Treść opublikowana przez sopel_prusa
-
Odczyt prędkosci z ABS
Trzeba kodowac licznik czy wystarczy sam przewód podpiąć?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie jak podpiąć ten drugi pływak w baku ?
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Skrętka
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Tez mam podpięty a po podpieciu przyczepki nie ma żadnej reakcji, nic nie świeci
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Witam podłączyłem dzisiaj hak 13pin. Podpinałem przewody can, masa, zasilanie bezpiecznik 27 oraz + po stacyjce (bezpiecznik 5) i niestety hak nie działa. Coś jeszcze brakuje?
-
Turbo z brd w awx a4 b6
Witam, 2 miesiace temu założyłem turbinę z brd do awx. Autko jeździło dobrze lecz po miesiącu zaczęło bardzo kopcic na biało. Wymontowałem turbine i oddałem do regeneracji. W tym czasie jeździłem na starej z awx, bez dymienia na biło kilka dni natomiast po kilku dniach zaczęło delikatnie dymić. Dzisiaj założyłem zregenerowaną turbine brd i po założeniu auto dalej kopci jak czołg. Co może być przyczyną?
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
A ja Panowie mam takie pytanie: jak zamontować przedni czujnik samopoziomowania tymi dwoma nitami N 902 631 04? W otwory pasują ale nic je nie trzyma i wypadają razem z czujnikiem
-
Zmiana na quattro awx
Witam posiadam audi a4 b6 1.9tdi awx ze skrzynią biegów FEC (5 biegów). Chialbym założyć napęd quattro. I mam pytanie jaka skrzynia 6 biegów i dyfer pasują pod mój silnik. Z góry dzięki za odpowiedź.
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
Jaka cena samych klocków i tarcz 320?
-
Tylna szyba cały czas grzeje
Problem rozwiązany. Zgadza się mam klimatronic z b7 i faktycznie wina była na przekaźniku, przytopił się przewód plusa z masą.
-
Tylna szyba cały czas grzeje
Witam mam taki problem, otóż po zamknięciu auta cały czas mi grzeje tylna szyba i po godzinie w aucie juz jest rozładowany akumulator tak że nawet nie pali się żadna kontrolka.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Mam moduł haka b7 a chcę podpiąć pdc przód i tył na sterowniku b6
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Na stronie 13 jest napisane że montując moduł z b6 trzeba dodać 3 przewody dodatkowo haka albo cos źle zrozumiałem
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Witam czy moduł haka z b7 z końcówką A da się podłączyć z modułem pdc z b6 z końcówką A?
-
Co to za przycisk S
Mam taki zamiar tylko musze pomyśleć jak podłączyć zespół podciśnienia pod przycisk bo nic nie mogłem ze schematów znalezc
-
Co to za przycisk S
w zależności od literki są to różne przyciski, wtyczka jest ta sama co do rolety. Numeru jestem pewien gdyż sam nabyłem ten przycisk 2 tygodnie temu z aso, kosztuje około 75zl Mam go jeszcze w pudełku
-
Co to za przycisk S
8E1959903 C wersja chrom 8E1959903 A wersja bez chromu
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Miałem xperie V i fajnie działało natomiast samsung nie wykrywa
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Czy moduł bluetooth Q działa pod samsung galaxy s4?
-
Pytanie o tłumik końcowy z s4
Witam, zastanawiałem się nad zamontowaniem w zwykłej b6 tłumik końcowy z s4 z przepustnicami. Nie wiem czy wogole warto i mam takie pytanie - orientuje się ktoś gdzie podłączyć przewód elektryczny z zaworu podciśnienia i skąd idzie przewód podciśnienia do zbiorniczka?
-
Mój AVANCIK :)
Fotki dodane
-
Mój AVANCIK :)
Jak zrobię fotki i dowiem się jak je dodać to będą napewno Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
-
Mój AVANCIK :)
Witam wszystkich Forumowiczów, chciałbym się pochwalić moją audiczką. Wszystko w autku łącznie z elektryką wykonałem sam (oczywiście korzystając z forum). Moje obecne audi kupiłem 2 lata temu i było to a4 b6 avant 131km awx z 2002 roku. Niestety była to wersja najbiedniejsza więc zabrałem się do pracy. Zrobione: - czarna podsufitka s-line - pakiet światło - kiera trójramienna multi chrom s-line - tempomat - podwójny wydech - podgrzewane spryskiwacze - radio 2 din bns - 4x elektryczne szyby - elektryczne, składane, podgrzewane, fotochromatyczne lusterka z pamięcią - tunel 2 din usa - podgrzewana tylna kanapa z McDonald's i workiem na narty - skórzana tapicerka, fotele pełna elektryka z pamięcią - lusterko wewnętrzne fotochrom z kompasem - tylna dokładka zderzaka s-line - gałka zmiany biegów s-line - dekory wewnętrzne piano black - kubek chrom podświetlany - zamiast wizytowniki w chromie pdc, airbag off - zmieniarka w schowku - pełny fis - servotronic - homelink - bluetooth high - bixenon (czarne wnętrze, soczewki b8 lift, przetwornice b8 d3s) + samopoziom - zderzak spryski - pdc przód + tył - pakiet zakupy - grille black edition - listwy s-line - spojler klapy s-line - hamulce przód 320 - airbag off Plany: - fis kolorowy - rns-e - quattro - MCE high ( kupiony do podłączenia) - podłączyć czujnik deszczu, świateł - airbag kanapy Nie wiem co jeszcze można by zrobić z wyposażenia wnętrza auta, jakieś pomysły?
-
Pytanie o skrzynie biegów
Witam, czy podejdzie do b6 awx 1.9 tdi skrzynia biegow z b7 2.0 fsi HNL HUP pod quattro?
-
Brak podświetlenia
Witam, w mojej a4 b6 po włączeniu świateł nie mam podświetlenia włącznika świateł, przycisków podsufitki, kratek nawiewu natomiast cała reszta świeci czyli klima, przyciski drzwi oraz radio. Co może być przyczyną? Podejrzewałem włącznik świateł ale po zamianie z innym dalej nie świeci.