Treść opublikowana przez Jarek882
-
witam panowie a4 b6 avf przy gaszeniu slychac taki puch delikatne
hmm.. Gdyby to było 2 sek po zgaszeniu to zamyka się klapa gasząca.
-
witam panowie a4 b6 avf przy gaszeniu slychac taki puch delikatne
Pare sekund przy zgaszeniu auta czy od razu jak zgasisz?
-
Brak grzania swiec żarowych po ponownym odpaleniu
Ja mam tak samo że świece krócej grzeją a jest to spodowodowane wysoką temp w komorze spalania.
-
Luz na tylnych piastach
Nawet kiedyś skrecilem łożyska na max opuscilem samochód i luz nadal byl. Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)
-
Luz na tylnych piastach
Witam! Wymieniałem łożyska u mechanika ponieważ był luz wszystko wymienione skręcone luz nadal jest. Byłem u drugiego mechanika i mówi ze łożyska zostały źle włożone i luz nadal jest. Czy mogło się coś wyrobić w piaście czy czop do wymiany ? jak zaciągnę ręczny to luzu nie ma może minimalny. Proszę o pomoc bo nie chce żeby magicy robili mnie w c**ja za przeproszeniem. Jest jakiś problem z nabiciem bieżni w piaście ? dam rade samemu to zrobić ?
-
Dymi na bialo, trzesie buda.
Co do białego dymu to raczej chyba para wodna u mnie jest tak samo i jak przycisne go to jest biało za mną, telepanie budą to prawdopodobnie wtryskiwacze. Faluja obroty ?
-
300.000 na blacie :)
<br /><br /> TDI POWER
-
Jak odpala Diesel
lub po przekroczeniu 2500 obrotów
-
300.000 na blacie :)
Mojemu AJM nie długo stuknie 300tyś. lecz spalanie nie jest takie zadawalające bo 7 litrów w cyklu mieszanym. Też cykne fotke jak sie uda
-
Service in 1100km jak usunąć
Po prostu przeszukałem różne wątki itd i niestety nie zadziałało dopiero znalazłem w google ze w ajm jest troszke inaczej. Moderator może zamknąć temat. Wszystkim udzielającym sie dziekuje za pomoc. a mój post może komuś pomóc jeśli inne metody by nie zadziałały
-
Service in 1100km jak usunąć
Niestety sposób przez flexa nie działa lecz ten działa do silników AJM 1. wyłączyć zapłon 2. wcisnąć jednocześnie przyciski A i B (lub jak kto woli X i Y) 3. włączyć zapłon (nie uruchamiając silnika) z wciśniętymi przyciskami 4. puścić przyciski 5. pojawia się na chwilę napis SERVICE 15000
-
Service in 1100km jak usunąć
Witam! dzisiaj przekreczajac kluczyk na FIS wyskoczylo mi service in 1100km a pozniej normalnie zgaslo i pojawiło sie spalanie itd. pojawia sie to zawsze jak przekrece kluczyk.jak to usunąć ?
-
Nie zapala na wszystkie gary.
Na bank jest cos z układem zasilania paliwem bo tylko rano się tak dzieje i to nie zawsze. Będę myślał po świętach. Filtr był wymieniany jakieś 2500km temu. Bipy na pompkach w normie. Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)
-
Nie zapala na wszystkie gary.
Jeśli nie ma to co odpowiada za dostarczenie paliwa do pompek? Chyba paliwo mi się cofa bo rano musze kręcić parę sekund Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)
-
Nie zapala na wszystkie gary.
Sorry ze odkopuje. W ajm jest pompka w baku? Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)
-
Spadek mocy
ale turbina od spodu zarzygana olejem czy wąż który wychodzi z niej ? bo jeśli na zewnatrz to moze rurka olejowa sie poluzniła i olej ucieka ja tak miałem. sprawdz tego węża czy jest w nim olej. jesli bedzie lekka mgiełka olejowa to jest ok a jesli wyleje sie olej z węża to niestety regeneracja albo zakup nowej. Co do turbo od awx to dobry wybór tylko musisz kupić przejsciowke ze srednicy turba AJM na AWX koszt około 100zł. Nie kupuj używek bo takie turbo moze sie rozleciec po miesiacu jazdy a przy okazji jak Ci pusci olej do komory spalania to bedzie blow engine jak go nie zdusisz jedynie nówka albo regenerka.
-
Spadek mocy
17964 turbosprężarka przeładowuje i wywala błąd stąd prawodopodobnie masz zanik mocy. Miałem ten sam błąd po sprowadzeniu auta z de, wykasowałem błąd i piz*a na trasę, przegoniłem dziada i jak narazie jest spokój (3miesiace) zobaczymy co bedzie pozniej. jak masz garaz to suszara na stół poradników jest pełno w internecie jak rozebrać i przeczyścić turbo. Tylko pamiętaj nic na siłę jak śruba nie chce sie odkrecic to spsikaj jakimś preparatem odczekaj i odkręcaj Ps. najlepiej dorwij kogoś z vagiem i zrób logi statyczne i dynamiczne wtedy bedzie wiadomo co mu dolega bo przy takim strzelaniu to mozna rozebrac pół samochodu ;P
-
Niecodzienne zachowanie hamulców
nalot rdzy na tarczach. Ja nie jezdziłem jakos 3 dni wsiadłem dzisiaj i mało co nie przejechałem prosto przez rondo uczucia niezapomniane do tej pory źle sie czuje a tak na serio to najlepiej po dłuższym postoju jechac wolno i przyhamować 2-3 razy lekko żeby ten osad się usunął
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
wczesniej jak kupiłem auto z dojczlandu byl zalany jakis texaco 5 w 40 .
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie mam pytanie. Jakieś 2500tys km zalałem swoją audi a4 1.9 tdi pd olejem motul 5w40 olej kupiony od forumowicza o nick'u dzik więc pewne źródło. Dzisiaj rano sprawdzam wyjmuje bagnet a kropelka oleju kap na ziemie czy ten olej jest rzadki aż tak ? oleju nie przybywa, plynu chlodniczego nie ubywa , samochod pali w cyklu mieszanym 7.5 litra na 100km. Nie zapala sie rzadna kontrolka od cisnienia oleju ani braku.
-
Problem z odpalaniem, spalanie duże
Czarny dym to zapewne dziura w dolocie. Sprawdź węże. Może jakaś opaska się poluzowala albo wąż przetarl :-) Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)
-
Problem z rozruchem zimnego silnika + zwiekszone spalanie
Kynio jak ja jezdziłem do pracy po 3 km to potrafił mi zjesc prawie 10 litrów zimą. jak jezdze teraz w trasie to łyka mi 7 litrów w cyklu mieszanym wychodzi koło 8. Tylko ze ja mam ajm ale budowa silnika jest ta sama i tez PD , nie mam quattro i moda na 150 kucy zywkła seria 115.
-
Błąd 65535 kontrolka poduszek powietrznych
Czyt. Wcześniejszy mój post :-P Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)
-
Błąd 65535 kontrolka poduszek powietrznych
Myśle ze to przez mróz ten czujnik tak pokazuje. ale mniejsza z tym. na pierwszy ogień chce zrobi te airbagi bo bezpieczeństwo najważniejsze samemu nic nie zdziałam w takim razie ? odpiecie aku, sprawdzenie bezpiecznika da coś ? ---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ---------- Udało mi sie nagrac to rano jak pojawiła sie kontrolka od poduszek Odpalanie - 14 i airbag :-\ - YouTube czyli najpierw zgasła a pozniej znowu sie zapaliła az do teraz. moze to byc zwiazane ze slabym aku ? jezdze na krótkich odcinkach i nie ma sie kiedy doładować ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ---------- Komunikat z płynem zniknął bo troche jezdziłem a airbag nadal napier... po oczach, jutro jadę na wymiane sterownika mam nadzieje ze pomoże ---------- Post dopisany 10-12-2012 at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 16:20 ---------- Sterownik wymieniony błędu brak. Uwalony sterownik. Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)
-
Nie zapala na wszystkie gary.
Zauważyłem że rano pali ładnie tylko jak pojade do pracy zostawię go na 8 godzin wsiadam grzeje świece i dłużej musi kręcić jakieś 3sek. I odpala równo. Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-) ---------- Post dopisany 10-12-2012 at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2012 at 15:13 ---------- Jednak problem się pojawił i musze kręcić z 5sekund i powoli zapala. Dodam że jeżdżę na krótkich odcinkach i może to Aku nie ma kopa? Proszę o pomoc Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)