Treść opublikowana przez DragonGTI
-
Prośba o spojrzenie fachowym okiem
No a jak sie to wszystko ma do spalania? CO sie dzieje kiedy na postoju załączysz klime?
-
Prośba o spojrzenie fachowym okiem
Robiłeś coś przy aucie przed tym telepaniem? kiedy sie to zaczeło? przed tym STP czy po?
-
Prośba o spojrzenie fachowym okiem
Musisz sprawdzić układ zasilania paliwem... Wymieniałeś filtr paliwa? warto go obejrzec..
-
Prośba o analizę błędów przed zakupem S4
Kasowałeś te błędy i wróciły w takim samym składzie? troche masz namieszane w module komfortu bo radio to być może masz inne niż ori i stąd ten błąd, ale mimo wszystko spróbuj skasować i zobacz które zostaną...
-
Prośba o spojrzenie fachowym okiem
Jedynie co to dziwi mnie ta dawka na jałowym... nie telepie Ci silnikiem na wolnych obrotach?
-
Proszę o analizę logów
tak w VAGu, SILNIK czyli 001 grupa 007 i zegary czyli 017 (17 Instruments) grupa 003
-
VW BORA AJM łapie notlauf - Prośba o analizę ogów
Nie narzucam CI oczywiście nic z mojej strony ale mnie bardziej chodziło o założenie pierścienia w innej pozycji niż na odwrót, dlaczego? U mnie był właśnie w innej pozycji, o jedną zapadkę i na wolnych nic sie nie działo, jak dodałem gazu to ewidentnie było słychac tarcie metalu o metal a im wiecej gazu tym większy pisk.. no i okazało sie że łopatki dotykały wirnika ..
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
Posprawdzaj węże czy nie pęknięte, chyba że masz ICka dziurawego?
-
Prośba o analize logów
Najlepsza jest hamownia ( ale nie taka jak czasem w barze) bo na niej wszystko wyjdzie i widać gdzie przecinają sie wykresy Nm i KM.. Całkiem możliwe że masz 340Nm ale w programie to nie jest zbyt miarodajne. Osobiscie byłem i nie żałuje tym bardziej że auto przekroczyło troche serie, powinno być teoretycznie 130KM a u mnie wyszło prawie 135KM i też nie całe 320NM.
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
Weź sobie kogoś drugiego niech Ci pogazuje na postoju a Ty posłuchaj gdzie ten odrzutowiec siedzi i moze cos wynajdziesz
-
Błąd 00553 po probie podlaczenia manetki tempomatu...
Coś Ci w takim razie zwracie zrobiło, co to za manetka wogole??
-
Prośba o analize logów
Pojezdzisz tym i dalej ci bedzie mało, chyba ze zrobisz czipsa
-
Prośba o ocenę logów Golf AJM
Nie chce być wścibski ale sztanga to nie to samo co grucha, sztanga to trzpień a grucha to aktuator, to są dwie różne rzeczy.
-
Prośba o analize logów
Wszystko jest możliwe, tutaj po logach nie widać żeby Ci się coś złego działo chyba że masz jakieś problemy z autem?? Pompowtryski masz lepiej ułożone niż u mnie a ja tak jeżdze już ponad rok.
-
Prośba o analize logów
Witaj, Moim zdaniem troche niedogrzane auto, być może to wina termostatu , druga rzecz w niedługim czasie pewnie będziesz miał do czyszczenia turbine , widać po logu że delikatnie się przycina czy przycieła ( byc moze drugi log by to potwierdził) i dziwie sie nawet że nie wpadł Ci w tryb awaryjny... Poza tym masz wszystko w bardzo dobrze
-
Proszę o analizę logów.
Sprawdz uszczelke pod głowicą i to czy nie ubywa Ci płyny chłodniczego..
-
Błąd 00553 po probie podlaczenia manetki tempomatu...
00553 - G70 czyli przepływomierz.. Skasuj błąd i zobacz czy wróci, jak wróci to Ty też tu wróć .
-
VW BORA AJM łapie notlauf - Prośba o analizę ogów
U Ciebie nie ma bo sztanga stoi w miejscu, jak założysz nową gruchę to się wtedy wszystko okaże
-
VAG nie łączy sie z sterownikiem ABS
Po prostu te grupy nie są dostepne w BS dla sterownika ABS.. Testów też nie wykonasz przynajmniej tym programem co masz.
-
VW BORA AJM łapie notlauf - Prośba o analizę ogów
Z tego co wiem to jest możliwość, ale wtedy łopatki mogą ocierać o wirnik, a dodanie gazu spowoduje głośny i przeraźliwy pisk..
-
Analiza logów - brak pełnej mocy
tak, może być, posprawdzaj wszystkie wężyki na wszelki wypadek.
-
prosze o analize bledow
Zgadza sie nie widziałem tamtego tematu wcześniej, ale moim zdaniem lepiej coś działać niż czekać aż sie samo naprawi... Jak ma pierdzielnąć to pierdzielnie ale jak już coś to lepiej blisko domu a nie np w trasie gdzieś... ale to moje zdanie, Twoje auto Twoja sprawa. Są tu ludzie co się znają i napewno coś doradzą...
-
Logi 2.8 v6 193KM
Do sprawdzenia SONDA LAMBDA oraz uklad paliwowy! Błąd 01088 i bład 561- układ regulacji składu mieszanki. Spowodowany może być przez: - ciśnienie paliwa - MAP sensor - MAF sensor - nieszczelnośći na dolocie,wydechu - wtryski - zawór EVAP - paliwo w oleju - szczelność, drożność.. 16514 i 16534 - to brak obwodów pierwszej lambdy - ogrzewania i sygnału 16534- Sonda lambda obwód (strona 2 czujnik 1) 16514- Obwód czujnika O2 – usterka (bank1 czujnik 1)
-
Proszę o analizę logów. Silnik mocno dymi.
Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie nie może otworzyć wszystkich zdjęc.
-
Proszę o analizę logów. Silnik mocno dymi.
sprawdzałeś czy nie ubywa czasem płynu chłodniczego?