. Dużo zleceń zleciało mu teraz na głowę. Dlatego też, nie przyjechał do kraju. Byłem z nim umówiony na gruby balet. Gobi, gdzie chłopaki oklejają w takich cenach auta? Może się skuszę na białą sukę z czarnymi prosiakami Gdzie się podziały emoty?
-
Spoty wrocławskie
205/215/225. Wow ceny gum do tego zabijają Do mnie dałem 1600 za same opony i jakoś nie narzekałem na cenę. Dobra opona musi kosztować. Chyba, że chcesz nalewajki, ale to już inna sprawa... Felgi 450 + opony 900, to wcale nie taki drogi zestaw.
-
Spoty wrocławskie
205/215/225.
-
Spoty wrocławskie
Panowie są do wzięcia felgi 7,5x17. Oryginały Audi za śmieszne pieniądze 450zł. Wymagają trochę opieki, lecz bez tragedii. Moim zdaniem, za taką kasę warto. Telefon do mnie 792-486-472
-
Spoty wrocławskie
Wybaczcie. ale ruda Grażyna dzisiaj umówiła się ze mną na spotkanie od rana. Robimy trójkąt, ja ona + kolega. Raczej dzisiaj mnie będzie.
-
Spoty wrocławskie
Ja jeżdżę do Jetronika, ogarnięte chłopaki
-
Spoty wrocławskie
Ty chyba chcesz kopa w dupe