Treść opublikowana przez sopel_prusa
-
Wymiana całej piasty czy tylko łożyska ?
Wystarczy samo łożysko
-
drzwi od anglika albo avanta
Nie jestem pewny w 100% czy będą pasować ale w 99% pasują drzwi powinny być takie same avant/sedan/
-
halogeny przeciwmgielne - legalne?
jak miałeś w lampach boscha halogeny to z instalacją nie będzie problemu
-
czy grill pasuje
każdy z s4 b5 pasuje do b5 z przed czy polifcie
-
Podmiana foteli w b5 z b6
w b6 są inne prowadnice, podobno wszystko idzie zrobić ale jest dużo roboty i nie jest to wcale opłacalne, b5 też miała ładne fotele tylko trzeba poszukać
-
zegary bez fis zmiana na takie z fisem czy da rade ?
chyba z a4 b5 lub a6 c5 pasują tylko troszke zabawy z kablami i z a6 przeróbka lub wymiana pływaka
-
Kierownica A4 B5 1997r.
Sam zmieniałem kiere z przed na polifta i koszt przeróbki to groszowe sprawy a sama przeróbka to chwila roboty, więc naprawdę warto
-
wypadek na skrzyżowaniu
Witam wszystkich, mam taką sprawę, wjeżdżałem na skrzyżowanie mając ustąp pierwszeństwa, niestety nie miałem żadnej widoczności co się na skrzyżowaniu dzieje gdyż z lewej strony miałem 2m żywopłot, wysunąłem się aby lepiej widzieć i zauważyłem że nadjeżdża z dużą prędkością pojazd i we mnie uderzył. Policja stwierdziła ewidentnie moją winę. Można się starać o winę obustronną? Ja jako niedostosowanie się do znaku ustąp i nie zachowanie bezpieczeństwa a on za nadmierne przekroczenie prędkości? Droga hamowania tamtego pojazdu była kilkanaście metrów a po uderzeniu na kilkanaście metrów poleciał mój zderzak i elementy pasa przedniego, chciałem zaznaczyć że byli świadkowie, jeden jechał za tym pojazdem i stwierdził że od dłuższego czasu jechał jak wariat, a drugi był przy samym wypadku i stwierdził że jechał za szybko, z tego co wiem policja nawet ich zeznań nie spisała ani danych, a ja nie dostałem żadnego mandatu tylko są pasażerowie przesłuchiwani, a już z ubezpieczenia dostałem pismo do podpisania o mojej winie i szkodzie. Z góry dziękuję za odpowiedzi POZDRAWIAM
-
Naklejki na karoserii-czym usunąć?
ja podjechałem do gościa co montuje szyby w autach, odkleił za 10zł i bez śladu
-
Jak podłączyć spryskiwacze lamp
Ja spryskiwacze podłączyłem pod zwykłe i spryskiwacze lamp załączają się po kilku sekundach od zwykłych spryskiwacze
-
Problem z licznikiem FIS
wszystkie kontrolki działają, podświetlenie też, jedynie fis ma czarny ekran i dwa wyświetlacze data i kilometry klękły, oddałem do elektryka, powiedział że działa w 100% oddał go po 3 miesiącach, a nawet do niego nie zajrzał :/
-
Problem z licznikiem FIS
Witam, mam problem z licznikiem A4 B5 99-01, otóż zgasł mi fis, zegarek i data, co mogło się w liczniku spalić?
-
Prośba o analizę logów
a co jest nie tak?
-
Prośba o analizę logów
Witam, bardzo prosiłbym o analizę logów VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Demontaż podsufitki w sedanie
plastiki ze słupka przedniego, dolne i górne oraz tył są wciskane na zaczepach
-
Pomocy!Szalejący zegarek analogowy w liczniku, wskazówki szybko się kręcą
może wymień zegarek z innego licznika
-
Montaż klimatyzacji czy się opłaca?
Kolego wiktorsam czy posiadasz moiże jakieś schematy do climatronica?
-
Wyciek oleju
Tylko ja znam cenę samego szlifu a za rozebranie ile mogą wziąść? Zmieszcze się w 1000?
-
Wyciek oleju
A jaka jest orientacyjna cena za robociznę za wymianę samych pierścieni?? Bo szlif cylindrów to już cenę znam
-
Ułamany tunel od bagnetu
można obkleić taśmą razem z bagnetem ja tak zrobiłem a plastik nawet w intercarsie nie jest drogi bo 5zł tylko lepiej zabrać ze sobą bagnet i ten kawałem plastiku ponieważ jak kupowałem wyłożyli mi na stół chyba z 10 a akurat żaden nie pasował i musieli zamawiać
-
Wyciek oleju
a jeśli są to pierścienie wyjdzie to jeśli sprawdzę kompresje w silniku? ---------- Post added at 14:01 ---------- Previous post was at 14:00 ---------- A co do mocy auto po odpaleniu zamula ale po paru sekundach jak dla mnie ma dobre przyspieszenie
-
Wyciek oleju
rozebrałem wszystko po odpaleniu auta olej wywala przez ten kruciec na dole z prawej strony wąż jest w kruciec wkładany i zamykany taką blaszką jak przewody od chłodnicy
-
Wyciek oleju
Jak wyjąłem węża z krućca to olej chlapie do gory a dalej go turbina zasysa przez regulator, mechanik mówił że to pierścień
-
Wyciek oleju
olej wycieka tak jak wskazuje strzałka z otworu odpowietrzenia wału - mogą to być pierścienie?
-
Wyciek oleju
idę kombinować z tym dalej, każdego kogo pytam i widział to, to jest dla niego zagadką, jak co to będę pytał dalej. Dzięki wielkie za pomoc ---------- Post added at 10:00 ---------- Previous post was at 08:03 ---------- A więc tak, olej wycieka nie z regulatora ciśnienia z pokrywy zaworów lecz z prawego przewodu przy bloku silnika za filtrem oleju, to jest chyba kruciec z odpowietrzenia wału korbowego i stamtąd leci dopiero na regulator i turbosprężarkę