Treść opublikowana przez Lulek
-
2.0 TDI cag kontrolka świec błędy 5229 oraz 5174 5175
Moze jakas adaptacje zaworu lub reset ustawien czujnika cisnienia? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A, ze tak zapytam, z przodu masz zaciiski Q7 itd ZR18/ZL18? Bo mam takie a nie wiem jak tarcze od czego pod te zaciski? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] Swap silnika 1.9TDI 90PS AHU na 1.9TDI 131PS AVF oraz skrzyni 6 biegów
Łapy i cały osprzęt, turbo, kolektory, filtr paliwa, weze wodne itd
-
[ALL B5] Swap silnika 1.9TDI 90PS AHU na 1.9TDI 131PS AVF oraz skrzyni 6 biegów
Luz, pytaj śmiało o wszystko immo dawałem koledze który się tym zajmuje i mi ogarnął Z rzeczy które pamiętam, To jeszcze silnik fajnie brać z wężami wodnymi od nagrzewnicy, bo są na szybko złącza, plasticzek pod zbiorniczek wyrównawczy który trzyma dwie wtyczki od czujnik wałka i wału korbowego, flansza(dystans) pomiędzy silnik i skrzynie(jeżeli jest 6 biegowa), jak przechodzisz z 2.5 tdi To część wydechu za turbo, jak mi się coś przypomni to dopisze
-
[ALL B5] Swap silnika 1.9TDI 90PS AHU na 1.9TDI 131PS AVF oraz skrzyni 6 biegów
Jak kupisz silnik z paska To zeby on miał wiązkę kompletną ze sterownikiem i bezproblemu wg 1-ego posta sobie przerobisz ja immo wypierniczyłem, w przedlifcie chyba by nie zagrało, z resztą nie potrzebne To się nie zagłębiałem
-
[ALL B5] Swap silnika 1.9TDI 90PS AHU na 1.9TDI 131PS AVF oraz skrzyni 6 biegów
Jestem w trakcie przekladki tzn w sumie koncze powoli, bo zostal wydech i fmic ;-) ja przechodzilem z 1Z na AVF, kabelkologua opisana w pierwszym poscie jak najbardziej przydatna i w sumie nie bylo zadnego problemu laczy sie z kompem itd bez problemu jest kilka pierdół ktore trzeba dodatkowo ale nic strasznego. Najwaznjejsze by miec kompletna wiazke od PDka i gra Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Martwe pompki po ich wyjęciu
Przerabiałem temat po innych mechanikach. Czyścili końcówki centralnie na otworkach i dlatego zdechły, wystarczy nawet szmatka przelecieć po otworkach i kicha a korekcje i Bipy mogą być idealne a będzie jechał jak SDI a nawet gorzej..
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wszystko seria. Jakbym ruszył kolektory wydechowe* to wtedy jest dopiero sens ruszać dolot. Puszka jest z S4 B6, w środku wkładka K&N, reszta wyspawana z kwasa + FMIC, więc starczy * ale nie stać mnie na Wagnery za 9k Spoko, kukam pytam z ciekawości, bo kolega sie przymierza do dlubania silnika i pytam orientacyjnie z ciekawości możesz jescze napisac czy sprzeglo S4 czy RS4 no i czy seryjny trójnik? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A tak z ciekawości, to coś przy dolocie będzie ruszane? Tzn. kolektor, trójnik, przepływomierz, pucha filtra, przepustnica? Czy wszystko z S4?
-
Ciężko pali rano Silnik 1,9TDI AWX
Nawet jak są wszystkie spalone, powinien palic bez problemu.. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciężko pali rano Silnik 1,9TDI AWX
Zamiast zaworka zwortnego do szukania przyczyny lepiej podlaczyc przezroczyste przewody i na banke odpalic auto, zostwic na noc i zobaczyc jak zapali Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciężko pali rano Silnik 1,9TDI AWX
Bron boze jakies zaworki wstawiac. Gdyby byly konieczne To fabryka by wyposazyla w nie samochod. Przyczyne trzrba znaleźć a nie ją omijac. Proponuje zaczac od wymiany uszczelniaczy na pompowtryskiwaczach Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
B5 migający climatronic, troche inny problem
Dokladnie tak jak kolega pisze, robia sie zimne luty standart w tych klimatronicach przelutuj i bedzie sztos Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Wszystko zalezy od podejscia i tego co ma sie w glowie
-
[B5 APS] by czorny
Jest sztos Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Uszkodzony Silnik 1.8T Avj
Mysle, ze lepiej przed kupnem paska sprawdzic szczelność zaworow a do tego paska Ci nie potrzeba, trzeba tylko zdjac pokrywke a juz nawet po zdjęciu pokrywki prawdopodobnie bedzie widac czy wszystkie zawory pracuja czy tez nie jak będziesz krecil walkami albo bedzie widac np ze szklanka jest nizej Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Uszkodzony Silnik 1.8T Avj
Czyli plyn byl na paskach? To czapka do gory i paczec korby tloki i jak si To glowice do obrobki nowa uszczelka, rozrząd i dalej bedzie jezdzic Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Uszkodzony Silnik 1.8T Avj
Zdejmijcie glowice i wszystko bedzie jasne. Niech sprawdzi czy ktora korba sie nie zgiela no i ile zaworow uj strzelil, chociaz z tego co piszesz ze na paskach masz olej to niech lepiej sie przyjrzy czy gdzieś bokiem kopyta nie wystawil.. i dopiero jak sie dowiesz co jest uszkodzone to mozesz sie zastanawiac nad slupkiem badz naprawa Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 APS] by czorny
Chyba chodzilo o przeszczep budy rs4 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
C5 Freak Biturbo+
Prawa Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
Cbr F3 jakies bym poszukal, jak stunty itd To będzie sluzyc Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Dobrzy chiptunerzy
Tune-up w gdańsku, jedz do Roberta a bedzie pan zadowolony Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No To slabo, na trojmiasto.pl cos pisali, ze ustawią progi zwalniające, chociaz swiatla chyba by bylo lepiej.. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Przy jakim setupie? i jaki wynik? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 APS] by czorny