Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. techniczne z podawaniem numeru telefonu do pana mechanika reklamowania kompleksowej uslugi kompletnie nic tu nie wnosi - nie masz zapewne najmniejszego pojęcia co dokładnie zrobili i jak wykonali usługę , cenę - jak najbardziej trzeba podać gdyż potrzebne nam to do uporządkowania wątku, zbieramy informacje jakie przeszkody były w jakich wersjach nadwoziowych i silnikowych ściślej, co, gdzie , jak koszty części kolo 2500 z nowym sprzęgłem dociskiem i tarcza koszty roboty do 1000 zł, sprzedając to co zostało, mowie o sprawnej skrzyni można wyjść na zero, można także kupić wszystko do 1500 zł nie zakładając jakiejkolwiek nowej części dodac robociznę do 1000zł sprzedając resztki uszkodzonej skrzyni i wyjść na dopłacie do 1500zł wszystko zależny z kad ma sie części, czy skrzynia na aucie sprawna, i czy mechanicy sa kumaci. lechwik, sprawdzales bledy ? jaka masz chlodnice ? co z wezami ? coz resztą instalacji ?
  2. no ok poco "chwalisz" sie robota skoro nie zdradzasz tajemnicy kosztów, robisz nie potrzebne OT w tym wątku, mamy sobie pomagać a nie reklamować mechaników z zajebnistymi tajemczymi cenami nie masz nic więcej konkretnego do dodania - nie śmieć
  3. czaki22 odpowiedział(a) na Onkel temat w Audi A4 B6
    a sam wsadz?
  4. gratki pojazdy, o spalaniu sie tu nie powinno dyskutowac
  5. ale to proste za***iście ludzie panikuja[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 20:17_________________________________________________znac temat etke w raczki i do dziela, wsyztsko jest generalnie p&p
  6. no dokładnie, zmiana kompa i problem znika całkowicie , następny zadowolony trzeba to podsumowac bedzie
  7. nie czytacie wogole co ludzie pisza, zasilone wzmocnienie bez podania sygnału wzbudza głosnik na czestotliwosci basowego glosnika, zrob jak mowi czester, zasil linią prawy tył - wejscie wzmacniacza pp i pt, i lewa linia lp i lt, i nic niebedzie buczało, robiłem tak ju8z z 6 razy za każdym byl oczekiwany efekt,
  8. a co mlody ty masz tylko s-lina [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 13:42_________________________________________________swietna fura wypas foty ! sam robiłes? pelny sline czy pol sline ? jak te 2,5 sie sprawuja, ? no
  9. kolega ma problemy z przeczytaniem poprzednich postów ??
  10. abs zaden problem, ale jak nie chce silnik kodowania przyjmowac to kupuj inny sterownik, rocznik, typ silnika, i manual oczywiscie, a pozneij koduj abs, bo zawsze bedzie wywalał blad komunikacji
  11. no no juz sie toczy ?
  12. laguna, dpf do wywalenia , krakow , kerczi wie gdzie, kumpel był zrobił, wycieli fizycznie, obeszli programowo, 1400zł o ile pamietam
  13. u mnie cos to samo, raz idzie raz nie idzie, wiec tez musze cos poszperac, tylko ze ja nie mam bledóéw zadnych
  14. proponuje zrobic w czwartek spota, lun zorganizowac grila ludziska, co wy na to ?? moze piatek i gril rodzinny hmm ? jakies miejsce? jakies pomysły ? moze zaspotujemy sobie z rzeszowem cos wkoncu ?
  15. nie podejdzie, zamiana na manuala to prosta sprawa jezdze inni tez jest tak jak ma byc
  16. sadzezebys szukał tez z 2,5 ale trzeba lokalizowac najlepiej szukaj takiej jak w ori[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 18:50_________________________________________________co tam u kolegi temat ogarniety juz?? sterownik silnika podszedł ?
  17. ja szukałem 3.0 ale padło na 1.8 i w sumie moglem szukac uparcie. nastepne auto to v-ka znowu
  18. ......
  19. immo nieorbiłem , ale to niejest prblem tez jakis wielki na forum masz chyba co i jak w dziale warsztat
  20. wiesz nie ma naprawde chyba po co, wszystko jest p&p, nie ma spawania wiercenia kombinowania itd pinologia jest tez prosta, o kodowaniu nie wspomnę
  21. generalnie u mnie niebylo choinki juz, komp wywalal tryb awaryjny tylko[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:20_________________________________________________streszczę moj przypadek, skrzynia remontowana 2 l;ata temu koszt 4 tys zł ! + inne koszty paliwo czasu hotel na w zaokrągleniu 5 tys zł sprzedana po 2 latach użytkowania jako dobra sprawna za 2700 zł swap zestaw potrzebnych czesci 1.8 turbo avj 2002 rok, i najlepiej szukać rocznikowo skrzynia 5 biegowa z subami montażowymi rozrusznik przy 5 biegach taki am przy 6 inny sterownik silnika moj sie nie dal przekodowac polosie kompletne sprzęgło ( dwumas, tarcza, docisk, łożysko to sa nowe czesci, pompka sprzegła , wysprzeglik, przewod do skrzyni , przewód do pojemnika plynu ) wybierak łapa skrzyni pedały kompletny zestaw z czujnikami i wtyczkami mieszek z lewarkiem i oslona - element dekorów do podlaczenia czujnik predkosci wykorzystana wiązka z multi wlacznik wstecznego wykorzystana wiązka z multi włącznik sprzęgła podlacznie do ecu do usuniecia przekaznik rozrusznika i zmostkowania go do kodowania licznik sterownik abs sterownik silnika/ u mnie była wymiana sterownik kola kierownicy - opcja, miałem kierownice z manetkami koszty graty 2500zł , drogo ale miałem na miejscu wszystko co potrzebne łącznie z dwoma lambdami i cala instalacja z auta (angol) 2500+700 nowe graty + koszt potu nosba + koszt spojrzenia grzanka 4400 zł - 2700 sprzedana skrzynka 1700zł tyle dołożyłem do swapa taki koszt mozna tez zbic do graty kompletne 2500zł z dobrym sprzęgłem i dwumasem robota pinologgia kodowania 1500zł mniej wiecej czyli kompletnie można zamykać sie w kwocie 4000zł - graty które nam zostają max 3000zł minimalnie jeśli uszkodzona jest skrzynia 500zł reasumując mój przypadek błędem była naprawa skrzyni samochód jeździ normalnie, czuć teraz turbo , nie ma jakichkolwiek błędów w jakimkolwiek sterowniku ! auto poszło kolo 1 cm do góry !
  22. Witam, zastanawiam się nad zakupem audi a4 b6 3.0 quattro, auto ma przebieg ok180tys. skrzynie multitronic. ????????? nie istnieje taki zestaw jak masz multi a po filmie widac ze masz, to nie ma quattro
  23. Widzisz jakie zaintwresowanie wielkie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.