Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jarek882

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jarek882

  1. Kup ori czujnik w Aso. Jak masz vaga to możesz porównać temp w grupach engine blok 7 i w grupie Instruments grupa 3. Temperatura w grupie silnika jest odpowiedzialna za podawanie dawki do ecu i powinna być bardzo zbliżona do temp na zewnątrz jaka panuje natomiast grupa instruments podaje temperature na licznik. Sprawdzaj zawsze rano gdy silnik jest wystudzony do zera.
  2. Machina gdzie kupowałeś ową pompę ? w mojej się sączy z króćca olej tylko nie wiem czy to jest napędowy czy zwykły olej. Zaklepywałem młotkiem ale to nic nie daje i czuje że coraz gorzej pali z rana.
  3. Temp paliwa i powietrza jest podobna do tej z bloku silnika.
  4. pewnie nie oryginał Ori zielony ze znaczkami VW. I tak nie będe go chyba wymieniał bo temp z instruments jest tylko na licznik a do ecu czyli dawke paliwa daje poprawną. Na blacie rozgrzaniu silnika wskazówka daje równe 90 stopni i ani drgnie.
  5. hmm. Najlepsze jest to że czujnik wymieniałem w październiku.. :/
  6. Po całonocnym postoju sprawdziłem temp czujnika g65 od cieczy chłodzącej. Temp zewnętrzna na dworze -6. W silniku blok 7 temp płynu wskazuje -8 stopni a w bloku instruments grupa 3 pokazuje 2 stopnie czy czujnik jest dobry ?
  7. Gdybyś zauważył to nie mam voltomierza bo w b6 przynajmniej tak mi się wydaje nie montowali..
  8. Przed chwilą sprawdzałem vagiem czujnik temp i temp płynu wynosiła plus 7 stopni a autem jezdziłem 4 godziny temu na krótkim odcinku. zauważyłem też ze po przekreceniu kluczyka temp na fisie zaczęła się od -2 i rosła aż do minus 10 i sie zatrzymała czyli tyle ile jest na dworze.. dziwne..
  9. Kąt wtrysku 0.0, świece nówki, aku nowy varty jak się będzie pogarszać to wymienię uszczelniacze pompowtrysków a jak to nie pomoże to vacum. 3 sek kręcenia po nocy to jeszcze nie jest źle..
  10. pompa vacum do sprawdzenia. jak na postoju naciśniesz pare razy pedał hamulca to robi się bardzo twardy i jak przygazujesz trochę to robi się miękki ?
  11. Dzisiaj rano było - 10 i według mnie odpala tragicznie. Nagrałem filmik. https://www.youtube.com/watch?v=zZiHmCtyDS8&feature=youtu.be
  12. raczej w poduszkach. u mnie buczy jak jest zimno a poduszki mam nowe. gdy sie zrobi cieplej czyli jest na plusie nic nie buczy.
  13. W przyszłym roku może będę robił Dwumas bo jest jeszcze seryjny a ma przejechane 290tys i juz słychać go czasami..
  14. Moment jest trochę przesunięty wyżej i zmniejszony.sprzeglo od avf wytrzymuje 420nm. Raz mi się tylko slizglo.
  15. Jarek882 odpowiedział(a) na Magnusx temat w 1.9TDI
    Mobile . de
  16. Jarek882 odpowiedział(a) na Magnusx temat w 1.9TDI
    Jak szukałem 1.8t z przebiegiem do 150tys to rok 2004 b6 ponad 7tys euro z fajnym wyposażeniem
  17. Jarek882 odpowiedział(a) na Magnusx temat w 1.9TDI
    a ja bym zrobił tak że wolałbym przepłacić za auto w DE i kupić je z przebiegiem 100tyś niż pakować się w remonty czy wymiany silnika a wiem że są takie auta z niskimi przebiegami tylko się cenią...
  18. Jarek882 odpowiedział(a) na luk3534 temat w 1.9TDI
    normalny on bez wynalazków typu na lewo od mietka czy ruski czerwony syf.
  19. Ja wymieniłem poduszki na ori z ASO silnika i skrzyni i drążek chodzi przód tył. Nie chce Cie martwić ale według mnie jest coś ze sprzęgłem lub skrzynią.
  20. Jarek882 odpowiedział(a) na robson_jj temat w 1.9TDI
    W awx jest pompa w baku tak samo jak w avf
  21. Jarek882 odpowiedział(a) na goryl007 temat w 1.9TDI
    Norma to setka na 1tys przy przebiegu silnika ponad 200tys.
  22. Jarek882 odpowiedział(a) na goryl007 temat w 1.9TDI
    lub odma. Skoro zapala się stan o minimum oleju to od max do min jest litr czyli jak spija 1L na 3 tyś km to bardzo dużo. Mój avf nie bierze nawet tyle przy 10tyś km a też mam olej w dolocie.
  23. to ciekawe. ja w swoim miałem nie równą prace przy spalonych świecach po wymianie silnik pracuje równo nawet przy -6 po odpaleniu.
  24. Spalone świece = nierówna praca silnika po odpaleniu nawet przy +3 stopniach i o to cała diagnostyka przy świecach.
  25. ja pierd... Ale macie problemy wymienić świece za 120 zł.. To jak będziecie mieli głowice do roboty to będzie olaboga i auto na handel bo to majątek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.