Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Niestety sluszna decyzja :gwizdanie: jaka firma ?
  2. :kox: moze podkrecisz jakis filmik niebawem a ciekaw jestem czy ten przyrost mocy jest realny jak podaje producent ?
  3. no to od rana pociecha bedzie dobrze ubrana :kox: he he do rymu
  4. Jakie felgi ? rozmiar 18" czy 19" ?
  5. ja osobiscie Tomek sprawdzales przy 360mm z zaciskiem ( ale przeciez nie od RS6 ) to nie jestem az takim znawca tematu jak Ty ale dalej nie wydaje mnie sie, ze hamy RS6 , tarcza 365mm + zacisk 20mm ( lub wiecej ) = 385mm na 18" wejdzie... choc nie sprawdzalem i moge sie mylic Jedno wiem, ze te moje co kupilem 345mm i zacisk S4 b8 ( dodatkowo wystaje 22mm ) jest bardzo malo miejsca przy moich 19" a te 18" to przeciez o cal mniejsza felga i 20mm wieksze tarcze no i zacisk RS6 moze byc minimalnie wiekszy podkrece foty pod koniec tyg. jak wyszedl moj setup.
  6. no tak tarcza 360mm wejdzie moze pod 18" nawet niech wejdzie 365mm od RS6 ale gdzie wejdzie ten zacisk o ktorym ciagle pisze przeciez wystaje jeszcze dodatkowo dobre 1.5 - 2cm od tarczy
  7. jak masz takie dojscia to za 400zl wezme 30 sztuk :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:32_________________________________________________tylko potwierdz nr. czesci aby wiedziec czy to S4 czy tez S-line listwy
  8. kupilem Bardzooo okazyjnie wiec za tyle samo raczej nie sprzedam :decayed: co do oferty to przeciez przesylka do PL takich kg. wynieszie sporo :gwizdanie: :shocked:
  9. wlasnie, tak jak pisalem chodzi o " zacisk " moim zdaniem nie ma bata aby weszly pod 18" ori hamy od RS6 :gwizdanie:
  10. jakies 8 funtow
  11. aha Do autora - Masz juz w miare sprecyzowane mody ? Od czego bedziesz chcial zaczac ?
  12. połowa poleciała z tego tematu kilka dni temu :gwizdanie: mozna wiedziec z jakiego powodu ? bledy ortograficzne
  13. prosze - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130458759642 Tak wiec mozna taniej kupic ori... jak wiadomo zawsze chodzi o pieniadze :gwizdanie: jeden pojdzie do sklepu i kupi jeden ori perfum lub jedna koszulke a drugi na bazar i kupi 5 szt - tyle, ze to wiocha wozic sie w podrobach jak dla mnie wolalbym juz kupic 10szt " no name " zwyklych bawelnianych :> ps. zawsze znajdzie sie okazja aby kupic ori za duzo mniejsze pieniadze...
  14. dokladnie bez dystansow 10-15mm sie nie obejdzie... ps. ja mam z tylu 19' 9.5j ale ET38 bez najmniejszego ocierania jezdze juz ponad rok :gwizdanie: testowane z zaloga tyle ze, opony 235/35/19 dostaly maly stretch...
  15. Masz ciekawe podejscie do tematu lecz bledne, nie mowie o RS4 tylko o aucie ktore jest stylizowane na RS-a w pod maska lipa :gwizdanie: :gwizdanie: Ty masz jeszcze ciekawsze czyli jak ktos nie ma pod maska 420 kucy :gwizdanie: bo tu o B7 chodzi :gwizdanie: to stylizujac na RS4 robi wioche Nosb slyszales :gwizdanie: TUNING OPTYCZNY - Tu nie o KM chodzi tylko o wyglad :kox: jak ktos nie ma ochoty miec auta jak miliony innych uzytkownikow :gwizdanie: tylko swego rodzaju unikat Idac twoim tokiem myslenia to stylizacja S4 przy np. 200KM to tez wiocha... ? Chlopaki sciagac zderzaki itp.
  16. Chyba wszystke rzeczy ori sa lepsze od podrobow Nie tylko czesci do samochodu, cala reszta rowniez :gwizdanie:
  17. widać że nie porównywałeś nigdy ukł. hamulcowych w praktyce 320-345mm jeśli uważasz że ta zmiana to nosens... 365mm przy 18" moim zdaniem nie wejdzie tarcza moze tak ale gdzie zacisk ja wlasnie robilem przymiarke pod 345mm na 19" :gwizdanie: i zacisk S4 jest bardzo blisko obreczy pokaze pod koniec tygodnia ps. Siemian ma racje porownujesz 320mm do 345mm he he widaomo, ze S4 sa zdecydowanie lepsze, wydajniejsze:kox: ale ciezko je dostac :gwizdanie:
  18. tyl sobie na razie odpuszcze Napisz na priv ile wolac za komplet na tyl = zaciski, jarzma, klocki i tarcze - wszystko prawie jak nowe !!! ponoc wchodza tez do A5 Tomcio nie dam rady na wtorek wracam do domu w czwartek. Wiec czwartek wieczorem bedziesz mial odp. Sorry ale inaczej sie nie dalo
  19. tak zdecydowanie wyjdzie taniej :gwizdanie: chyba, ze sie uparles na ori RS4 to zobacz co Nosb reza
  20. Peya81... poczytalem i musze przyznac, ze niemozliwe stalo sie mozliwe
  21. o wiedze, ze ja tez moge tobie pomuc... dobra Tomek przyspiesze i bedziesz wiedzial na wtorek wieczorem Wczesniej nie dam rady bo jestem w innym miescie - taki dlugi weekend z mojej strony ps. po ile teraz takie zaciski pod 330mm na tyl chodza ? chcialbym wiedziec aby nie przesadzic z cena przy sprzedazy
  22. Kolego poszukaj w necie zapisów na grupowy. Ja się umowiłem przez a3-club.net. Płacisz wtedy ok.1000zl i masz w tym hamownie przed i po. Jeśli chodzi o spalanie - nie zauważyłem dużych zmian. Za to wzrost mocy o 45KM i 60Nm rekompensował każdy dodatkowy grosz wydany na paliwo. 45KM po programie chyba zartujesz :gwizdanie: masz wykres ?
  23. bedzie trzeba to przelozyc Tomek najpuzniej do nastepnej soboty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.