Treść opublikowana przez czaki22
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
techniczne z podawaniem numeru telefonu do pana mechanika reklamowania kompleksowej uslugi kompletnie nic tu nie wnosi - nie masz zapewne najmniejszego pojęcia co dokładnie zrobili i jak wykonali usługę , cenę - jak najbardziej trzeba podać gdyż potrzebne nam to do uporządkowania wątku, zbieramy informacje jakie przeszkody były w jakich wersjach nadwoziowych i silnikowych ściślej, co, gdzie , jak koszty części kolo 2500 z nowym sprzęgłem dociskiem i tarcza koszty roboty do 1000 zł, sprzedając to co zostało, mowie o sprawnej skrzyni można wyjść na zero, można także kupić wszystko do 1500 zł nie zakładając jakiejkolwiek nowej części dodac robociznę do 1000zł sprzedając resztki uszkodzonej skrzyni i wyjść na dopłacie do 1500zł wszystko zależny z kad ma sie części, czy skrzynia na aucie sprawna, i czy mechanicy sa kumaci. lechwik, sprawdzales bledy ? jaka masz chlodnice ? co z wezami ? coz resztą instalacji ?
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
no ok poco "chwalisz" sie robota skoro nie zdradzasz tajemnicy kosztów, robisz nie potrzebne OT w tym wątku, mamy sobie pomagać a nie reklamować mechaników z zajebnistymi tajemczymi cenami nie masz nic więcej konkretnego do dodania - nie śmieć
- [B6 AVJ] Pompa paliwa
-
[B6 BBK] Moje S4
gratki pojazdy, o spalaniu sie tu nie powinno dyskutowac
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
ale to proste za***iście ludzie panikuja[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 20:17_________________________________________________znac temat etke w raczki i do dziela, wsyztsko jest generalnie p&p
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
no dokładnie, zmiana kompa i problem znika całkowicie , następny zadowolony trzeba to podsumowac bedzie
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
nie czytacie wogole co ludzie pisza, zasilone wzmocnienie bez podania sygnału wzbudza głosnik na czestotliwosci basowego glosnika, zrob jak mowi czester, zasil linią prawy tył - wejscie wzmacniacza pp i pt, i lewa linia lp i lt, i nic niebedzie buczało, robiłem tak ju8z z 6 razy za każdym byl oczekiwany efekt,
-
[AUDIKA]A4 B6 w czerwcu zakupiona silnik 2,5 tdi 163mc alu17 S-LINE
a co mlody ty masz tylko s-lina [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 13:42_________________________________________________swietna fura wypas foty ! sam robiłes? pelny sline czy pol sline ? jak te 2,5 sie sprawuja, ? no
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
kolega ma problemy z przeczytaniem poprzednich postów ??
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
abs zaden problem, ale jak nie chce silnik kodowania przyjmowac to kupuj inny sterownik, rocznik, typ silnika, i manual oczywiscie, a pozneij koduj abs, bo zawsze bedzie wywalał blad komunikacji
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no no juz sie toczy ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
laguna, dpf do wywalenia , krakow , kerczi wie gdzie, kumpel był zrobił, wycieli fizycznie, obeszli programowo, 1400zł o ile pamietam
-
[B6 AVJ] Brak Mocy 1.8T prośba o analizę Logów
u mnie cos to samo, raz idzie raz nie idzie, wiec tez musze cos poszperac, tylko ze ja nie mam bledóéw zadnych
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
proponuje zrobic w czwartek spota, lun zorganizowac grila ludziska, co wy na to ?? moze piatek i gril rodzinny hmm ? jakies miejsce? jakies pomysły ? moze zaspotujemy sobie z rzeszowem cos wkoncu ?
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
no i spoko
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
nie podejdzie, zamiana na manuala to prosta sprawa jezdze inni tez jest tak jak ma byc
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
sadzezebys szukał tez z 2,5 ale trzeba lokalizowac najlepiej szukaj takiej jak w ori[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 18:50_________________________________________________co tam u kolegi temat ogarniety juz?? sterownik silnika podszedł ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
przód za nisko,
-
[ALL B6] Czy 3.0 quattro to dobry wybór?
ja szukałem 3.0 ale padło na 1.8 i w sumie moglem szukac uparcie. nastepne auto to v-ka znowu
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
......
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
immo nieorbiłem , ale to niejest prblem tez jakis wielki na forum masz chyba co i jak w dziale warsztat
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
wiesz nie ma naprawde chyba po co, wszystko jest p&p, nie ma spawania wiercenia kombinowania itd pinologia jest tez prosta, o kodowaniu nie wspomnę
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
generalnie u mnie niebylo choinki juz, komp wywalal tryb awaryjny tylko[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:20_________________________________________________streszczę moj przypadek, skrzynia remontowana 2 l;ata temu koszt 4 tys zł ! + inne koszty paliwo czasu hotel na w zaokrągleniu 5 tys zł sprzedana po 2 latach użytkowania jako dobra sprawna za 2700 zł swap zestaw potrzebnych czesci 1.8 turbo avj 2002 rok, i najlepiej szukać rocznikowo skrzynia 5 biegowa z subami montażowymi rozrusznik przy 5 biegach taki am przy 6 inny sterownik silnika moj sie nie dal przekodowac polosie kompletne sprzęgło ( dwumas, tarcza, docisk, łożysko to sa nowe czesci, pompka sprzegła , wysprzeglik, przewod do skrzyni , przewód do pojemnika plynu ) wybierak łapa skrzyni pedały kompletny zestaw z czujnikami i wtyczkami mieszek z lewarkiem i oslona - element dekorów do podlaczenia czujnik predkosci wykorzystana wiązka z multi wlacznik wstecznego wykorzystana wiązka z multi włącznik sprzęgła podlacznie do ecu do usuniecia przekaznik rozrusznika i zmostkowania go do kodowania licznik sterownik abs sterownik silnika/ u mnie była wymiana sterownik kola kierownicy - opcja, miałem kierownice z manetkami koszty graty 2500zł , drogo ale miałem na miejscu wszystko co potrzebne łącznie z dwoma lambdami i cala instalacja z auta (angol) 2500+700 nowe graty + koszt potu nosba + koszt spojrzenia grzanka 4400 zł - 2700 sprzedana skrzynka 1700zł tyle dołożyłem do swapa taki koszt mozna tez zbic do graty kompletne 2500zł z dobrym sprzęgłem i dwumasem robota pinologgia kodowania 1500zł mniej wiecej czyli kompletnie można zamykać sie w kwocie 4000zł - graty które nam zostają max 3000zł minimalnie jeśli uszkodzona jest skrzynia 500zł reasumując mój przypadek błędem była naprawa skrzyni samochód jeździ normalnie, czuć teraz turbo , nie ma jakichkolwiek błędów w jakimkolwiek sterowniku ! auto poszło kolo 1 cm do góry !
-
[ALL B6] Czy 3.0 quattro to dobry wybór?
Witam, zastanawiam się nad zakupem audi a4 b6 3.0 quattro, auto ma przebieg ok180tys. skrzynie multitronic. ????????? nie istnieje taki zestaw jak masz multi a po filmie widac ze masz, to nie ma quattro
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Widzisz jakie zaintwresowanie wielkie