Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
B6 DIVISION
ja mam teraz u siebie 19 9j i et 60 i z przodu mam 24mm a tył 27. bez dystansu nie wejdzie 9J et 48 nawet nie wejdziea u mnie tymczasem Ale rdza :-PPany kogo znajomy tutaj tanio załatwiał BSD sonaxa?
-
B6 DIVISION
ktoś tu rozbiera autka na części? potrzebuje tylnią lewą ramkę drzwi z trójkątem/osłoną w połysku w bdb stanie trójkąt
-
B6 DIVISION
Pany znalazłem na allegro błotniki do b6 zamiennik najwyższej jakości malowane pod kolor i niby ocynk za 320 sztuka. Pisałem do osób które kupiły te błotniki i były zadowolone. Że problemu ze spasem nie ma itd.. Miał już ktoś styczność z tymi błotnikami? U mnie obydwa rudy bierze. Na allegro ciężko znaleźć coś zdrowego. Nie wiem co robić.
-
B6 DIVISION
Dolna dokładka zderzaka przetrwała?
-
A4 B6 1.9TDI AVB - Świst/dziwny dzwięk
Świst powietrza czy taki bardziej pisk?? Lewa strona czyli kierowcy tak?
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Też tak myślałem ale po zimie 2 przednie błotniki do wymiany :-/
-
WOT - World of Tanks
Jak lubisz niszczyciele to polecam rhm :-D
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Znajdź dla mnie takie same :-)
-
WOT - World of Tanks
Dla mnie prototyp to porażka :-D zostawiłem go sobie na później jak mi minie niechęć do niego :-)
-
WOT - World of Tanks
To do mnie? :-)Muszę Cię dodać do znajomych :-) dziś to zrobię :-) artylerię w garażu masz? :-D
-
WOT - World of Tanks
Mi też się fajnie gra tdkami :-D szczególnie rhm i e25 :-D bo mam jeszcze t28prot. Ale nie przypadł mi do gustu :-)
-
WOT - World of Tanks
Ja to mam pecha. Idę w stronę wt e100 wskoczyłem właśnie na 9 tier i czytam że w patchu 9.6 niszyciele dostaną nerfa :-/ na zasięg widzenia. Za dużo kombinuja w tej grze...
-
Stuknięcie podczas zduszenia samochodu
Poduszki silnika w jakim stanie?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Trzeba będzie u siebie sprawdzić :-D
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Wandej a jaki kolor ma bańka tej żarówki?
-
Ceny paliwa marzec 2026
U mnie na stacji lotos wczoraj ON 4.21zł a dziś 4,31 :-/ teraz zacznie znowu drożeć?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Trzemeszno koło Gniezna ON na stacji lotos po 4,24zł. Co 2-3 dni cena tu spada o 5-7 groszy. Ciekawe do ilu spadnie.
-
WOT - World of Tanks
To te załogi zostaną?
-
WOT - World of Tanks
Gra ktoś w to jeszcze? robicie misje osobiste?
-
Wymiana baterii w pilocie
Jedna bateria cr2032 ;-)
-
Listwy Dekory LED
Podłącz pod podświetlenie przycisku świateł awaryjnych
-
B6 DIVISION
Ja myślałem że boczne nie grzeją bo to jest antena hm. Byłem w błędzie?
-
B6 DIVISION
Bo to jest jego była... Wrc miał silnik 1.9 tu jest 2.5
-
B6 DIVISION
Haha ktoś dał jego zdjęcia do zupełnie innego auta. Masakra. Można tak legalnie to robić?
-
Akwarium
Tak jak pisałem military helmet. Mi w zoologicznym sprowadzili za 3zł sztuka. Zobacz też allegro.