Treść opublikowana przez Nelson
-
[ALL B5] Audi S4
Przy ilu Nm klęka seryjne sprzęgło?
-
[ALL B5] Audi S4
+/- 320KM , mozna wiecej tylko kwestia wytrzymałości turbin Taka liczba w zupełności zadowoliłaby moją osobę
-
[ALL B5] Audi S4
Filmik Coraz bardziej przekonuje się do Esss.... Nie wiem czy budżet biednego studenta pozwoli na takie auto... Gracek dlaczego lejesz Castrola? Przecież te oleje są przereklamowane... Ktoś ostatnio pokazał jak wygląda silnik jeżdżony na Castrolu Zastanawiam się ile można wycisnąć z AGB, robiąc jedynie fmica i program :gwizdanie:
-
[ALL B5] Audi S4
Ja zauważyłem pewnego rodzaju napędzanie klienteli do jednej firmy... Szczególnie na forach z grupy VAG. Nie wiem co to ma na celu, lecz magików jest wielu i jeśli ktoś nie ma czasu dla klienta, który chce zostawić u niego pokaźną sumkę... To ja tego nie rozumiem. Tyle ode mnie.
-
Spoty wrocławskie
Czyżby jakiś pijacki wieczór w niedziele?
-
[ALL B5] Audi S4
Chciałem Ci polecić Mirassa z Ecuproject. Ale widzę, że już sprawa załatwiona
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
szyber to dla mnie udreka a nie bajer mam słońcowstręt Zamaluj olejną
-
[B5 AVG] Moja czarnulka:)
Ładny furacz Wejdź do mnie, a zobaczysz być może niedaleką przyszłość swojej niuńki
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Gdzie odbywa się ta majóweczka? Pewnie się skusze:D
-
Spoty wrocławskie
Ja się jeszcze zastanawiam:D Z d*pą się umówiłem o 18:30 pod galerią, a na 5 minut nie będę wpadał... Ku*** zmieniłem felgi na zimówki, a zimy nie widać...
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Męska intuicja
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Wyrwijcie coś sami, a nie żerujecie na innych
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Tył silnika, przy ścianie grodziowej. Armi gdzie kupowałeś świece po 15zł?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Panowie, po ile mniej więcej kilometrach zaczyna u Was grzać? U mnie po około 2-3.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Robisz na platformach wiertniczych?
-
Spoty wrocławskie
Maciek za dwa tygodnie, umyłbym dokładnie furę i zrobilibyśmy jakąś małą sesje. W tym tygodniu nie dam rady, zajęcia... Może nawet założę prosięta...
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
A ja coraz bardziej skłaniam się ku Esce
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Ja wziąłem petexy i dla mnie są ok. Pasażerowie zawsze wsuwali mi dywaniki pod siedzenie, cały syf zbierał się na wykładzinie.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
mi się nie chce spawać. zresztą jak jest na obejmach to można nim manewrować delikatnie a nie wiem jak się u mnie spasuje (zresztą zakładałeś to wiesz jak to wygląda. jak zespawam to boję się że będzie lipa. Ale zobaczymy dzisiaj jak będę zakładał :> U mnie wszystkie łączenia były pospawane na sztywno.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Ja i szczuraz będziemy.
-
Spoty wrocławskie
Wybiera się ktoś na spota?
-
[ALL B6] Czy do wypłacenia ceny za oryginalne części potrzebna jest FA VAT (OC WARTA)
Mam taką samą sytuację z Wartą. Za zderzak od S4 z robocizną, wymianą i malowaniem, policzyli mi 1300zł. Dodatkowo w wycenę wchodzi miska olejowa wymiana oleju itp. To jakiś absurd. Czy jeśli zderzak od S4 nie był zamontowany oryginalnie w fabryce. Mogę się ubiegać o zwrot za ten właśnie zderzak?
-
W123 CE
Najbardziej przeraża mnie blacharka w tych autach, kupić takiego to jedno, doprowadzić do stanu używalności to drugie. Sam rozglądałem się za czymś takim, zamiast za Audi. Bardzo ładna fura. Jak z częściami do tych aut, można jeszcze dostać nówki?
-
[ALL B5] Audi S4
Gracek czym myłeś szyby? Swoje też chcę odtłuścić.