Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
wiecej procent czyli pozniej... przynajmniej ja tak to rozumiem
-
B8 TrOOOOp
z tego co wiem, to tymi opcjami nie da sie opoznic wlaczania swiatel drogowych - da sie jedynie przyspieszyc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja wczoraj bylem na Django.. i powiem Wam, ze Murzyn na koniu w czasach niewoli w rytmach Rick'a Ross'a - to chyba tylko Tarrantino Dobry Wszystkim
-
B8 TrOOOOp
sprawdze i dam znac. Troche tak i troche nie, bo przeciez po to jest czujnik swiatla, zeby z niego korzystac. Z drugiej strony to troszke taki "zabijacz" zarnikow - sam u siebie wymienialem, bo zapalaly sie i gasily w roznych momentach, az w koncu padly - stad troche dystansu nabralem do "czujnikow" ...ale owszem, zgodze sie - moglyby sie zapalac odrobine pozniej
-
B8 TrOOOOp
nie jestem pewien - wiem, ze jest mozliwosc manipulacji czujnikiem deszczu, ale czy czujnikiem swiatla? hm...? sprawdze jutro w kompie, czy da sie cos z tym zrobic. zawsze mozesz, jezdzic na 0-dziennych i przelaczac na auto, wtedy kiedy uwazasz, ze powinny sie zapalic swiatla drogowe
-
B8 TrOOOOp
w MMI jest taka opcja.
-
B8 TrOOOOp
kolega wcisnie zielony guzik, jak telefon dzwoni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, macie jakiegos dobrego mechanika, ktory ogarnia fordy/PSA? dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty lepiej się zjaw u nas na spocie we Czwartek w końcu będzie okazja przed bukowiną się poznać a wypić to wypijemy w BT nie mam czym bo na szkoleniu tu jestem - mieszkam w Campanile i najdalej jak chodzę to 100m do House of Beer no ale zobaczymy - może użyję komunikacji miejskiej na pewno chetnie Cie ktos podrzuci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no Pablo ma tam wykłady z NAVI hehehe... bedzie nowe MMI??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w tle widze budynek uczelni
-
B8 TrOOOOp
Mnie zaciekawila ostatnia puszka z nowsj a6 tdi, slyszeliscie jak to gada? Audi A6 TDI (BiTDI) quattro (30L V6 biturbo TDI diesel) Engine Start, Rev, and Sounds!!! - YouTube ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- Czy nasze B8 mają gdzieś pod maską złącze gdzie można podpiąć prostownik? Ostatnio zostawiłem w garażu na noc światła postojowa i wyssało ako. Dobrałem się od środka do bagażnika, ale jaka gimnastyka to matafaka. Jest miejsce w podszybiu
-
B8 TrOOOOp
Dlaczego avant??? Protestuje
-
B8 TrOOOOp
dobre pytanie... sam jestem ciekaw, niestety u mnie nic sie nie dzieje z termostatem. Daj znac, jak Ci sie uda cos wskorac w temacie termostatu w 3.0 TDI
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Szukaj i bedziemy kodowac. A hamowac lewa noga sie u Ciebie da?
-
B8 TrOOOOp
Przy esp off odcina ci gaz? Dziwne... 3.0 q? tak.... też mnie to dziwi. Da się zrobić jakąś adaptacje/kalibracje ESP?? czasem tak sie dzieje, jak jest za duze wychylenie auta - nie wiem czym to jest spowodowane...np jak robisz back entry, to sie tak dzieje nie kazde wychodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki za spota
-
sytuacja na parkingu: kiedy ktos uderzy nam w auto otwierajac drzwi. co wtedy?
bo napierdalają tymi drzwiami jak niewidomi.
-
sytuacja na parkingu: kiedy ktos uderzy nam w auto otwierajac drzwi. co wtedy?
...i wlasnie najczesciej sie tak konczy. jestem tego samego zdania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, Jak latacie sie poslizgac, to gdzie? i mam pytanie - glownie do "wladz"... z jakiej okazji jest mandat za slizganie sie po parkingu np pod Carefour'em na zakopiance?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, ogarnial ktos spolszczenie to takiej navi http://img140.imageshack.us/img140/6332/navit.jpg??
-
B8 TrOOOOp
nom...a jakby ktos chcial wiekszy IC niz w 3.0TDI? Trzeba sie pieprzyc z tym radarem, a tak to problem z glowy
-
B8 TrOOOOp
tak bardzo bym Ci chcial pomoc, ale nie mam tej ZBEDNEJ funkcji i dzieki temu bez problemu sie mieszcza rury do intercooler'a
-
B8 TrOOOOp
poszla fota Jak sie spodobaja, to moge jeszcze kilka wyslac... kilka fot bardzo zdolnego Pana