Treść opublikowana przez beemek88
- Wałbrzych
- Wałbrzych
-
Wałbrzych
to jutro o godzinie 15 jesteśmy ustawieni:)
-
Wałbrzych
tam na końcu drogi już chyba nie można za tesco :confused4:bo robią tam droge. Wiec może zaproponujcie jakieś miejsce i godzinę.np godz 16 parking pod galeria Victoria albo nie bo do galerii nie chce mi sie jechać to może plac koło Manhatanu i Reala w niedziele o 15-16 żeby jasno jeszcze było?) By borek88 at 2012-01-14
-
Wałbrzych
to może jakaś lista obecności??? a termin to może ta niedziela :> Lista: beemek88
-
Wałbrzych
a ile by było chętnych? bo nas w dwóch to niezbyt duża liczba
-
Wałbrzych
można się spotkać mam vaga i lapka jak ktoś by chciał
-
[B5 AVG] jakie klocki tylne????
to zobacze kolege i może sie skusze na Meyle :> a niby po co łożyska skoro moje narazie są dobre?
-
[B5 AVG] jakie klocki tylne????
Witam.Planuje wyminę tylnych tarcz i klocków w swojej a4 na Bosch które mam od 3 miechów z przodu i jestem bardzo zadowolony.Otoż w jednym z sklepów dowiedziałem się że są dwa rodzaje klocków.Czy ktoś w forumowiczów mógłby mi podpowiedzieć jaki wybrać rodzaj klocków?? mój VIN: WAUZZZ8DZYA026673 czy ten zestaw będzie pasował?: http://allegro.pl/tarcze-klocki-tyl-bosch-audi-a4-b5-1-6-1-8-1-9tdi-i2045508201.html skąd taka rozbieżność cenowa: Wałbrzych taki zestaw kosztuje 350 zł, Legnica 400 zł
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
no teraz to kumam :> wiec gdzie mam szukać??? :>
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
nic z tego nie rozumiem...na jaki pin??widać musi dostać jakiś sygnał.pytam bo od czasu przypadkowej zwary nie działa mi ta funkcja tzn. lampka nie przygasa po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłon.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
to jakim cudem lampka wie że po przekręceniu kluczyka w pozycję zapłon ma przygasnąć??? musi mieć chyba jakiś plus po stacyjce albo coś w tym stylu.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
potrzebny ci jest jeszcze tunel 2din,klimatronik 2 din,popielniczka 2din do tego co masz a i ten plastik z dziurą na lewarek co ma tą chromową obwódkę też jest inny :>
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
koledzy a który kable lub pin w polficie odpowiada za przygaśniecie lampki po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłon??miałem ostatnio zware i teraz nie działa mi to jak trzeba;/
-
[B5 AVG] Dziwne trzaski alternatora
właśnie wczoraj wymieniłem kolo pasowe alternatora i jest cisza :> wielkie dzięki kolego
-
[B5 AVG] Dziwne trzaski alternatora
napinacz odpada bo mam nowy od dwóch miesięcy :)wymieniony razem z rozrządem....
-
[B5 AFN] Zamykający się samoczynnie zamek centralny
ta funkcje programuje sie przez zmianę zworka w module centralnego zamka.przynajmniej tak u mnie było że audi też mi sie samo zamykało.po przestawieniu pinów już tak nie robi :> było to strasznie wkurzające oczywiście tyczy sie to centralnego dorabianego a nie fabrycznego.
-
[B5 AVG] Dziwne trzaski alternatora
witam.Od dwóch tygodni zmagam się z problemem dziwnych odgłosów z alternatora.Są to trzaski pojawiające się na zimnym silniku i na wolnych obrotach, i zanikające po około 4 minutach pracy slinika. Sprawa dotyczy tylko zimnego silnika bo np gdy odpalam silnik jak jest nagrzany trzasków nie ma.Na początku myślałem że to łożyska jednak z tego co czytałem to one szumią lub piszczą wraz ze wzrostem obrotów.Macie panowie jakieś sugestie?
-
[B5 AVG] Stuki podczas ruszania
a nie szarpie przy ruszaniu??? może to jakiś problem ze skrzynią,kołem dwumasowym itp
-
[ALL B5] NIe grzeje tylna szyba
zacznij od sprawdzenia bezpiecznika
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
jak masz na to czas to próbuj :> i o efektach napisz :>
-
[B5 AVG] Jakie xenony do mojej b5
jak po lifcie to masz żarówkę H7 i z tego co wiem to dobry jest kolor 4300 k
-
[B5 ALF] Problem z woda nie mam juz siły
tak jak kolega pisze jak masz szyberdach to po słupku kierowcy idzie rurka która się mogła zatkać najlepiej to polać wodą szyberdach i patrzyć przy ujściu rurki czy idzie woda.końcówka rurki jest pomiędzy błotnikiem a drzwiami kierowcy.widać elegancko jak otworzysz szeroko drzwi :>
-
[B5 ALF] Problem z woda nie mam juz siły
a sprawdzałeś rurkę od spryskiwaczy?tą co idzie do tylnej szyby
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
a jak wyciągnąć to sito ze zbiorniczka?czy po prostu przepłukałeś cały zbiorniczek benzyną?