Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. ja nie widziałem roznicy
  2. jak bedzie to sie odezwe
  3. tak jak zawsze 18 [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 16:00_________________________________________________jak tam podświetlne nawiewy ? grzesiek88?
  4. przeciez odp jest w głosowaniu
  5. nie wycofał tylko wstrzymana budowa przez inspektorat w zwiazku z zapadaniem i obsuwaniem sie gruntu, a ta co ja kończa pewnie niedlugo ruszy wiec spokojnie
  6. pogda pogoda juz niedlugo spoty w podziemnych parkingach,
  7. hehe, głosowanie jest wiec spokojnie widze ze piatek jest na topie
  8. kiedy spotujemy panowie
  9. odkrecasz dekiel , przkrecasz pierscien podobny do wieka beczki , wysigasz pompe przekrecaja c ja lekko w lewo i wyjmujesz
  10. jest ana forum jakis temat o przekladani jak gasna drogowe niemiales wersji z halogenami zespolonymi w aucie i jest inn a instalacja
  11. tlyko po co ci smieszny slim, jak te lampy sa przygotowane na normalne przetwornice panie kolego mowiłem wpadnij do mnie powiem ci co i jak
  12. a kiedy chcesz do srubolandu wpadnij
  13. rozumiem ze to sam panel przedni w popielniczce siedzi otym samym myślałem troche pracy jest ale efekt niczym z bonda:)
  14. jak spala w normie to przez jakie uszczelniacze ? :polew:
  15. o ile by chetnych niezabraklo to czemu nie:)
  16. sa z wersji angielskiej ale bez problemu da sie je zalozyc mata4 ma odemnie i zalozone w dodatku:) jak chcesz to mi napisz to na gg
  17. grzesiek chcesz podswietlne nawiewy do swojego ? wszytskie 60 zł[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 15:43_________________________________________________kazdy czyta ten temat pozatym admin wywalił sporo postów
  18. oczywiśce ze sie da wykladasz jakies 20 tys i masz
  19. spoko ze dorwałeś ja mam urwanie głowy
  20. i łykneła oliwy
  21. żadne ?!
  22. :polew: :gwizdanie: :kwasny: :wallbash:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.