Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. no mialem trafieje OK hamy zalozone :kox: foty na szybko robione lepsze w tyg. weekend
  2. najlepsze bedzie szerrrokie 19" przy tym body i nadkolach :gwizdanie: ale Daniel jest juz nowy plan budowy drog w PL wiec smialo 20"
  3. wlasnie... do tego tez nawiazalem
  4. Cabrio S4 to MEGA podkreta i odpowiednie rozwiazanie bo masz jeszcze do dyspozycji Avanta
  5. OK szczegoly zakupu, gwarancji i oferty firmy itp. sa ale chyba najbardziej wiarygodna bedzie ocena kogos (lub najlepiej kilku osob :gwizdanie:) , kto posiada " foliowane " auto lub felgi... bo moze to byc praktyczna bardzo dobra opcja na kolory tylko czy na rok czy na lata bo chyba to jest istotne przy zakupie.
  6. widzialem , ze sie do czegos doczepisz pewnie masz racje ale jednak zostana klocki sa prawie jak nowe
  7. A właśnie jak jest z tymi modami i polisą. Wartość auta wzrasta? Powołałeś rzeczoznawce? placisz sporo wiecej za ubezpieczone modyfikacje :gwizdanie:
  8. Kolejna BMW E92 M3 Ericsson z wydechem tytanowym za 12.000 $ brzmienie
  9. no tak jest wiec teraz wiesz, ze nie ma sensu sie zastanawiac Jak jest rarytas - okazja Bo gro baranow z allegro nie wie co sprzedaje
  10. Ciesze sie, ze jednak " przekonalismy " Ciebie do zakupu Oettinger http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165890.2415 idziesz bardzo slusznie :good: jak dasz rade to zrob cala Oettinger bedzie tak jak ta niebieska... widze, ze dobra gleba juz jest i na mocnych czesciach
  11. to nic w UK tez jest zabawnie Jak pojechalem do salonu Audi po odbior linki do S4 b8 to gosc z serwisu zajmujacy sie czesciami pyta mnie czy prawa czy lewa strone idiota jak to ta sama linka wiec wziolem i mu przy wszystkich pokazalem ze jest to ten sam numer :gwizdanie: pojechales juz na inna hamownie ???
  12. folia i kolory fajna sprawa tylko ze jak folia o ktorej piszesz nie sprawdza sie na felgach to jak ma wygladac takie body po roku czasu :gwizdanie: " delikatnie mowiac mniej atrakcyjne " najlepiej niech sie ktos wypowie kto np. macil itp. swoje auto jak to jest z wytrzymaloscia
  13. Ulter nie mam pojecia raczej dobra firma Milltek ma bardzo dobry ale cena to jakies 300-350zl zapytaj Bart-s jak i co... bo ulter wyjdzie 2 x taniej a wyglada Ja chcesz to mozesz zrobic na zamowienie rowniez :gwizdanie:
  14. Bedzie jeszcze wieksza W koncu doszedl brakujacy przewod od S4 b8 2010 a wiec graty gotowe - Tarcze 345mm x 30 dla S4 - kompletne zaciski z klockami itp. od S4 b8 z 2010 roku :gwizdanie: - 2 komplety srob Bimecc 35mm i 25mm - plyn DOT 4 od ATE Super Blue Racing - dystanse 8mm Eibach bardzolekkie ( plyta cd w zestawie ) - no i dlugo oczekiwane przewody pod zaciski od S4 z 2010r.
  15. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ten lezy juz ponad pol roku :gwizdanie: jest bez ori kratek - ktore kosztuja prawie drugie tyle ( nowe oczywiscie ) a dokupic uzywki to prawie niemozliwe :gwizdanie:
  16. nie musisz Daniel mnie nawet podpuszczac a tchurzliwy loooo to w 1000% nie jestem [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 13:01_________________________________________________dobra wycielem, abys nie mial za duzego OT ps. wyslalem do Ciebie na priv :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 13:03_________________________________________________ ja tam widze dwie pupy
  17. to co zostawic ? Porannie Kto rano wstaje temu... daje :naughty: Ps. to nie ja na tym zdjeciu :gwizdanie:
  18. wyglada bdb ale jak z jakoscia ? nie bedzie rdzewiec np. za pol roku ???
  19. DOKLADNIE :good: bo wszystkim nie dogodzisz... to zrozumiale prawie w kazdej kwestji :gwizdanie: nie zapominaj, ze nie robisz auta pod " publiczke " tylko dla SIEBIE :gwizdanie: *** Wiecej zrozumienia dla oryginalnych modow !!!!!!!!!!!!!!!!!! *** Jak komus to ciezko przychodzi to lepiej niech przemilczy sprawe a nie porownuje do kupy, wiochy itd. i na koniec Daniel nie daj sie ubrac w " ciuchy " ktore do Ciebie nie pasuja i nie chodzi tu o rozmiar UDANEGO REZANIA
  20. moja kobita, nie zona powiedziala, ze do " Czarnej " nic nie dolozy nawet jest o nia zazdrosna czas chyba zmienic na " lepszy model " Daniel rezaj dalej :gwizdanie: ja jade sie rozgladac
  21. ja tez jeszcze nie mam zony cholera musze taka znalezc moze tez bedzie " wspierala " odpowiednie ws-parcie to podstawa, kurfa obiadki itp. itd.
  22. Oettnger juz poszedl - http://moto.allegro.pl/zderzak-przod-audi-a4-b6-s6-2004r-tuning-i1413002945.html Ciekawe kto zakupil :> :good: Tak jak w innym dziale wczoraj pisalem Boze jakie barany sprzedaja na allegro - gosc nie wie nawet jaki rarytas ma i co sprzedaje ten zderzak Oettinger jest prawie nieosiagalny jako uzywka :gwizdanie: a nowy 1000 $ :gwizdanie: http://www.namotorsports.net/detail.cfm/part_cd/OTOE80426200/ Widac, ze sie kompletnie nie zna na Tuningu z najwyzszej polki :gwizdanie: i na robieniu pieniedzy bo wystawiajac na ebay z przesylka EU - odda spokojnie za tak niska cene :gwizdanie: za same " kratki " na ebay przyjolby jakies 500-600zl :gwizdanie: OETTINGER :gwizdanie: :kox:
  23. ciemne lampiony jezeli tak to :good:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.