Treść opublikowana przez PABLO
-
Strefa Śmiechu
Jeśli było to sorki http://www.youtube.com/watch?v=uZhoqWMz_Cg
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Ja też sie pisze
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
A ja czytam i czytam nie moge doczytac bo tyle jest postów na temat twojej A4ki. Nowak-zg prosze równiez o priva natemat ceny skóry, bo mysle nad podobną w niedalekiej przyszłosci
-
a4 2,8 v6 moja lalunia
Grill na pierwszy ogień do wymiany, zapodaj ori lub np Kamei Z tyłu lampy załóż po 2 lifcie lub takie http://moto.allegro.pl/item296155323_lampy_tylne_nowe_audi_a4_led_chrome_diody_.html oczywiscie zależy jakie masz podejcie do tuningu ale mysle ze takie na jasnym designie bardzo dobrze powinny wyglądać :> Przednie lampy jak juz takie to tylko FK bo te co masz to odradzam, ja osobiscie polecam po 2 lifcie Valeo + ksenon Ładne 17' fele + gleba i bedzie koX Dokładki polakieruj. Ogólnie ładna :th:
-
Co kupic kobiecie na urodziny ? ?
Kup jej odjazdową bieliznę napewno sie ucieszy i oczywiscie ile ma lat= tyle róż
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=eIpysEyLfrk http://pl.youtube.com/watch?v=W9laFXvPgCU&feature=related :polew:
-
[B5] S4 AVANT Mam ją wreszcie
Piękna S4 Czarne fele naprawde kozacko sie prezentują :th: Ile Ci ona pali tak po miescie
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Panowie gramy dzis sparing bo zapowiada sie niezła batalia :> Start około 23:00[br]Dopisany: 01 Styczeń 2008, 22:15 _________________________________________________Chłopaki jeśli są chętni to zapraszamy na sparing w Medala ok 22:30-23:00
-
[B5 AWT] b5 1.8Tq Problem z moca:/
Jak przeczyścisz to daj znać czy będą zmiany bo ja też nie długo muszę z tym zrobić.
-
Listwa Na klapę do B5
Tak jak kolega wyżej powiedział taka listwa najlepiej wygląda na ciemnym kolorze (czarny,granat). Widziałem nie dawno czarną A4 B5 na chromowych ramkach wokół szyb i miał również tą listwę. Efekt moim zdaniem bardzo dobry ale tylko na ciemnej A4
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
Ogólnie dla mnie jak miał bym robic tego typu rzeczy to juz wolałbym zrobić na wygląd jak jest w RS4.
-
Niemiłe przywitanie nowego roku.
Przykra sprawa, ja tez miałem tuż przed wigilia wypadek ;( Ale najwazniejsze że nic sie wam nie stało i to sie liczy!!! Oczywiscie kazdy ze swojego błędu moze spowodowac wypadek ja niestety tak uczyniłem (warunki na drodze i prędkośc) ale jezeli ma sie kilka promilów we krwii to juz przesada!!!!!!!! Dla takich osób powinny byc surowe kary, nie mówiąc o natychmiastowym zabraniu prawka. Zyczę jak najszybszego powrotu do zdrowia całej rodziny.
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
Te okleiny to całkiem niezły pomysł tylko jaka cena, pre_pl ja tez tego ciekawy jestem ile to kosztuje. Chociaż wiadomo takie gadzety ala Carbon nie wszystkim podchodzą ale ciekawy pomysł
-
[B5 AWT] b5 1.8Tq Problem z moca:/
Fabianooo a dawałeś przepustnice do czyszczenia to tez moze byc przyczyna jezeli jest zabrudzona. Przepływomierz??
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=3882
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Dzięki za gre chłopaki, dobra nawalanka była :th: Adecneo na następny raz pisz do nas na gg jak bys nie mógł wejsc, napewno dało sie ponieważ nie grało wiecej niz 10 osób.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Panowie ktos chetny dzis na sparing w medala za 15 minut zaczynamy jak cos:)
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
Ładna audiczka ze słusznym silnikiem :> Fele większe, gleba i bedzie git Bardzo ładnie wyglądają te lampy Valeo i po nowym roku tez je planuje kupic
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Dzieki panowie za gre, naprawde dzis była ostra strzelanka :> Szkoda ze Trzeniu tak szybko wyleciał, a szkoda bo z nim zawsze jest dobry fight
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Panowie gramy dzis koło 22:30 -23:00 także chętnych zapraszam na zadyme :>
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Było cacy :> Chociaz na ostatniej mapie Trzeniu do szału mnie doprowadzał z tymi jego zagrywkami
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Panowie jak cos to zaczynamy dzis o 22:30 partyjke w medala, zapraszam.
-
Składamy życzenia świąteczne
Do nieba choinki, wódki trzy skrzynki, prezentów kupe, rózgi na dupe, zajebist.ego wskoku do 2008 roku, a po sylwestrowym balu dużo imprez, sexu, szmalu!
-
Strefa Śmiechu
Mają zajawki
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
To moze załozymy osobny temat o drwalach Ale tak na serio to bardzo ładnie prezentuje się twój avancik. Pięknie leżą te fele i tak jak kolega pisał wyżej mógł byś zdjąć ten znaczek 1.9tdi to ludzie będą myśleć ze masz potwora pod machą . Ogólnie :th: