Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
no mialem trafieje OK hamy zalozone :kox: foty na szybko robione lepsze w tyg. weekend
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
najlepsze bedzie szerrrokie 19" przy tym body i nadkolach :gwizdanie: ale Daniel jest juz nowy plan budowy drog w PL wiec smialo 20"
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
wlasnie... do tego tez nawiazalem
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Cabrio S4 to MEGA podkreta i odpowiednie rozwiazanie bo masz jeszcze do dyspozycji Avanta
-
[ALL B6] Folia i hydrografika zamiast malowania alufelg
OK szczegoly zakupu, gwarancji i oferty firmy itp. sa ale chyba najbardziej wiarygodna bedzie ocena kogos (lub najlepiej kilku osob :gwizdanie:) , kto posiada " foliowane " auto lub felgi... bo moze to byc praktyczna bardzo dobra opcja na kolory tylko czy na rok czy na lata bo chyba to jest istotne przy zakupie.
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
widzialem , ze sie do czegos doczepisz pewnie masz racje ale jednak zostana klocki sa prawie jak nowe
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A właśnie jak jest z tymi modami i polisą. Wartość auta wzrasta? Powołałeś rzeczoznawce? placisz sporo wiecej za ubezpieczone modyfikacje :gwizdanie:
-
[INNE] Maniacy TUNINGU - wszystko oprócz Audi :)
Kolejna BMW E92 M3 Ericsson z wydechem tytanowym za 12.000 $ brzmienie
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
- [B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
no tak jest wiec teraz wiesz, ze nie ma sensu sie zastanawiac Jak jest rarytas - okazja Bo gro baranow z allegro nie wie co sprzedaje- [B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Ciesze sie, ze jednak " przekonalismy " Ciebie do zakupu Oettinger http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165890.2415 idziesz bardzo slusznie :good: jak dasz rade to zrob cala Oettinger bedzie tak jak ta niebieska... widze, ze dobra gleba juz jest i na mocnych czesciach- [ALL] Maly niedosyt i niezrozumienie
to nic w UK tez jest zabawnie Jak pojechalem do salonu Audi po odbior linki do S4 b8 to gosc z serwisu zajmujacy sie czesciami pyta mnie czy prawa czy lewa strone idiota jak to ta sama linka wiec wziolem i mu przy wszystkich pokazalem ze jest to ten sam numer :gwizdanie: pojechales juz na inna hamownie ???- [ALL B6] Folia i hydrografika zamiast malowania alufelg
folia i kolory fajna sprawa tylko ze jak folia o ktorej piszesz nie sprawdza sie na felgach to jak ma wygladac takie body po roku czasu :gwizdanie: " delikatnie mowiac mniej atrakcyjne " najlepiej niech sie ktos wypowie kto np. macil itp. swoje auto jak to jest z wytrzymaloscia- [ALL] Końcówki wydechu
Ulter nie mam pojecia raczej dobra firma Milltek ma bardzo dobry ale cena to jakies 300-350zl zapytaj Bart-s jak i co... bo ulter wyjdzie 2 x taniej a wyglada Ja chcesz to mozesz zrobic na zamowienie rowniez :gwizdanie:- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Bedzie jeszcze wieksza W koncu doszedl brakujacy przewod od S4 b8 2010 a wiec graty gotowe - Tarcze 345mm x 30 dla S4 - kompletne zaciski z klockami itp. od S4 b8 z 2010 roku :gwizdanie: - 2 komplety srob Bimecc 35mm i 25mm - plyn DOT 4 od ATE Super Blue Racing - dystanse 8mm Eibach bardzolekkie ( plyta cd w zestawie ) - no i dlugo oczekiwane przewody pod zaciski od S4 z 2010r.- B6 DIVISION
ten lezy juz ponad pol roku :gwizdanie: jest bez ori kratek - ktore kosztuja prawie drugie tyle ( nowe oczywiscie ) a dokupic uzywki to prawie niemozliwe :gwizdanie:- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nie musisz Daniel mnie nawet podpuszczac a tchurzliwy loooo to w 1000% nie jestem [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 13:01_________________________________________________dobra wycielem, abys nie mial za duzego OT ps. wyslalem do Ciebie na priv :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 13:03_________________________________________________ ja tam widze dwie pupy- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
to co zostawic ? Porannie Kto rano wstaje temu... daje :naughty: Ps. to nie ja na tym zdjeciu :gwizdanie:- [ALL] Końcówki wydechu
wyglada bdb ale jak z jakoscia ? nie bedzie rdzewiec np. za pol roku ???- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
DOKLADNIE :good: bo wszystkim nie dogodzisz... to zrozumiale prawie w kazdej kwestji :gwizdanie: nie zapominaj, ze nie robisz auta pod " publiczke " tylko dla SIEBIE :gwizdanie: *** Wiecej zrozumienia dla oryginalnych modow !!!!!!!!!!!!!!!!!! *** Jak komus to ciezko przychodzi to lepiej niech przemilczy sprawe a nie porownuje do kupy, wiochy itd. i na koniec Daniel nie daj sie ubrac w " ciuchy " ktore do Ciebie nie pasuja i nie chodzi tu o rozmiar UDANEGO REZANIA- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
moja kobita, nie zona powiedziala, ze do " Czarnej " nic nie dolozy nawet jest o nia zazdrosna czas chyba zmienic na " lepszy model " Daniel rezaj dalej :gwizdanie: ja jade sie rozgladac- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ja tez jeszcze nie mam zony cholera musze taka znalezc moze tez bedzie " wspierala " odpowiednie ws-parcie to podstawa, kurfa obiadki itp. itd.- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ale zona :gwizdanie:- [ALL] Inne wizje tuningowe (nie S4/ s-line , RS4 )
Oettnger juz poszedl - http://moto.allegro.pl/zderzak-przod-audi-a4-b6-s6-2004r-tuning-i1413002945.html Ciekawe kto zakupil :> :good: Tak jak w innym dziale wczoraj pisalem Boze jakie barany sprzedaja na allegro - gosc nie wie nawet jaki rarytas ma i co sprzedaje ten zderzak Oettinger jest prawie nieosiagalny jako uzywka :gwizdanie: a nowy 1000 $ :gwizdanie: http://www.namotorsports.net/detail.cfm/part_cd/OTOE80426200/ Widac, ze sie kompletnie nie zna na Tuningu z najwyzszej polki :gwizdanie: i na robieniu pieniedzy bo wystawiajac na ebay z przesylka EU - odda spokojnie za tak niska cene :gwizdanie: za same " kratki " na ebay przyjolby jakies 500-600zl :gwizdanie: OETTINGER :gwizdanie: :kox:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ciemne lampiony jezeli tak to :good: - [B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1