Treść opublikowana przez czaki22
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
pewnie zebym przerobił
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
to faktcznie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a ja bym zrobił spocicha ale moze w piatek ? co ? głosowanie zrob [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 22:38_________________________________________________levy lampy mam ale na czesci takie pokemony dwa
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
w rozpiski czesci wynika ze prawdopodobnie brał olej silnik, wymiena pierscieni miedzy innymi i mase innych uszczelelk robiony przy przebiegu 85 tys , wszytsko po vinie w ASO, slawek w jaki sposob ci sie skrzynia konczy, u mnie ok nic nie szarpie nic zgrzyta ładnie przelancza
-
[B6 AVJ] Moja pierwsza A4
u mnie trasa 7,5 do 120 w multitroniku miasto zaleznie od korkow
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jak zdaze to wpadne jak nie to niesty nie i napisac trzeba ze spot bo małe zamieszanie jest[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 20:17_________________________________________________ten dział powienien chyba byc zamkniety
-
[B5 ALL] Płyta podłogowa A4 czy jest taka sama w Q jak w zwykłej wersji
oczywiscie ze to jest to samo
-
[B5 ABC] "Krzywy" problem w misce olejowej - da się uratować ?
przeciez wiem bo tez zmieniałem miske - dekiel
-
Chip tuning Audi ze skrzynią biegów Multitronic
multitronik na hamowni 1,8 t
-
Chip tuning Audi ze skrzynią biegów Multitronic
tez troche sie juz nasłuchałem oczytałem i niepolecaja, dodawania kucy w multitronikach, trudnos ie mowi i jezdzi dalej pozatym ma ktos multitronika i quattro chyba nie !
-
[B6 AVJ] Pytanie czy ktoś wirusował multitronic
no tam momnet mogł zabic skrzynie, ale jest juz uwaga bo sie wacham jak narazie
-
[B5 ABC] "Krzywy" problem w misce olejowej - da się uratować ?
gdzie na allegro znalazłes nowa miske do abc, jest ich dokladnie 4 rodzaje misek !
-
[B6 AVJ] Pytanie czy ktoś wirusował multitronic
wiesz opinie opiniami niech sie ktos wypowie kto wirusował, gdyz o to mi chodzi ja chce takie +20 zrobic
-
[B6 AVJ] Pytanie czy ktoś wirusował multitronic
pytanie czy ktos wirusował multitronika i jak sie to sprawuje czy nie ma problemow ? czy nie polecacie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no niewme moze dzisi? co al widze ze my sobie sami robimy spontany wiec co dzisiaj 19? 18 ?
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
no niewiem jak wlasnie to skrzynia moze zniesc musze sie fachowców dopytac a pali jak moje byłe v6, niema tragedi, ale tak 20 kucy wiecej by sie przydało spokojnie ale w opisie spalania niemusiałem zmieniac:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
piatek tez moze byc jak niebedzie lało i prponyje pod carfurem
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
avancik to zaleta a v-ki - ciezko znalesc przyzwoitą a ta co mam bardzo ładna jest
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
gdzie tu jakis polonez
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja jestem za
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
co z wyp. bixenon fote sport alcantara podsufitka czarna s-line kierownica s4 pikowana z MF BT zmieniarka 4 szyby w elektryce RNS-e audio BOSE pełny fis skrzynia MANUALNA udokumentowane 189 tys, sprawdzone w ASO, książka, papiery na wszystko tempomat tylne orginalne boczne rolety wykladzina bagaznikowa orginał dekory piano pakiet światło wycieraczki aero body s4 : zderzak przedni spryski pdc + tylny zderzak pdc
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
o jezu zukrycia walnoł
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
panowie pożegnałem sie z B5 moja ukochana , i zasiadam juz w B6 1,8 T avant multitronic
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
chlopaki znacie moze to auto ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9758551
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
spytaj mata4 jak zbierał listwy z parkingu:) bo słońce operowało )::)