Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sopel_prusa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sopel_prusa

  1. Wystarczy samo łożysko
  2. Nie jestem pewny w 100% czy będą pasować ale w 99% pasują drzwi powinny być takie same avant/sedan/
  3. jak miałeś w lampach boscha halogeny to z instalacją nie będzie problemu
  4. każdy z s4 b5 pasuje do b5 z przed czy polifcie
  5. w b6 są inne prowadnice, podobno wszystko idzie zrobić ale jest dużo roboty i nie jest to wcale opłacalne, b5 też miała ładne fotele tylko trzeba poszukać
  6. chyba z a4 b5 lub a6 c5 pasują tylko troszke zabawy z kablami i z a6 przeróbka lub wymiana pływaka
  7. Sam zmieniałem kiere z przed na polifta i koszt przeróbki to groszowe sprawy a sama przeróbka to chwila roboty, więc naprawdę warto
  8. Witam wszystkich, mam taką sprawę, wjeżdżałem na skrzyżowanie mając ustąp pierwszeństwa, niestety nie miałem żadnej widoczności co się na skrzyżowaniu dzieje gdyż z lewej strony miałem 2m żywopłot, wysunąłem się aby lepiej widzieć i zauważyłem że nadjeżdża z dużą prędkością pojazd i we mnie uderzył. Policja stwierdziła ewidentnie moją winę. Można się starać o winę obustronną? Ja jako niedostosowanie się do znaku ustąp i nie zachowanie bezpieczeństwa a on za nadmierne przekroczenie prędkości? Droga hamowania tamtego pojazdu była kilkanaście metrów a po uderzeniu na kilkanaście metrów poleciał mój zderzak i elementy pasa przedniego, chciałem zaznaczyć że byli świadkowie, jeden jechał za tym pojazdem i stwierdził że od dłuższego czasu jechał jak wariat, a drugi był przy samym wypadku i stwierdził że jechał za szybko, z tego co wiem policja nawet ich zeznań nie spisała ani danych, a ja nie dostałem żadnego mandatu tylko są pasażerowie przesłuchiwani, a już z ubezpieczenia dostałem pismo do podpisania o mojej winie i szkodzie. Z góry dziękuję za odpowiedzi POZDRAWIAM
  9. ja podjechałem do gościa co montuje szyby w autach, odkleił za 10zł i bez śladu
  10. Ja spryskiwacze podłączyłem pod zwykłe i spryskiwacze lamp załączają się po kilku sekundach od zwykłych spryskiwacze
  11. wszystkie kontrolki działają, podświetlenie też, jedynie fis ma czarny ekran i dwa wyświetlacze data i kilometry klękły, oddałem do elektryka, powiedział że działa w 100% oddał go po 3 miesiącach, a nawet do niego nie zajrzał :/
  12. Witam, mam problem z licznikiem A4 B5 99-01, otóż zgasł mi fis, zegarek i data, co mogło się w liczniku spalić?
  13. Witam, bardzo prosiłbym o analizę logów VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  14. plastiki ze słupka przedniego, dolne i górne oraz tył są wciskane na zaczepach
  15. Kolego wiktorsam czy posiadasz moiże jakieś schematy do climatronica?
  16. Tylko ja znam cenę samego szlifu a za rozebranie ile mogą wziąść? Zmieszcze się w 1000?
  17. A jaka jest orientacyjna cena za robociznę za wymianę samych pierścieni?? Bo szlif cylindrów to już cenę znam
  18. można obkleić taśmą razem z bagnetem ja tak zrobiłem a plastik nawet w intercarsie nie jest drogi bo 5zł tylko lepiej zabrać ze sobą bagnet i ten kawałem plastiku ponieważ jak kupowałem wyłożyli mi na stół chyba z 10 a akurat żaden nie pasował i musieli zamawiać
  19. a jeśli są to pierścienie wyjdzie to jeśli sprawdzę kompresje w silniku? ---------- Post added at 14:01 ---------- Previous post was at 14:00 ---------- A co do mocy auto po odpaleniu zamula ale po paru sekundach jak dla mnie ma dobre przyspieszenie
  20. rozebrałem wszystko po odpaleniu auta olej wywala przez ten kruciec na dole z prawej strony wąż jest w kruciec wkładany i zamykany taką blaszką jak przewody od chłodnicy
  21. Jak wyjąłem węża z krućca to olej chlapie do gory a dalej go turbina zasysa przez regulator, mechanik mówił że to pierścień
  22. olej wycieka tak jak wskazuje strzałka z otworu odpowietrzenia wału - mogą to być pierścienie?
  23. idę kombinować z tym dalej, każdego kogo pytam i widział to, to jest dla niego zagadką, jak co to będę pytał dalej. Dzięki wielkie za pomoc ---------- Post added at 10:00 ---------- Previous post was at 08:03 ---------- A więc tak, olej wycieka nie z regulatora ciśnienia z pokrywy zaworów lecz z prawego przewodu przy bloku silnika za filtrem oleju, to jest chyba kruciec z odpowietrzenia wału korbowego i stamtąd leci dopiero na regulator i turbosprężarkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.