Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. 2.6 to starsza konstrukcja i nie pisz kolego ze zabytek bo 2,4 i 2,8 to rozbudowa 2,6 a nie nowe silniki, ja bym szukał ładnegio ale v6 2.4 lub 2.8 30 v
  2. napewno zdam relacje z obdukcji i zabiegu
  3. OMG oMG, ppomyliłem hornetów
  4. co sie hornecie podziało, pochwal sie?:)
  5. jaki slub ? jaki ford oj oj oj co snie tak:)[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 12:32_________________________________________________ty no i jaki znowu wrocław ?
  6. hornet w głowie ci sie pomieszało:)
  7. dostawa na miejsce:)za free:)
  8. napisz jaki klej uzyles na wszelki wypadek
  9. niestey dopadło i mnie schodkowanie przy powolnym ruszaniu i falujece obroty przy 1500 do 2000 niestey czuc tez przy tym szarpniecia dzwonie w pon i sie umawiam na termin
  10. mam do sprzedanie tanie wątroby:)
  11. hehe i powiem ze robi mega pakiet swiatło :)
  12. zegary z a6 ja juz mało co mam do b5 ale mapewno jeszcze beda
  13. ciezka sprawa znales ze wszytskimi sprawymi liniami
  14. jak masz licznik to ci zrobi
  15. u mni e orginalny pasek z aso przejechał 400km poczym sie rozwulkanizowac i zgubił rowki przez napinacz wariował i walił jak oszalały, temp bedziesz mial ok bo pompa jest na zebatym nie na wielorowkowym, ciesz sie tylko ze nie wpadł i niezakłocił prace zę batego paska, bo by było po silniku
  16. czy dla Ciebie On to to samo co PB bo dla mnie niesamowita różnica a dokładniej chodzi o moment
  17. nie jestem na forum od wczoraj
  18. 150 seri to dosc mało chce kontrolne 170 zrobic, jak sie wam to widzi, ktos może robił multitronika moze z innym silnikiem jak to zniesie skrzynia, czekam na wasze opinie uwzglednijcie skrzynie multitronic
  19. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    lewa tylnia rura ci obwisła , ja juz zakupiłem nowa gume brzmi dwuznaczno troche
  20. vag najpierw, - zaciecie silniczka przepustnicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.