Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :shock3: no niestety zamknięcie działu handlowego pokazało by ile osób tak naprawdę jest na forum bezinteresownie
  2. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i bardzo dobrze - masz towar jest alledrogo potem nie było by na forum jakiś pretensji i płaczu i tak 1/4 napierdala posty byle coś opchnąć
  3. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    i tyle powiem czyżbys wybierała się do Domina?? no jak nie jak tak
  4. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    oj będzie się działo w weekend na bogato Edytka
  5. ło qwa ale patologia
  6. no i tunel już na mnie czeka , szkoda, że nie dojechałem atmosfera jak zawsze prima sort u Dońka
  7. Adrian i jak tam zlot sie udał ?
  8. ja yebie wielki szacun za takie czary - szkoda, że tak daleko bo już bym się pisał na robotę
  9. w b6 chyba na grilu nie było ale i tak jest git
  10. :polew: dobrze, że blądynę wzięłeś ode mnie
  11. fajnie było chociaż bez %%% dzięki za spotkanie
  12. Jo tyz jade:D Wyslane z RNSA Może i ja bym się podłączył Doniek o której będziesz startował
  13. na orange sport o 3 nad ranem
  14. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin a co Cię w nim urzekło ... ten s-line którego nie widać czy odrapane klimatronik i szybki to ja już bardziej mam prawo swoją nazwać s-line niż ten forumowicz
  15. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To faktycznie lipa u nas pomimo zachmurzenia 21 st. C
  16. Super auto jaki masz zawias bo jak na 17 to wysoko stoi
  17. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Qwa mam tak samo dziadek , można się załamać
  18. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    super efekt Edytka
  19. a tył masz ? bo dla mnie na tył zderzak z s4 i dwa kominy miażdzy suty
  20. Karol, ja z nimi to już mogę tylko wódy się napić bo inaczej mi żona podziękuje i walizki na próg wystawi także trzymam kciuki za zewn. s-line u Ciebie
  21. jak się stykniemy to się pomylisz i wsiądziesz do mojej chętnie Twoje wnętrze widział bym u siebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.