Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Najlepsze myjki to przemyslowe na goraca wode ale do tzw. domowego uzytku polecam Karcher K 5.700 seria X 2100 W waz 9 metrow :> silnik chlodzony woda, dluzsza zywotnosc i lepsza praca itp. itd. poszedl test na ogrodzenie 140 bar 7 sek. pracy i takie rezultaty ponizej K 4-5 nie ma co schodzic przynajmniej tak mowia Dla mnie byla niezbedna bo wlasnie polerowalem auto i bawilem sie w detal
  2. Dzieki i polecam Tym bardziej, ze mamy ten sam kolor:decayed:
  3. Kolor ma potencjal ale trzeba wybitnie o niego dbac
  4. Wczoraj z samego rana mialem zakladac progi i koles przelozyl termin w nastepny piatek ;( bo ma pracownikow na urlopie i sie nie wyrabia Robota na okolo 7-8 godz. bo musi jeszcze klej wyschnac itd. od razu mowie, ze trzeba bedzie ciac stare przy koncach, robic mini modyfikacje itp. trzeba sie zabrac na " surowo " nigdy nie widzialem na necie aby ktos zakladal te progi do B6 Zapewnil mnie na 100%, ze w nastepny piatek bedzie zrobione Nic trzeba czekac... postanowilem inaczej wykorzystac ten dzien :> Prawie wszystkie graty uzbieralem, doszedl jeszcze Karcher pogoda pochmurno/sloneczna na szczescie z przewaga chmur wiec nie wytrzymalem i zabralem sie za polerke Tak wygladalo przed a tak po... zabralem sie od tylu tylna klapa, tylne drzwi i nadkola prawo lewo i na koniec caly dach efekt praktycznie po calym dniu na pierwszy raz jak dla mnie wyszlo :kox: fotki od pol roku robie telefonem N8 wiec total szalu i ostrosci nie ma " mucha nie siada " patrze a tu kur... siadla z rana po myjce poszedl wosk S do tego jeszcze felunek na bialo POLECAM wszystkim taka zabawe
  5. Wczoraj sie bawilem z polerka Zdjecia nie sa super bo robione telefonem Tak wygladalo przed a tak po :> wiecej fotek u mnie w watku
  6. bedzie... zakladaj 235 max u mniue jest 235 na 9.5 j przy 19" ale to B6
  7. chyba masz racje ma byc przeciez projekt S-line
  8. ...kolejny :> dobry mod choc nie ukrywamm myslalem, ze wsadzisz RS4
  9. [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 22:50_________________________________________________
  10. Devil riviera 19' 8.5j z przodu i tyl 9.5j http://www.alloywheelworld.co.uk/section.php/291/1/devil-riviera
  11. Jak nie chcesz 19" 20" to 18" RS6 przy glebie powinno wyjsc ok
  12. dzieki dobrze, ze jest to tylko " zalecane " przy 4 x 1L kolorach od 3M mam nadzieje, ze uda sie mnie te mixy ogarnac
  13. jest elgancko ladnie siadla f'ajnie, ze sa 20 cale a te fotki z wesela to swietny pomysl :oklaski:
  14. Fajne " futerko " i cena odpowiednia
  15. Lukasz Czy warto brac zielonego pada 3M 150mm przy zalozeniu, ze posiada sie juz pomaranczowy, zolty i niebieski Mnie sie wydaje, ze raczej nie ale moge sie mylic
  16. no to pewnie juz bys sie chcial zabierac za
  17. tak w sumie to powinny sie tobie podobac a nie innym :gwizdanie:
  18. fotki jakos dziwnie zrobiles bo ten czarny lakier jest jakis bez polysku a powinno byc lustro zwykly AG AquaWax i szmatka [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 19:20_________________________________________________ps. u mnie tez byl chyba ten sam mikolaj
  19. jak juz " szprychy " to 19" i na glebie :gwizdanie: przeciez nie masz " botoxu " ( wiekszych zderzakow itp. ) wiec przy glebie bedzie normalnie smigac
  20. beda zamontowane w piatek mam nadzieje zdjecia te same ale rozmiar wiekszy aby lepiej widziec
  21. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Latem :> w tych pieknych okolicznosciach przyrody :> gory, doliny, wyzyny, niziny...zachecaja do wedrowki ach jak ja lubie zwiedzac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.