Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RafuZG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RafuZG

  1. RafuZG odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    nie przesadzajcie że wiocha że ktoś ma znaczek s line, tak samo dla mnie może być wiocha jak ktoś ma s line b6 b7 b8 w dizlu
  2. RafuZG odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    4 lub 2, a 1 nigdy mi sie nie podobała
  3. panowie kupuje tylko żarówki h7 jak zmieniam lampy na zespolone?
  4. 250 średnia cena w warsztatach w lubuskim, ale są firmy które biorą więcej, zrób polerkę najlepiej
  5. jutro zaczynam rozbierać swoją i wyśle Ci całą budę DHL
  6. dobry pomysł inne stacje stoją co 100m, ale polacy ciężko się organizują;/ ja tam nie będę tankował na bank
  7. kolor wymiata, jeszcze w sedanie doskonała baza do modów, zamienisz się za kolory ja mam vulkanschwarz
  8. a piszą że każda żarówka jest sprawdzana
  9. te z mojej aukcji będą pasować czy nie?
  10. z igły widły robicie, zmieńcie temat na 'MANDATy i DRAMATy'
  11. chyba różnicy nie ma, nie chodzi mi o oszczędność tylko jak bede jechał rezać lampy to po drodze mam ten sklep a tak nie będę musiał czekać na przesyłkę
  12. http://moto.allegro.pl/zarowki-samochodowe-21w-bau15s-pomaranczowe-i1514207322.html takie mogą być? te same co nie
  13. żarówki pasują bez problemu do orginalnej wtyczki z lamp zespolonych? chodzi mi o wejscie do klosza. Jakbyś dorwał ten plan byłbym wdzięczny
  14. czyli jak kupie licznik z fisem angielski z 97r lub 98 to nie da rady ustawić spalania na europe?
  15. jak wyrezałes te obrysówki bo planuję zrobić u siebie ale nie wiem od czego zacząć
  16. bardziej silniczki unoszą klapę
  17. dobrze że wymienił lusterka bo ciągle same srebne każdy ma w tym kolorze, coś innego chociaż założył
  18. jak byk nie pisze bo depo to nie valeo
  19. lampki dzisiaj doszły, zakładam w sobotę, zrobie fotostory może [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 16:35_________________________________________________mam valeo dzielone teraz zamówiłem depo zespolone, który schemat mi się przyda na zmianę wiązki?
  20. ile obniżyłeś mm?
  21. własnie jak jest u was bo mam 95r i jak daję światła na pozycyjne to kontrolka się zapala ale jak przerzucę na mijania to już gaśnie kontrolka
  22. Adas25- są droższe gwinty niż twój kw v1, ktoś kto będzie miał lepszy od ciebie napisze ze Ty masz gówno
  23. u mnie urosło do 4 dni, 21 godz. 12 min
  24. MaxsteRR- kiedy ustawiamy się na mały spot? :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.