Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lulek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lulek

  1. Lulek odpowiedział(a) na Nomaiks temat w Audi A4 B5
    Jak przy prawym kole To być może jeden z dwóch przewodów które idą od sprężarki do osuszacza i kondensatora, częsta przyczyna
  2. przewodu żadnego nie masz zagiętego albo ściśniętego?
  3. Jeżeli podciśnienie nie jest jednostajne a impulsywne to gdzieś dziurki szukaj, i sprawdź jak samo vacum daje podciśnienie
  4. No to pod kompa, a jak nie masz dostępu to sprawdź z jakimś znajomym czy jest turbo trzymając przewód i czując czy spuchnie mocno, jak bedzie To możliwy może być przepływomierz, a EGRA najlepiej zaślep
  5. I co Teraz Ci już żadnych błędów nie wrzuca? Ja właśnie taki sam panel włożyłem od kolegi i działa( a jak kupiłem To był 8L0...) Zamówiłem już prawidłowy i powinno być dobrze. To jak dojdziesz jeszcze przez co Ci ją rozłącza To też napisz, bo może być przydatne, jakbym napotkał jakiś problem lub ktoś inny.
  6. To jak będziesz wiedział coś więcej to daj znaka co i jak, bo nie wiem czy bawić się z tymi czujnikami itp. Coś tam chyba źle edytowałem, sorry. Więc tak, miałem te błędy tych temperatur itp, ale dziś przełożyłem inny klimatronic (chyba starszy?) od mojego kolegi, zapiełem kompa i odziwo pokazuje tylko jeden błąd klapy, ale bez tego powinno śmigać, jako że mam lekko nieszczelny przewód to wpuściłem czynnik tylko na chwile i działa, czyli ja napewno mam zły sterownik. W razie czego jak ktoś chce moge wrzucić fotke z numerami tego który wsadziłem i jest okey. Bo ten co mam to jest chyba do aut po 96r. Pozdro
  7. i co tam panie, jakiś postęp? mam podobnie bo pokazuje mi błędy czujników w kanale powietrza środkowego i podłogi oraz potencjometr w V71(g113) tylko nie wiem który to potencjometr tzn. w której klapie. W kanałach pokazuje po -55 stopni ale to chyba nie ma wpływu na działanie klimatyzacji?
  8. Witam. Nazywam się Łukasz i mieszkam w Gdańsku, jestem posiadaczem Audi a4 rzecz jasna:) Z silniczkiem 1.9 TDI 90km koloru srebrnego z 1996 roku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.