Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ma ktoś na handelek wężyk podciśnienia idący od zaworu do EGRa? czy dostane takie węże z metra w sklepie motoryzacyjnym? zrobiła mi się dziura w tym wężu i auto w ogole mocy nie ma... jak zaślepie to jedzie jak głupie
  2. 80zł hella :-) co dwa lata nie mam zamiaru wymieniać. Podejrzewałem że od nowości nie było tam nic wymieniane więc postanowiłem to zrobić i miałem rację.
  3. To nawet taniej niż koszty plastidipa lub folii :-)
  4. Folią oklejałeś? Ja mam zrobiony folią chyba dwa lata i jest ok :-)
  5. Ja już od kilku godzin jestem po wymianie części i uzupełnieniu czynnika :-) dławik oprócz zmiany koloru na czarny był w sumie czysty. Dwa małe paprochy na siatce były. Wreszcie wróciły normalne temperatury w aucie B-) dzięki Dev za pogawędkę przez telefon :-) bolce dorobiłem z wiertła 4mm bo ze starego osuszacza nie mogłem ich wyjąć... Jeszcze ori części siedziały w aucie od nowości. I wg Twoich zaleceń uzupełniliśmy olej. W ususzaczu było go około 50ml
  6. Tak też mam zamiar zrobić :-)
  7. Dzięki :-) ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ---------- Dzwoniłem do gościa od klimatyzacji chciałem się umówić na nabicie klimy chciał na jutro to mu powiedziałem że nie da rady bo jeszcze muszę osuszacz i dławik wymienić to mnie "pochwalił" że prawidłowo działam. Sam nawet powiedział że oleju dodają. Więc może przesadziłem z tymi mechanikami u mnie w mieście... Albo po prostu ten jest inny od reszty... Zobaczymy :-)
  8. niestety popielniczki i ramki nie kupisz w takim kolorze jak dekory na desce i drzwiach
  9. Czy bez czynnika mogę jechać około 2 km? Nie ufam mechanikom w mojej okolicy dlatego wolę sobie sam wymienić osuszacz i dławik, a później uzupełnić czynnik.
  10. Najlepiej mieć gwint :-) i podkrecić go trochę na takie wypady :-)
  11. Jak na moje to błąd poduszki silnika ale co ma wspólnego z tym kontrolka esp to nie wiem. Więcej błędów nie masz? Odczytywałeś błędy tylko silnika czy z reszty modułów też?
  12. W działaniu pewnie nie za to w kosztach spore :-) ori osuszacz u gajosa kosztuje 20x tyle co hella jeśli dobrze widziałem :-P
  13. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam na sruby 8 wiec powinno pasowac dzieki za info Miszka gdzies kiedys czytalem ze taki osuszacz cholernie ciagnie wode z otoczenia i nie powinien stac dluzej niz 30 minut otwarty :/
  14. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam taki jak Miszka na fotce czyli nie bedzie pasować? Auto mam 2001r :/ jeszcze lezy w pudelku nie ruszany
  15. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki :-)
  16. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek możesz powiedzieć gdzie pod maską jest osuszacz klimy i ten dławik?
  17. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moja paczka doszła dzisiaj. Dzięki Andrzeju :-D
  18. Ciepło jest szkoda czasu na gry :-P chociaż ostatnio cisne bo do 15.06 jest promocja na is7 i trzeba trochę zarobić i expić :-D
  19. Musi być z pamięcią
  20. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Końcówka 8 była lepsza :-D
  21. Iron X
  22. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej PW odpisz
  23. pytanie z innej beczki... malował ktoś już nowe tarcze ocynkiem w sprayu? chodzi mi o miejca gdzie nie występuje tarcie a z czasem pojawia się rdza i w tym celu chciałem psiknąć to tym ocynkiem... jak myślicie?
  24. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzie te dwie rzeczy zamówimy? Jak już robić to konkretnie :-) odgrzbiać na szczęście nie muszę bo zrobiłem to sobie sam sposobem Deva rok temu i jest spokój :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.