Treść opublikowana przez M.Audi
-
[B5 AML] Zawór przewietrzania zbiornika
ja kupilem w sklepie co sprzedawaja czesci samochodowe w aso tez napewno beda mieli to jest orginal nie ma zadnych zamienników
-
Co zrobić z taka kasą
ja bym se wybudowal jakis tor Formuly 1 a pozniej bym smigal na nim moja audiczka ha ha ha
-
[B5 AML] Zawór przewietrzania zbiornika
ja tez mialem takie objawy, a syczy ci przy wlewie paliwa? mi syczalo przy wlewie a zawor byl cicho wymienilem na nowy zalozylem i wszystko gralo jak nalezy tylko ze zawor kosztuje 300zl orginalny. mozesz jeszcze nie dokrecac korka wlewa paliwa albo zdjac z niego uszczelke to nie bedzie takiego cisnienia w zbiorniku
-
[B5 ACK] Co to za czujnik nad filtrem powietrza ?
chyba ze ci padl to wtedy nic nie slychac
-
[ALL B5] GY UG7+ vs CONTI WC TS 830 vs DUNLOP SP W S 3D
http://www.autocentrum.pl/go/338__Test_opon_zimowych_19565_R15_(2008)__977086598.html w pierwszych czterech sa minimalne roznice
-
[ALL B5] GY UG7+ vs CONTI WC TS 830 vs DUNLOP SP W S 3D
ja kupilem Continental Winter Contact TS 830 dobra cena mysle ze beda sie sprawowaly jak nalezy, czekam teraz na sezon zimowy
-
jak ukraść samochód..
i po co kupowac alarmy za kilka tysiecy jak ci otworza auto pilotem do telewizora??
-
[ALL B5] Parowanie szyb i obsługa klimatyzacji
http://www.wixfiltron.com.pl/filtron/katalog/instrukcje/1004k.pdf
-
[ALL B5] Parowanie szyb i obsługa klimatyzacji
I tu jesteś w błędzie wyłącz śnieżynkę i naciśnij Auto i zobaczysz że klimatyzacja się nie załączy nawet powyżej 5 stopni. Funkcja Auto jest po to aby sam klimatronik regulował nawiew i utrzymywał optymalnie zadaną temperaturę. a to tego nie wiedzialem u mnie zawsze jak nacisne auto to wlacza sie klima potem ja wylacze i wtedy dopiero klimatronik reguluje temperature zwyklym powietrzem
-
[ALL] Ma ktos lcd Panasonic TX-32LZD80?
pochodze jeszcze po sklepach moze jeszcze cos wystawia ciekawego wielkie dzieki za pomoc bede zwracal uwage na wiecie zeczy
-
[ALL B5] Parowanie szyb i obsługa klimatyzacji
troche nie umiem zrozumiec o co ci chodzi, pierwsze co czy wymieiales filter przeciwpylkowy?? drugie jak nacisniesz ten guzik nad przyciskiem auto to powwino wiac na szybe u mnie wiej nawet mocniej na strone kierowcy jak jest u ciebie?? opis klawiszy nr.1 wlaczas klime 2 recyclin dmuchawa nie ciagnie powietrza z dworu tylko ze srodka auta 3 nawiew na nogi 4 nawiew srodkowwy 5 nawiew na szybe, jak nacisniesz guzik auto to tez wlaczy sie klima jezeli jest powyzej 5 stopni na dworze i bedzie utrzymywac taka temperaturw jaka maz ustawiona na klimatroniku [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 19:56_________________________________________________na szybe
-
[ALL] Ma ktos lcd Panasonic TX-32LZD80?
no pokoj jest 3m na 4m 32 cale to max mierzylem 37 ale nie wejdzie za chiny, teraz mam kineskop 29 cali i ma 100hz z panasonica ponoc lcd maja mniej hz ale i to tak nie mozna porownywac z kineskopem, no i zeby miec lcd z 100hz to by kosztowal okolo 3200zl to troche duzo kasy a tylko dochodzi 100hz i nic wiecej
-
[ALL] Ma ktos lcd Panasonic TX-32LZD80?
napalilem sie na ten telewizorek (a tak dokladnie to moj ojciec) intersuja mnie komentarze na temat tego telewizorka moze ktos ma taki na forum telewizor ma hd redy i wiele innych bajerow ale nie ma 100Hz czy to jest powazny minus kosztuje 2474zl http://www.rtvcentrum.com.pl/sklep,2072,,,03,,pl-pln,598735,0.html chyba ze ktos ma inne propozycje?
-
[B5 AML] Zawór przewietrzania zbiornika
czy syczy ci cos przy wlewie paliwa?? bo ja tylko slyszalem o zaworze wegla aktywnego albo zawor magnetyczny to to samo, znajduje sie on na filtrze paliwa pod maska jak dziala poprawnie to on tak cyka wtedy nic nie slychac przy wlewie paliwa
-
[ALL B5] Odnowienie obudów lusterek zewnętrznych
ja tez juz taki zabieg zrobilem 3 miesiace temu i ciagle wyglada jak nowy
-
[B5 ADR] Jak nabić klimę, jak nie ma podłączenia
z tego co mi wiadom to zawor w twojim aucie jest tylko na chlodnicy a jak go nie maz to chyba ktos zalozy ci zla chlodnice, a dzialala ci klima??
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
na 55 litrach przejechalem 680km to srednia 8.1 3/4 trasa 1/4 miasto napewno by sie jeszcze dalo troche zejsc ale to by nie bylo juz zadnej przyjemnosci z jazdy jest git
-
[ALL B5] podlokietnik na tylnej kanapie mozliwosc regulacji?
witam mam takie pytanko czy mozna regulowac wysokosc podlokietnika na tylnej kanapie?? bo moj jak otworze to leci odrazu na sam dol
-
Jaki najwiekszy przebieg na benzynke??
moj wojek ma tez silnik 1.6 ADP jak sie nie myle 96 albo 97r w zeszlym roku mial 310tys. km tylko ze on lata dziennie po autobanie DE
-
[ALL B5] Oklapła mi lewa strona przedniego zderzaka - jak się do tego dostać ?
tak, a miales to odrazu oklapniete po malowaniu bo ja sciagniesz zderzak to tam sa takie jakby gwinty i tym sie kreci i ustawiasz zderzak moze cos ci mechaniki pokreci
-
[ALL B5] Oklapła mi lewa strona przedniego zderzaka - jak się do tego dostać ?
jak wyciagniesz boczne atrapy w zderzaku jak zajrzysz od dolu to je zobaczysz
-
[B5 AVV] Woda w aucie
pod akmulatorem i wspomaganiem sa odplywy prawdopodobnie maz je zatkane
-
[ALL B5] Oklapła mi lewa strona przedniego zderzaka - jak się do tego dostać ?
przedni zderzak jest na dwuch zatrzaskach i dwuch srubach na belce przedniej moze po prostu musisz go mocniej docis wiem ze on tak latwo nie wchodzi wiec moze go wystarczy troche dociagnac to bedziesz slyczal jak zaskoczy
-
[B5 AFN] Problem z AIRBAG
sensor znajduje sie pod konsola srodkowa
-
Spotkania na drodze
panowie myslalem nad zrobienie mapki cos w rodzaju http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/ tylko nie z radarami tylko z powiedzmy ze zdjeciami naszych wozow kazdy by wiedzial kto mieszka czy jezdzi w naszej okolicy tylko sprawa jest o tyle skomplikowana ze w wiekszych miastach jezdzi po kilkaset a4 i to narazie jest glowny problem i mapka by musiala chyba byc bardziej dokladna niz ta na na stronce antyradarow