Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wszedzie gdzie patrze to min 200
-
[ALL B5] Przekladka zegarów z benzyniaka do diesla
No to innego rozwiązania nie ma jak kupić z benzyny. przekodowanie vagiem to prosta sprawa i napewno ktoś w Twojej okolicy ma kabel i Ci to zrobi.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Gdzie tak tanio nabijają? Po tych upałach wyglada na to że też musze dobić bo malo wydajna
-
[ALL B5] Przekladka zegarów z benzyniaka do diesla
Nie rozumiem o co sie obrażasz, dostałeś odpowiedz, to chyba za Ciebie Tobie tego nie założe nie ? Troche własnej inwencji, a jeśli chcesz prosto zawsze mozesz kupić licznik z on .
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Też tam mam taki punkt ale zaden z niego czujnik natezenia, reguluje sie tylko pokretlem. chyba ze w poliftach inaczej to dziala..
-
[ALL B5] Padło podświetlenie licznika
Ściagalem juz licznik w 2 sztukach co prawda 97 r i tam jest torx, chyba ze przed miniliftem byly krzyzowe. tak czy inaczej nie jest to jakos dokrecone jak koło
-
[ALL B5] Padło podświetlenie licznika
jakie śrubokrety, przecież tam są śruby na torx dokładnie 20 :facepalm:
-
[ALL B5] Przekladka zegarów z benzyniaka do diesla
No to co mam Ci wyczarowac? Masz wyrazna odpowiedz, malo mnie interesuje gdzie jedziesz i jak Ci sie bedzie jechalo, licznik z beny mozna zalozyc tylko trzeba zakodowac i tyle, a jak Ci to przeszkadza to kupuj z ropniaka i nie zawracaj d*py.
-
[ALL B5] Przekladka zegarów z benzyniaka do diesla
Po 98 tez zalozysz, kwestia przelozenia pinow lub zrobienia przejsciowek, no i zakodowanie immo.. dla chcacego nic trudnego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ale co porownywaleś Wiesku? Podstawową ofertę do kilkuletniego użytkownika?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Za taką kwotę to miałem mieć więcej od Ciebie ale nie potrzebuję i dla tego obniżyłem abonament. Jak widzisz ja za 40 mam 240 min to chyba nie wiele mi brakujae do twojej ofert a i tak tego nieprzegadam No tylko troche inny telefon no i ja mam pakiet neta w tym za 10zł. [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 16:22_________________________________________________No i pierwszy raz, chodzi mi glownie o to, że jesteś kilka lat u dziadow a daja Ci to samo co nowym klientom inne sieci ..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja mam fizyczny jak najbardziej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja na start mam 300 min , free do playa i na stacjonarki za 59zł do tego e72 za 1zł aa no i pakiet internet 250mb.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To jaki Ty masz abo i ile minut?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mimo wszystko zadna siec nie ma takiej dobrej oferty jak teraz play
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
?? Wyższa Szkoła Terowania Dachów :tongue4: :polew: Troszke wyzej ale na tej zasadzie haha
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ooooo to masz ukończoną WSTD :tongue4: ??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Taka praca
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Uploaded with ImageShack.us Moj but i moja audinka
-
[ALL B5] Przekladka zegarów z benzyniaka do diesla
A tam, przekodowujesz na ON ten licznik i wskazuje Ci normalnie obroty tylko masz dluzsza skale i czerwone pole dalej jak to w pb. nie odczuwalne podczas jazdy.. [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 22:54_________________________________________________ Jak dla mnie to dużo pieprz*nia a cenowo pewnie malutka różnica Pewnie malo o tym wiesz..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ostatnie zdanie zj***l bo nie po slonsku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przejebali cala baze od wczoraj do dzis do 14 ;/
-
Jaki wybrać fundusz emerytalny ???
tez musze wybrac i co mowicie, generali?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Na poczatek musial bys znaleźć zdrowy ten silnik a to proste nie bedzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tez mam jakos tak ze dlugo jezdze bez dokladania a jak juz cos jebnie to potem wszystko po kolei trzeba robic :disgust: