Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
17:18
-
[ALL B6] Deska rozdzielcza b6/b7
ja nie widziałem roznicy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jak bedzie to sie odezwe
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak jak zawsze 18 [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 16:00_________________________________________________jak tam podświetlne nawiewy ? grzesiek88?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
przeciez odp jest w głosowaniu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nie wycofał tylko wstrzymana budowa przez inspektorat w zwiazku z zapadaniem i obsuwaniem sie gruntu, a ta co ja kończa pewnie niedlugo ruszy wiec spokojnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pogda pogoda juz niedlugo spoty w podziemnych parkingach,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hehe, głosowanie jest wiec spokojnie widze ze piatek jest na topie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kiedy spotujemy panowie
-
[B5 ADP] Wymiana pompy paliwa
odkrecasz dekiel , przkrecasz pierscien podobny do wieka beczki , wysigasz pompe przekrecaja c ja lekko w lewo i wyjmujesz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jest ana forum jakis temat o przekladani jak gasna drogowe niemiales wersji z halogenami zespolonymi w aucie i jest inn a instalacja
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ja miałem ten zwykly moduł
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tlyko po co ci smieszny slim, jak te lampy sa przygotowane na normalne przetwornice panie kolego mowiłem wpadnij do mnie powiem ci co i jak
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tylko ori
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a kiedy chcesz do srubolandu wpadnij
-
[ALL B7] CB w popielniczce FOTO
rozumiem ze to sam panel przedni w popielniczce siedzi otym samym myślałem troche pracy jest ale efekt niczym z bonda:)
-
[B6 ASN] Zużucie oleju w silnikach V6
jak spala w normie to przez jakie uszczelniacze ? :polew:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
o ile by chetnych niezabraklo to czemu nie:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sa z wersji angielskiej ale bez problemu da sie je zalozyc mata4 ma odemnie i zalozone w dodatku:) jak chcesz to mi napisz to na gg
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
grzesiek chcesz podswietlne nawiewy do swojego ? wszytskie 60 zł[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 15:43_________________________________________________kazdy czyta ten temat pozatym admin wywalił sporo postów
-
[B5 ADP] Podniesienie mocy silnika- jest możliwe ?
oczywiśce ze sie da wykladasz jakies 20 tys i masz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spoko ze dorwałeś ja mam urwanie głowy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i łykneła oliwy
-
[B6 AWX] srebrna a4
żadne ?!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
:polew: :gwizdanie: :kwasny: :wallbash: