Treść opublikowana przez czaki22
-
[B5 AWT] Przeróbka benzyny na diesla-co należy wymienić?
brak jakiejkolwiek opłacalności,
-
[INNE ABC] Wymiana silnika
zmien na taki sam pozneij bedziesz chcial sprzedac sie z reka w nocki obudzisz pozatym najpierw zmien mechanika bo wątpię żeby v6 gasła z przyczyny małej kompresji na 2 cylindrach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześc panowie potrzebuje numer telefonu do raggaman mam cos dla niego tylko mi na kontakcie zalezy z nim badz niech sie ze mna pilnie skontaktuje wie o co chodzi numer fona do mnie w banerze, z góry dzięki
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ta i nic cisza,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
widze ze kazdy zlewa temat spota , wiec ja dziekuje bardzo
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to organizujemy sie na przyszly tydzien ???czy nie ja jestem za tt tom tez hornet czy mu sie podoba czy nie bedzie ykk niema wyjscia ktos jeszcze ??
-
[B5 AEB] czujnik położenia wałka rozrządu 1.8T
wag ci nie pokaze ze przeplywka funkcjonuje poprawnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja jestem za w nastepny weekend ta k ??
-
[B5 ADR] Auto z kierownica z prawej strony
koszt a 4 to okolo 3 tys czesci i kolo 2 robota wiec raczej to b6 sie juz tylko oplaca
-
[B5 AAH] 2.8 V6 30V i 12V jak to jest?
mało ale wystarczająco :)taka była konstrukcja i założenie, idziała i to bardzo dobrze ma mnie czesci mechanicznych za to mniejsza sprawnos
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no pasuje spocik zrobic wkoncu, bedzie juz cieplej troszeczke moze kreseczka jakas z kims zoabczymy tylko najpierw plan co gdzie i jak robimy
-
[B5 AAH] 2.8 V6 30V i 12V jak to jest?
kazdy silnik traci moc z wiekiem, to po 1 a po 2 moze miec filtr powietrza brudny, moze pompa mu niewydaal, sporo przyczyn moze byc , moze miec nawet inne opory toczenia, ja np zrobiłem swoim 1,8 t quattro na starcie i na prostej, z tym ze ja ma ABC 2,6 150 źreba, musze sie z kims innym zmierzyc
-
1.8T vs. 1.8 który lepszy??
wg mnie bez sensu jest pytanie 125 koni czy 150 w skrócie, zależy co kto lubi Tdi to TDI bezyna i świst turbiny wszytsko ma swoje zalety i wady, ja natomiast nie chce nic innego jak v6 mieć pod maską i dżwięk ten przy wyprzedzaniu
-
jaki silnik bedzie lepszy na krótkie dystanse[3.0 v6?
V to V
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
maku ty sprawdzas wogle maile ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
moze spocik za 16 tygodni ? co tak bedzie sie licytowac
-
[B5 AEB] po wymianie rozrzadu problem
albo juz wyrobiona rolka, albo źle założony pasek badz tez zle napięty, przyczyn wiele moze byc
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale wynalazki [br]Dopisany: 02 Marzec 2008, 22:05 _________________________________________________http://club.roadlook.pl/kiler/e46-e60-e30.html patrzcie tu goscia chyba powiesilli
-
[B5 ADR] Auto z kierownica z prawej strony
sa pewne kruczki prawne ale to skomplikowane za bardzo jest, pozatym dosc niebezpieczne lepiej miejs kiere po normalnej stronie takiej dla ludzi:)
-
AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI
v8 rodzynek na drogach, jak mad maxie:) tylko trzeba dbać o to cudo ciekawe jak na hamowni ??
-
[INNE ABC] Wymiana silnika
komputer napewno[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 13:00 _________________________________________________i okablowanie napewno[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 13:00 _________________________________________________i skrzynie napewno[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 13:01 _________________________________________________a tak wogole to co ci sie sypie w v6 jak to wogole nie wysilony silnik jest i robia spokojnie po 500 tys
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bo nasz statni spot to nie był spot
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i to bardzo [br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 19:23 _________________________________________________wieje[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 19:24 _________________________________________________dzisiaj
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
aautko jak autko ale ten motor robi nagraj sounda i zapodaj na forum pozatym to następca mojej w przyszłości
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mam pytanie czy wams ie swiecie na obrotomierzu na zielono ze macie wlaczne światła ?