Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beemek88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez beemek88

  1. beemek88 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    post: pawelo220v
  2. beemek88 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    dokładnie :>
  3. beemek88 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    to jutro o godzinie 15 jesteśmy ustawieni:)
  4. beemek88 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    tam na końcu drogi już chyba nie można za tesco :confused4:bo robią tam droge. Wiec może zaproponujcie jakieś miejsce i godzinę.np godz 16 parking pod galeria Victoria albo nie bo do galerii nie chce mi sie jechać to może plac koło Manhatanu i Reala w niedziele o 15-16 żeby jasno jeszcze było?) By borek88 at 2012-01-14
  5. beemek88 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    to może jakaś lista obecności??? a termin to może ta niedziela :> Lista: beemek88
  6. beemek88 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    a ile by było chętnych? bo nas w dwóch to niezbyt duża liczba
  7. beemek88 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    można się spotkać mam vaga i lapka jak ktoś by chciał
  8. to zobacze kolege i może sie skusze na Meyle :> a niby po co łożyska skoro moje narazie są dobre?
  9. Witam.Planuje wyminę tylnych tarcz i klocków w swojej a4 na Bosch które mam od 3 miechów z przodu i jestem bardzo zadowolony.Otoż w jednym z sklepów dowiedziałem się że są dwa rodzaje klocków.Czy ktoś w forumowiczów mógłby mi podpowiedzieć jaki wybrać rodzaj klocków?? mój VIN: WAUZZZ8DZYA026673 czy ten zestaw będzie pasował?: http://allegro.pl/tarcze-klocki-tyl-bosch-audi-a4-b5-1-6-1-8-1-9tdi-i2045508201.html skąd taka rozbieżność cenowa: Wałbrzych taki zestaw kosztuje 350 zł, Legnica 400 zł
  10. no teraz to kumam :> wiec gdzie mam szukać??? :>
  11. nic z tego nie rozumiem...na jaki pin??widać musi dostać jakiś sygnał.pytam bo od czasu przypadkowej zwary nie działa mi ta funkcja tzn. lampka nie przygasa po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłon.
  12. to jakim cudem lampka wie że po przekręceniu kluczyka w pozycję zapłon ma przygasnąć??? musi mieć chyba jakiś plus po stacyjce albo coś w tym stylu.
  13. potrzebny ci jest jeszcze tunel 2din,klimatronik 2 din,popielniczka 2din do tego co masz a i ten plastik z dziurą na lewarek co ma tą chromową obwódkę też jest inny :>
  14. koledzy a który kable lub pin w polficie odpowiada za przygaśniecie lampki po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłon??miałem ostatnio zware i teraz nie działa mi to jak trzeba;/
  15. właśnie wczoraj wymieniłem kolo pasowe alternatora i jest cisza :> wielkie dzięki kolego
  16. napinacz odpada bo mam nowy od dwóch miesięcy :)wymieniony razem z rozrządem....
  17. ta funkcje programuje sie przez zmianę zworka w module centralnego zamka.przynajmniej tak u mnie było że audi też mi sie samo zamykało.po przestawieniu pinów już tak nie robi :> było to strasznie wkurzające oczywiście tyczy sie to centralnego dorabianego a nie fabrycznego.
  18. witam.Od dwóch tygodni zmagam się z problemem dziwnych odgłosów z alternatora.Są to trzaski pojawiające się na zimnym silniku i na wolnych obrotach, i zanikające po około 4 minutach pracy slinika. Sprawa dotyczy tylko zimnego silnika bo np gdy odpalam silnik jak jest nagrzany trzasków nie ma.Na początku myślałem że to łożyska jednak z tego co czytałem to one szumią lub piszczą wraz ze wzrostem obrotów.Macie panowie jakieś sugestie?
  19. a nie szarpie przy ruszaniu??? może to jakiś problem ze skrzynią,kołem dwumasowym itp
  20. zacznij od sprawdzenia bezpiecznika
  21. jak masz na to czas to próbuj :> i o efektach napisz :>
  22. jak po lifcie to masz żarówkę H7 i z tego co wiem to dobry jest kolor 4300 k
  23. tak jak kolega pisze jak masz szyberdach to po słupku kierowcy idzie rurka która się mogła zatkać najlepiej to polać wodą szyberdach i patrzyć przy ujściu rurki czy idzie woda.końcówka rurki jest pomiędzy błotnikiem a drzwiami kierowcy.widać elegancko jak otworzysz szeroko drzwi :>
  24. a sprawdzałeś rurkę od spryskiwaczy?tą co idzie do tylnej szyby
  25. a jak wyciągnąć to sito ze zbiorniczka?czy po prostu przepłukałeś cały zbiorniczek benzyną?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.