Treść opublikowana przez RafuZG
-
[ALL B5] Grill Audi S4
nie przesadzajcie że wiocha że ktoś ma znaczek s line, tak samo dla mnie może być wiocha jak ktoś ma s line b6 b7 b8 w dizlu
-
[ALL B5] Grill Audi S4
4 lub 2, a 1 nigdy mi sie nie podobała
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
panowie kupuje tylko żarówki h7 jak zmieniam lampy na zespolone?
-
[B5 ADR] Przemalowanie całego auta
250 średnia cena w warsztatach w lubuskim, ale są firmy które biorą więcej, zrób polerkę najlepiej
-
[B5 AEB] Niebieska Audi A4 1.8...
jutro zaczynam rozbierać swoją i wyśle Ci całą budę DHL
-
Akcja prostestacyjna przeciw wysokim cenom paliw.
dobry pomysł inne stacje stoją co 100m, ale polacy ciężko się organizują;/ ja tam nie będę tankował na bank
-
[B5 AEB] Niebieska Audi A4 1.8...
kolor wymiata, jeszcze w sedanie doskonała baza do modów, zamienisz się za kolory ja mam vulkanschwarz
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
a piszą że każda żarówka jest sprawdzana
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ok thx
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
te z mojej aukcji będą pasować czy nie?
-
[ALL] Akcja prędkość na drogach - kto, za co, ile dostał
z igły widły robicie, zmieńcie temat na 'MANDATy i DRAMATy'
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
chyba różnicy nie ma, nie chodzi mi o oszczędność tylko jak bede jechał rezać lampy to po drodze mam ten sklep a tak nie będę musiał czekać na przesyłkę
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
http://moto.allegro.pl/zarowki-samochodowe-21w-bau15s-pomaranczowe-i1514207322.html takie mogą być? te same co nie
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
żarówki pasują bez problemu do orginalnej wtyczki z lamp zespolonych? chodzi mi o wejscie do klosza. Jakbyś dorwał ten plan byłbym wdzięczny
-
[B5 AFN] Licznik od anglika - spalanie w MPG - przelicznik dla wszystkich modeli
czyli jak kupie licznik z fisem angielski z 97r lub 98 to nie da rady ustawić spalania na europe?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
jak wyrezałes te obrysówki bo planuję zrobić u siebie ale nie wiem od czego zacząć
-
[B6 AVF] Siłowniki tylnej klapy.
bardziej silniczki unoszą klapę
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
dobrze że wymienił lusterka bo ciągle same srebne każdy ma w tym kolorze, coś innego chociaż założył
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jak byk nie pisze bo depo to nie valeo
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
lampki dzisiaj doszły, zakładam w sobotę, zrobie fotostory może [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 16:35_________________________________________________mam valeo dzielone teraz zamówiłem depo zespolone, który schemat mi się przyda na zmianę wiązki?
-
[B5 AEB] Moja AUDI A4 1.8 Turbo
ile obniżyłeś mm?
-
[B5 ADR] Kontrolka sygnalizująca krótkie światła
własnie jak jest u was bo mam 95r i jak daję światła na pozycyjne to kontrolka się zapala ale jak przerzucę na mijania to już gaśnie kontrolka
-
[ALL B5] Jaki gwint proponujecie ?
Adas25- są droższe gwinty niż twój kw v1, ktoś kto będzie miał lepszy od ciebie napisze ze Ty masz gówno
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
u mnie urosło do 4 dni, 21 godz. 12 min
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
MaxsteRR- kiedy ustawiamy się na mały spot? :>