Treść opublikowana przez Maciek80
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Jak już będziesz sprzedawał na części to biorę przedni zderzak, już Ci zresztą mówiłem :>
-
TOLEDO II 1,9 TDi
Popieram Gilona, felga za***ista
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Robimy dziś spota na skwerze? :gwizdanie: EDIT: Albo lepiej nie, zapomniałem że Gdańsk rozkopali... No i znalazłem browary w lodówce [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 18:00_________________________________________________No i co tu taka cisza?
-
[ALL] Czy zna ktos ta felge?
To nie jest Keskin KT5 Wystarczy uważniej popatrzeć na fotkę i nie chodzi mi wcale o wielkość rantów. Kształt otworów też jest inny. Generalnie taki wzór ma w swojej ofercie wiele firm, zarówno tych renomowanych (Keskin np.) jak i firmy-krzaki I dam sobie rękę uciąć, że na zdjęciu to właśnie jakaś podróba. A co do wzoru, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale wydaje mi się że to pomysł firmy MAE. Niestety MAE w tym wzorze to niesamowity rarytas osiągający niesamowite ceny.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W przyszłym miesiącu chcemy Cie widzieć w TOP5, bo tych pierwszych trzech to nie pykniesz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Coś mało postów masz jak na tyle dni I tak, wiem że tu nie nalicza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A gdzie dziś spot i o której? Może uda mi się wyrobić z czasem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie ma żółtych, lipa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Trzeba było jechać z nami
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja mam filmik z pierwszej popijawy, tuż po przyjeździe :> niedługo zapodam. A foty to pewnie Lukasera wrzuci.[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 19:34_________________________________________________
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za zlot, było za***iście Kto nie był niech żałuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Żeby wątek utrzymać przy życiu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ok to w końcu gdzie i o której się jutro ustawiamy? GILI najlepszego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak już się przyjęło na świecie, że caps to krzyk i nie jest to dobrze postrzegane przez internautów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w Sobotę może uda mi się przyjechać :gwizdanie: chicken
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Rdzewek a Ty jedziesz do Jarosławca?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://allegro.pl/lorinser-rsk-2-19-skrecane-polerowane-i1506261782.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A co chcesz wziąć? Bo ja sam nie wiem, są piękne ale po kilka pęknięć na trzech felgach...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Antonio parowo, szkoda ze na zlot nie jedziesz. Na spoty to pierwszy skrzykuje a dalej to juz d*py nie ruszy :-P
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski, widzę że przesyłka z nowymi felgami do jettsona doszła. Ale powiedz, chciało Ci się aż 4 kursy na pocztę robić?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zostaw naklejkę, kozacko wygląda Koła fajne ale dystanse by się przydały żeby je wypchnąć Ja w tym roku też naklejkowy tuning robie, już mam zakupione wszystko
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ty ściemniaczu nie ktoś tylko ty sam specjalnie przyjeżdżasz do roboty ponad pół godziny przed czasem, żeby coś popi3rd0lić póki nikogo nie ma cieciowi sypniesz piątaka na BRO i nawet pary z gęby nie puści To już bym dawno B8 śmigał albo A5
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wyciaganie wgniotek;-) kurde jakis! ?@"&/ wynosi sprzet z firmy i nie chca mi kluczy wydac. Podobno odbdzis tylko dyrektor moze otwierac burdel;-) za***iście, to z pol godz sobie posiedze w aucie zanim przyjedzie;-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też mam chowaną zapalniczkę, fajny bajer Józek dzięki za linka, obadam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Byłem na myjni dzisiaj i kur@#$ ile mam wgniotek po prawej stronie na drzwiach pasażera. Pod firmą obok mnie parkuje gość w BMW X6. Po właścicielu auta za 300-400k raczej bym się nie spodziewał, że jest pospolitym obijaczem. W poniedziałek z nim pogadam, bo nie będzie mi jakiś złom ze śmigłem na masce obijał niuni Chyba w tym roku pomyśle o jakimś magiku od wyciągania wgniotek, ciekawe czy w trójmieście są jacyś spece