Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
jakie masz wtryski ?
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
Niestety sluszna decyzja :gwizdanie: jaka firma ?
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
:kox: moze podkrecisz jakis filmik niebawem a ciekaw jestem czy ten przyrost mocy jest realny jak podaje producent ?
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
no to od rana pociecha bedzie dobrze ubrana :kox: he he do rymu
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
Jakie felgi ? rozmiar 18" czy 19" ?
-
[ALL B7] Zaciski 3.0TDI vs. S4
ja osobiscie Tomek sprawdzales przy 360mm z zaciskiem ( ale przeciez nie od RS6 ) to nie jestem az takim znawca tematu jak Ty ale dalej nie wydaje mnie sie, ze hamy RS6 , tarcza 365mm + zacisk 20mm ( lub wiecej ) = 385mm na 18" wejdzie... choc nie sprawdzalem i moge sie mylic Jedno wiem, ze te moje co kupilem 345mm i zacisk S4 b8 ( dodatkowo wystaje 22mm ) jest bardzo malo miejsca przy moich 19" a te 18" to przeciez o cal mniejsza felga i 20mm wieksze tarcze no i zacisk RS6 moze byc minimalnie wiekszy podkrece foty pod koniec tyg. jak wyszedl moj setup.
-
[ALL B7] Zaciski 3.0TDI vs. S4
no tak tarcza 360mm wejdzie moze pod 18" nawet niech wejdzie 365mm od RS6 ale gdzie wejdzie ten zacisk o ktorym ciagle pisze przeciez wystaje jeszcze dodatkowo dobre 1.5 - 2cm od tarczy
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
jak masz takie dojscia to za 400zl wezme 30 sztuk :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:32_________________________________________________tylko potwierdz nr. czesci aby wiedziec czy to S4 czy tez S-line listwy
-
[ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6
kupilem Bardzooo okazyjnie wiec za tyle samo raczej nie sprzedam :decayed: co do oferty to przeciez przesylka do PL takich kg. wynieszie sporo :gwizdanie: :shocked:
-
[ALL B7] Zaciski 3.0TDI vs. S4
wlasnie, tak jak pisalem chodzi o " zacisk " moim zdaniem nie ma bata aby weszly pod 18" ori hamy od RS6 :gwizdanie:
-
[ALL B5] Podróba grilla rs4 z allegro opinie
jakies 8 funtow
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
aha Do autora - Masz juz w miare sprecyzowane mody ? Od czego bedziesz chcial zaczac ?
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
połowa poleciała z tego tematu kilka dni temu :gwizdanie: mozna wiedziec z jakiego powodu ? bledy ortograficzne
-
[ALL B5] Podróba grilla rs4 z allegro opinie
prosze - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130458759642 Tak wiec mozna taniej kupic ori... jak wiadomo zawsze chodzi o pieniadze :gwizdanie: jeden pojdzie do sklepu i kupi jeden ori perfum lub jedna koszulke a drugi na bazar i kupi 5 szt - tyle, ze to wiocha wozic sie w podrobach jak dla mnie wolalbym juz kupic 10szt " no name " zwyklych bawelnianych :> ps. zawsze znajdzie sie okazja aby kupic ori za duzo mniejsze pieniadze...
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
usunol posta... dlaczego ?
-
[ALL B6] 19" 9Jx19 ET52 czy nie jest za szeroka?
dokladnie bez dystansow 10-15mm sie nie obejdzie... ps. ja mam z tylu 19' 9.5j ale ET38 bez najmniejszego ocierania jezdze juz ponad rok :gwizdanie: testowane z zaloga tyle ze, opony 235/35/19 dostaly maly stretch...
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
Masz ciekawe podejscie do tematu lecz bledne, nie mowie o RS4 tylko o aucie ktore jest stylizowane na RS-a w pod maska lipa :gwizdanie: :gwizdanie: Ty masz jeszcze ciekawsze czyli jak ktos nie ma pod maska 420 kucy :gwizdanie: bo tu o B7 chodzi :gwizdanie: to stylizujac na RS4 robi wioche Nosb slyszales :gwizdanie: TUNING OPTYCZNY - Tu nie o KM chodzi tylko o wyglad :kox: jak ktos nie ma ochoty miec auta jak miliony innych uzytkownikow :gwizdanie: tylko swego rodzaju unikat Idac twoim tokiem myslenia to stylizacja S4 przy np. 200KM to tez wiocha... ? Chlopaki sciagac zderzaki itp.
-
[ALL B5] Podróba grilla rs4 z allegro opinie
Chyba wszystke rzeczy ori sa lepsze od podrobow Nie tylko czesci do samochodu, cala reszta rowniez :gwizdanie:
-
[ALL B7] Zaciski 3.0TDI vs. S4
widać że nie porównywałeś nigdy ukł. hamulcowych w praktyce 320-345mm jeśli uważasz że ta zmiana to nosens... 365mm przy 18" moim zdaniem nie wejdzie tarcza moze tak ale gdzie zacisk ja wlasnie robilem przymiarke pod 345mm na 19" :gwizdanie: i zacisk S4 jest bardzo blisko obreczy pokaze pod koniec tygodnia ps. Siemian ma racje porownujesz 320mm do 345mm he he widaomo, ze S4 sa zdecydowanie lepsze, wydajniejsze:kox: ale ciezko je dostac :gwizdanie:
-
[ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6
tyl sobie na razie odpuszcze Napisz na priv ile wolac za komplet na tyl = zaciski, jarzma, klocki i tarcze - wszystko prawie jak nowe !!! ponoc wchodza tez do A5 Tomcio nie dam rady na wtorek wracam do domu w czwartek. Wiec czwartek wieczorem bedziesz mial odp. Sorry ale inaczej sie nie dalo
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
tak zdecydowanie wyjdzie taniej :gwizdanie: chyba, ze sie uparles na ori RS4 to zobacz co Nosb reza
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Peya81... poczytalem i musze przyznac, ze niemozliwe stalo sie mozliwe
-
[ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6
o wiedze, ze ja tez moge tobie pomuc... dobra Tomek przyspiesze i bedziesz wiedzial na wtorek wieczorem Wczesniej nie dam rady bo jestem w innym miescie - taki dlugi weekend z mojej strony ps. po ile teraz takie zaciski pod 330mm na tyl chodza ? chcialbym wiedziec aby nie przesadzic z cena przy sprzedazy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kolego poszukaj w necie zapisów na grupowy. Ja się umowiłem przez a3-club.net. Płacisz wtedy ok.1000zl i masz w tym hamownie przed i po. Jeśli chodzi o spalanie - nie zauważyłem dużych zmian. Za to wzrost mocy o 45KM i 60Nm rekompensował każdy dodatkowy grosz wydany na paliwo. 45KM po programie chyba zartujesz :gwizdanie: masz wykres ?
-
[ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6
bedzie trzeba to przelozyc Tomek najpuzniej do nastepnej soboty