Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. brak jakiejkolwiek opłacalności,
  2. zmien na taki sam pozneij bedziesz chcial sprzedac sie z reka w nocki obudzisz pozatym najpierw zmien mechanika bo wątpię żeby v6 gasła z przyczyny małej kompresji na 2 cylindrach
  3. cześc panowie potrzebuje numer telefonu do raggaman mam cos dla niego tylko mi na kontakcie zalezy z nim badz niech sie ze mna pilnie skontaktuje wie o co chodzi numer fona do mnie w banerze, z góry dzięki
  4. ta i nic cisza,
  5. widze ze kazdy zlewa temat spota , wiec ja dziekuje bardzo
  6. no to organizujemy sie na przyszly tydzien ???czy nie ja jestem za tt tom tez hornet czy mu sie podoba czy nie bedzie ykk niema wyjscia ktos jeszcze ??
  7. wag ci nie pokaze ze przeplywka funkcjonuje poprawnie
  8. ja jestem za w nastepny weekend ta k ??
  9. koszt a 4 to okolo 3 tys czesci i kolo 2 robota wiec raczej to b6 sie juz tylko oplaca
  10. mało ale wystarczająco :)taka była konstrukcja i założenie, idziała i to bardzo dobrze ma mnie czesci mechanicznych za to mniejsza sprawnos
  11. no pasuje spocik zrobic wkoncu, bedzie juz cieplej troszeczke moze kreseczka jakas z kims zoabczymy tylko najpierw plan co gdzie i jak robimy
  12. kazdy silnik traci moc z wiekiem, to po 1 a po 2 moze miec filtr powietrza brudny, moze pompa mu niewydaal, sporo przyczyn moze byc , moze miec nawet inne opory toczenia, ja np zrobiłem swoim 1,8 t quattro na starcie i na prostej, z tym ze ja ma ABC 2,6 150 źreba, musze sie z kims innym zmierzyc
  13. wg mnie bez sensu jest pytanie 125 koni czy 150 w skrócie, zależy co kto lubi Tdi to TDI bezyna i świst turbiny wszytsko ma swoje zalety i wady, ja natomiast nie chce nic innego jak v6 mieć pod maską i dżwięk ten przy wyprzedzaniu
  14. maku ty sprawdzas wogle maile ?
  15. moze spocik za 16 tygodni ? co tak bedzie sie licytowac
  16. albo juz wyrobiona rolka, albo źle założony pasek badz tez zle napięty, przyczyn wiele moze byc
  17. ale wynalazki [br]Dopisany: 02 Marzec 2008, 22:05 _________________________________________________http://club.roadlook.pl/kiler/e46-e60-e30.html patrzcie tu goscia chyba powiesilli
  18. sa pewne kruczki prawne ale to skomplikowane za bardzo jest, pozatym dosc niebezpieczne lepiej miejs kiere po normalnej stronie takiej dla ludzi:)
  19. czaki22 odpowiedział(a) na Cygann temat w Audi
    v8 rodzynek na drogach, jak mad maxie:) tylko trzeba dbać o to cudo ciekawe jak na hamowni ??
  20. komputer napewno[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 13:00 _________________________________________________i okablowanie napewno[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 13:00 _________________________________________________i skrzynie napewno[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 13:01 _________________________________________________a tak wogole to co ci sie sypie w v6 jak to wogole nie wysilony silnik jest i robia spokojnie po 500 tys
  21. bo nasz statni spot to nie był spot
  22. i to bardzo [br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 19:23 _________________________________________________wieje[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 19:24 _________________________________________________dzisiaj
  23. aautko jak autko ale ten motor robi nagraj sounda i zapodaj na forum pozatym to następca mojej w przyszłości
  24. mam pytanie czy wams ie swiecie na obrotomierzu na zielono ze macie wlaczne światła ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.