Treść opublikowana przez flex78
-
[B5 AJM] Antena dachowa - kombi
Mam tak samo, dwa koncentryki i jeden "+" (czerwony), FM za bardzo nie chciało mi grać, podłączyłem zasilanie z kostki radia na ten wzmacniacz w antenie i jest zaje..., ten drugi kabel to przypuszczam jest anteną GSM
-
[B5 AJM] Wskaźnik temperatury chłodzenia.
Jak się rozgrzeje to trzyma już temperaturę (obecne temperatury), natomiast zimą temperatura na postaoju może spaść - nagrzewnica odbiera jednak ciepło Sądząc po twojej wypowiedzi możesz mieć uszkodzony termostat, ja obecnie po 7-8 km mam 90 stopni na blacie
-
[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem tylna klapa
CZeść, Mam taki sam problem, a do tego klapa się otwiera po zamknięciu. Już mnie szl... trafia, daj znać jak rozwiązałeś problem thx
-
[ALL B5] Proszę o sprawdzenie nr licznika po ViN i szpec od liczników Rzeszów Sanok
To jest najgłupsza rada z możliwych wiedząc, że wcześniej czy później taki licznik padnie. Dlaczego tak twierdzisz, w tym roczniku szły już Jeagery (wiem,że były wadliwe) a jeśli podejdzie VDO to nie ma problemu
-
[ALL B5] Proszę o sprawdzenie nr licznika po ViN i szpec od liczników Rzeszów Sanok
Szukaj takiego samego licznika jak masz czyli 8D0920930, chyba,że masz normalną wersję bez komputera pokładowegi (manetka z prawej strony kiery bez żadnych przłączników) to zakładaj licznik 8D0920900 firmy JAEGER, ja taki miałem ORI
-
[ALL B5] Proszę o sprawdzenie nr licznika po ViN i szpec od liczników Rzeszów Sanok
Jak podłączysz to wszystko będzie ok, tylko immo musisz przeprogramować bo nie zapalisz Co do poziomu paliwa to narazie tak jeżdżę (jak mam full w baku to na wskaźniku 0), trzeba wymienić płytkę pływaka z A6/C5
-
[ALL B5] Proszę o sprawdzenie nr licznika po ViN i szpec od liczników Rzeszów Sanok
Mi też padły zegary i założyłem z A6 2002 roku. Jest tylko problem ze wkaźnikiem poziomu paliwa (pokazuje na odwrót) i fiz nie wyświetla otwartch drzwi' Ty masz pełnego fisa, a ja półfisa. Poza tym wszystko działa ok Z A6 miałbyś inne oznaczenie zaczynające się 4B0.... (u mnie tak jest), jak masz 8D0 to napewno są z A4
-
[ALL B5] Proszę o sprawdzenie nr licznika po ViN i szpec od liczników Rzeszów Sanok
Widzę,że w profilu masz autko z 2000 roku, a licznik z roku 2001, coś chyba było kombinowane
-
[ALL B6] Klapa tylna-zamek
Witam, Dzięki za odpowiedź, narazie problem ustał, ale jak wróci zabiorę się za ten siłownik, próbowałem go otworzyć ale nie dało rady, trzeba chyba przeciąć tą obudowę na łączeniu i wtedy zobaczę co jest grane
-
[ALL B6] Klapa tylna-zamek
Rozwiązałeś problem z zamkiem?, mam podobną sytuację tyle, że w B5, daj znać
-
[B5 AJM] Klapa bagażnika w avancie nie chce się domknąć
Witam, Rozwiązłaeś może ten problem z niedomykającą się klapą, bo mnie już powoli zaczyna szlak...., daj znać co i jak dzięki
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Panowie przeczytajcie tą ksiązkę Allen Caar - Easy Way, działą w 99,9 %, ja jarałem ok. paczki dziennie przez 15 lat, też nie wierzyłem tej książce (jakaś tam książka mi pomoże - sobie myślałem), przeczytałem i sukces, już nie jaram od pażdziernika zeszłego roku, przy wódce też mnie nie ciągnie, poprostu przeczytać i stosować się do kilku uwag autora i sukces murowany pozdro
-
Szukam i poszukuję
Polecam zamek Draculi - Vlad`a Tepez`a i jaskinie (ale nie pamiętam nazwy miejscowości, ale coś w promieniu 200 km od zamku) Jedyne co mogę powiedzieć będąc w Rumuni to są wsie gdzie orają jeszcze wołami, sam widziałem na własne oczy, a dookoła same kilkudziesiętne Dacie (akurat przejeżdzałem przez takie wioski), a o drogach nie wspomnę, dziura na dziurze, GPS nie daje rady. pozdro
-
[ALL B5] AIRBAG świeci i miga jak jest mróz
Witam, Panowie te typy chyba tak mają, ja też mam ten problem jak temperatuta jest w okolicy 0 stopni, też mnie to wkurza ale nie znam rozwiazania, przypuszczam problem z połączeniem (wtyczki..) lub licznikm wariuje od temperatury, a te liczniki MM JAEGER mają takie przypadłości pozdro
-
[B5 AJM] Długo się nagrzewa silnik - niedogrzany ?
Nie wiem jak jest w B6 (pewnie jest inny panel klimatronika i inny opis kanałów, ale może się mylę), poszukaj na forum pt. KODY KLIMATRONIKA i jednocześnie zapytaj forumowiczów, którzy mają taką furę jak ty
-
[B5 AJM] Długo się nagrzewa silnik - niedogrzany ?
U mnie jes dokładnie jak opisujesz, przecież na nagrzewnicę wieje zimne powietrze i ją schładza więc dlatego temperatura spada. U mnie przy -10, temperatura wewnątrz auta 20 stopni, jadąc (2000 - 2500 rpm) klimatronik na kanale 49 waha się w granicach 85 - 87, sądzę że wszystko masz ok
-
[B5 AJM] Długo się nagrzewa silnik - niedogrzany ?
Przy takiej temp potrzeba około 10-12 km jazdy. Jeśli jedziesz w zakresie 1500 obrotów to może to potrwać nawet dłużej Ja mam do pracy ok 4,5 km (2 km trasa reszta "miasto", przedział obrotów 1800 - 2200 i na finischu mam 60 -62 stopnie wg klimatronika
-
[B6 AWX] Elektryka lusterek, Kilka pytań na temat Niuni
Do silnika sterowania wychyleniami lusterka dochodzą 3 kabelki (masa i 2 plusy na silniczki), jeśli piszesz że masz wolny jeden koniec to może przewód wysunął się z konektora przyłączeniowego do silika (może to być akurat masa i silnik nie będzie działał
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Witam Wszyskich palaczy, Polecam książkę Alen Carr - EASY WAY, działa na 99,9%, poprzeczytaniu rzuciłem i wszyscy moi znajomi, którzy palili ponad 10-15 lat Spróbujcie a będziecie mi dziękować pozdro, to naprawdę działa
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja mam to samo po zmianie na licznik z A6 (1/2 FIS), nie pokazuje wcale otwartych drzwi
-
[ALL B5] Licznik z pełnym FIS do B5 AJM
8D0 920 900 R Też wymieniałem, założyłem od A6 z 2002 roku, za licznik dalem 200 PLN i wszystko hula poza wskaźnikiem paliwa (działa na odwrót)
-
[B5 AJM] Nie otwiera z kluczyka
Kolego to był cytat tej wypowiedzi, potwierdzam jej działanie, więc o co biega A może przeczytasz wątek zanim coś napiszesz co (podpowiem przeczytaj drugi post z tej strony)
-
[B5 AJM] Nie otwiera z kluczyka
Witam, Metoda programowania drugiego pilota opisana poniżej działa rewelacyjnie - 100 % sprawdzone "Instrukcja programowania pilotów. GRUPA VAG ( Audi, Seat, Skoda, VW). Do programowania pilota zdalnego sterowana muszą być dwa kluczyki. 1. - Wkładamy kluczyk do stacyjki i włączamy zapłon. 2. - Zamykamy wszystkie szyby i wychodzimy z samochodu. 3. - Zamykamy samochód. 4. - Wkładamy kluczyk do zamka drzwi od strony kierowcy z pilotem do programowania i naciskamy jeden przycisk otwóż lub zamknij przez ok. 3 sekundy. Powinien nam się odezwać klakson choć nie jest to regułą, lub zaświecić awarujne. 5. - Otwieramy kluczykiem drzwii samochodu ( nie pilotem ), wyjmujemy kluczyk ze stacyjki. Proces programowania pilota zakończony. Pilot powinien być już aktywny. "
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam, Też dzisiaj próbowałem podłączyć licznik z A6 (6 zegarów 1/2 fis) i jest problem ze wskaźnikiem paliwa, pokazue mi na odwrót, mam w baku ok. 15 l. a pokazuje 3/4 baku. A jak u Ciebie, wszystko OK. Jaki nr zegarów założyłeś?, nie miałeś problemów ze wkaźnikiem paliwa? dzięki i pozdro
-
[B5 AJM] Problem z licznikiem -prośba o wsad
witam, No i jak rozwiązałeś problem z obrotkiem, naisz jakm i co pozdro