Treść opublikowana przez MemberA4
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
tylko w przednim mechanizmie różnicowym ten sam co w torsenie, reszta ATF dyfer bez różnicy czy manual czy automat bo ma przypisany swój typ oleju
-
Wał napedowy
8E0521101C lub z końcówką F to są wały do ASN ze skrzynią 5 biegów
-
AVF Quattro wydech z 3.0
Nie, są takie same i nie ma większych w oryginale
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Przymierzałem taką u siebie jak zmienialem GBC na GYH i nie pasuje drugi garb wadzi o skrzynię
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
łapę od poduszki musiałbym sprawdzić u siebie chyba że w etka uda się coś znależć
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
tak się zastanawiam jak Ty wydech puściłeś pod ta podpora skoro wybrzuszenie w którym powinna isc rura idzie po stronie kierowcy ....
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
8E0399263BE to jest podpora od GYH
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Czyli typ 0A3 więc musisz poszukać podpory i łapy od skrzyni GYH bo to jest ten sam typ skrzyń tylko podpora poprzeczna jest pod wydech na prawą stronę a ty masz pod lewa stronę podpora od 1.9 nie podejdzie bo bedzie wadzić o skrzynię taka jej konstrukcja
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
a jaki kod skrzyni masz ?
-
AVF Quattro wydech z 3.0
Nie ma sensu, lepiej zakładaj od BRD jest plug&play a od 3.0 TDI musiałbyś przednia część rzeźbić ?
-
Jaką prasę kupić do hobbystycznego majsterkowania.
Własnie to mnie również zmotywowało do kupna własnej prasy bo teraz nie muszę się prosić po warsztatach i mam większe możliwości przy naprawie innych aut. Możesz puścić ogłoszenie o udostepnieniu prasy (np w weekendy kiedy warsztaty są zamkniete ) i coś wpadnie do kieszeni ja tak zrobiłem i pare ofert miałem ale musiałem zrezygnować ze względu na krótki czas którym dysponuje
-
Jaką prasę kupić do hobbystycznego majsterkowania.
Ja mam u siebie tą 20T z pierwszego linku ale od razu przy montażu kupiłem i pozamieniałem śruby na takie z twardością 10.9 które dobrze dokręciłem oraz ustawiłem ją w równym miejscu przy pomocy poziomicy żeby się nie kosiła i jak na razie do dzisiaj stoi prosto. W naprawach zawieszenia czy innego typu sprawdza się idealnie nacisk jaki przeważnie zegar wskazuje przy takich naprawach aut osobowych to od 2 do 8T czyli sporo zapasu jeszcze jest ale czasem trafiło mi się ponad 15T nacisku wygenerować. Na duży plus jest spora regulacja wysokości która przydała się do wciśnięcia łożyska na długą półoś w jednym samochodzie gdzie musiałem ławę na sam dół opuścić. Miałem jeszcze chwilowy problem z przepuszczaniem płynu w pompie co skutkowało nie trzymaniem ciśnienia ale po jakimś czasie przeszło samo widocznie musiał się zawór przelewowy zaciąć. Jak dla warunków domowych dla mnie jest wystarczająca i jestem zadowolony a widze że teraz jest nawet tańsza od tego czasu co ja kupowałem a to że jest skręcana to tez może być plusem bo jak się "znudzi" można rozkręcić i gdzieś upchnąć
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
znak zapytania w podpowiedzi wskazuje jaka cyfra w którym miejscu powinna być wpisz 01001 i bedzie ok jedynka na końcu jest "stała"
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
na forum w B7 z 1.8t ktoś miał takie kodowanie 0004871 tylko ze pompa miała końcówkę AL
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A nie sorki źle spojżałem... chyba rosstech musi pomóc bo o kodowaniu absu nic nie pisza jedynie o czujnikach kąta skrętu i czujniku esp
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jeśli koniecznie chcesz mieć taką oryginalną poprzeczkę to szukaj po nr 8E0804813C jest to poprzeczka pod quattro tylko pamiętaj że dodatkowo obniża ci podwozie
-
Wakacje w Chorwacji
Dzięki za odzew ale już zaklepałem pobyt w Poljicy między Mariną a Trogirem . Myślę że na pierwszy wypad to nie będzie źle Decyzja padła na apartament ze względy na duża ilość pozytywnych opinii Polaków na forum Cro oraz na google.
-
Wakacje w Chorwacji
Narazie planuję stały ląd bez przepraw promowych bo to są dodatkowe koszty...? Dołączyłem już do takiej grupy i w tym kłopot bo zalewają mnie ofertami? i nie można się skupić ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
bongod przecież zmieniał sam sterownik (post 474) może on się wypowie czy to pomogło bo coś mu nie grało później (post 495)
-
Wakacje w Chorwacji
Cześć Koledzy ze względu na dużą różnorodność ofert przez którą można dostać bólu głowy pisze do Was na forum z pytaniem czy możecie podrzucić jakąś miejscówkę na pierwszy wypad do Chorwacji w dwie rodziny 2+2 w rejon środkowej lub południowej dalmacji tak żeby nie było zbyt tłocznie i koszty za apartament nie były zbyt wysokie? poszukuję czegoś z możliwością łatwego dogadania się po polsku bo znajomość innych języków aby się biegle komunikować np telefonicznie jest na poziomie -1 i niestety do wysyłania zapytań jestem zmuszony do użycia translatora google a wolałbym w naszym języku dopytać się o szczegóły również telefonicznie. Może ktoś ma namiar na oferty "polskich" chorwatów Z góry dzięki
-
A4 B6 AVF - Głośna skrzynia biegów (Szumi)
Kosztu ci nie podam bo nie mam podanego w historii jedynie jest to zapisane ale auto miało zieloną nalepkę Euro 4.
-
A4 B6 AVF - Głośna skrzynia biegów (Szumi)
ja miałem w swojej B6 podobny wspornik przy skrzyni GBQ jak miałem kit DPF założony w ASO to po prostu odciąża wieszak środkowy pod autem oraz plecionke przed dodatkowym ciężarem rura do takiego kitu za piewszym katem ma dodatkowe mocowanie przypisane do tego wspornika
-
Drgania Napinacza POMOCY (drgania w srodku)
jak dla mnie sprzęgiełko alternatora ale skoro napisałeś że wymienione.... sprawdzałes czy działa prawidłowo?