Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
B6 DIVISION
ma ktoś na handelek wężyk podciśnienia idący od zaworu do EGRa? czy dostane takie węże z metra w sklepie motoryzacyjnym? zrobiła mi się dziura w tym wężu i auto w ogole mocy nie ma... jak zaślepie to jedzie jak głupie
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
80zł hella :-) co dwa lata nie mam zamiaru wymieniać. Podejrzewałem że od nowości nie było tam nic wymieniane więc postanowiłem to zrobić i miałem rację.
-
Kto doradzi jaki grill z tych dostepnych na allegro mozna kupic ktory dorze wyglada??
To nawet taniej niż koszty plastidipa lub folii :-)
-
Kto doradzi jaki grill z tych dostepnych na allegro mozna kupic ktory dorze wyglada??
Folią oklejałeś? Ja mam zrobiony folią chyba dwa lata i jest ok :-)
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
Ja już od kilku godzin jestem po wymianie części i uzupełnieniu czynnika :-) dławik oprócz zmiany koloru na czarny był w sumie czysty. Dwa małe paprochy na siatce były. Wreszcie wróciły normalne temperatury w aucie B-) dzięki Dev za pogawędkę przez telefon :-) bolce dorobiłem z wiertła 4mm bo ze starego osuszacza nie mogłem ich wyjąć... Jeszcze ori części siedziały w aucie od nowości. I wg Twoich zaleceń uzupełniliśmy olej. W ususzaczu było go około 50ml
-
Czynności serwisowe w klimatyzacji Audi
Tak też mam zamiar zrobić :-)
-
Czynności serwisowe w klimatyzacji Audi
Dzięki :-) ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ---------- Dzwoniłem do gościa od klimatyzacji chciałem się umówić na nabicie klimy chciał na jutro to mu powiedziałem że nie da rady bo jeszcze muszę osuszacz i dławik wymienić to mnie "pochwalił" że prawidłowo działam. Sam nawet powiedział że oleju dodają. Więc może przesadziłem z tymi mechanikami u mnie w mieście... Albo po prostu ten jest inny od reszty... Zobaczymy :-)
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
niestety popielniczki i ramki nie kupisz w takim kolorze jak dekory na desce i drzwiach
-
Czynności serwisowe w klimatyzacji Audi
Czy bez czynnika mogę jechać około 2 km? Nie ufam mechanikom w mojej okolicy dlatego wolę sobie sam wymienić osuszacz i dławik, a później uzupełnić czynnik.
-
Obniżonym na wakacje.
Najlepiej mieć gwint :-) i podkrecić go trochę na takie wypady :-)
-
Prośba o analizę błędu.
Jak na moje to błąd poduszki silnika ale co ma wspólnego z tym kontrolka esp to nie wiem. Więcej błędów nie masz? Odczytywałeś błędy tylko silnika czy z reszty modułów też?
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
W działaniu pewnie nie za to w kosztach spore :-) ori osuszacz u gajosa kosztuje 20x tyle co hella jeśli dobrze widziałem :-P
-
B6 DIVISION
mam na sruby 8 wiec powinno pasowac dzieki za info Miszka gdzies kiedys czytalem ze taki osuszacz cholernie ciagnie wode z otoczenia i nie powinien stac dluzej niz 30 minut otwarty :/
-
B6 DIVISION
ja mam taki jak Miszka na fotce czyli nie bedzie pasować? Auto mam 2001r :/ jeszcze lezy w pudelku nie ruszany
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Józek możesz powiedzieć gdzie pod maską jest osuszacz klimy i ten dławik?
-
B6 DIVISION
Moja paczka doszła dzisiaj. Dzięki Andrzeju :-D
-
WOT - World of Tanks
Ciepło jest szkoda czasu na gry :-P chociaż ostatnio cisne bo do 15.06 jest promocja na is7 i trzeba trochę zarobić i expić :-D
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Musi być z pamięcią
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Srebrne lepsze moim zdaniem
-
B6 DIVISION
Końcówka 8 była lepsza :-D
-
Moje prace
Iron X
- B6 DIVISION
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
pytanie z innej beczki... malował ktoś już nowe tarcze ocynkiem w sprayu? chodzi mi o miejca gdzie nie występuje tarcie a z czasem pojawia się rdza i w tym celu chciałem psiknąć to tym ocynkiem... jak myślicie?
-
B6 DIVISION
Gdzie te dwie rzeczy zamówimy? Jak już robić to konkretnie :-) odgrzbiać na szczęście nie muszę bo zrobiłem to sobie sam sposobem Deva rok temu i jest spokój :-)