Treść opublikowana przez Lulek
-
[B5 APS] by czorny
Gdzie jest przycisk "lubie to"?
-
wymiana lamp
AUDI A4 B8 BIXENON REDUKCJA ADAPTER PRZEJŚCIÓWKA (4123266542) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak zakupie takie adaptery to skąd jeszcze musze targać jakieś kable do MCE? z tych przejściówek czy wystarczy samo kodowanie? no chyba ze ktoś posiada adaptery to z chęcią zakupie:decayed:
-
Dobrzy chiptunerzy
Jedź do roberta (tune-up) dzisiaj bylem i jestem mega zadowolony z podejscia i efektów! Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
:shock3: trzymam kciuki za zamontowanie sprzetu:decayed:- Program ecu z AFNa do AHU
Jesli masz to auto co w podpisie jest to trzeba lutowac kosci z programem. Po kablu to nie idzie... O swoim To wiem, ale jest jeszcze AJM i ogolnie z ciekawosci pytam ;-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- Program ecu z AFNa do AHU
A jakim programem najlepiej/bezpieczniej wgrac program?- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
A kto? Drugie takie samo na avusach i z ciemnymi szybami jeździ?- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Przejeżdżałem wczoraj przez matarnie i widziałem autko na parkingu kfc, robi robote:wink:- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Za fotelami dawca 2.7BiT?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie napisałem, że nie mają polecić osobiście nic nie moge, bo nie regenerowałem. Wiem tylko, że funkcjonuje i To sporo czasu:wink:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W gdańsku tutaj: PUH NAGENGAST - Autoryzowany warsztat samochodowy ale battalionowcy polecają jakiś zakład w PL nazwa mi się zapomniała:wink:- Strefa motocyklistów
Mialem, daruj sobie. W tej klasie moge smialo polecic honde cb500 lub bandita Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- [ALL B5] szerokie s4
Będzie piekło!- Strefa motocyklistów
w której? F2,3,4? Ja to w zeszłym roku przerabiałem i po 1k km znowu zaczął grzechotać i teraz jestem na etapie kupowania całego nowego rozrzadu itd:wink:- [ALL B5] Audi S4
Dla mnie pszczoła Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- Strefa motocyklistów
Ktoś coś ogarnia jakieś zniżki do salonu hondy? Poczebuje napinacz łańcuszka rozrządu do F4:facepalm:- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
+1 zrobi tu robote!- Strefa motocyklistów
A MotoMikołaje u was się odbywają i ktoś udział bierze?- [B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4
Dla mnie:kox:- Przyszedł czas na wymiane B6 na B8 :)
Widzę że w opisie masz b8 Rs4.. to jak z tym wnętrzem.. ?? http://d.motofakty.pl/art/69/5n/b7tk604kwk040k0w84og/audi-rs4-avant-16.640.jpg to chyba nie jest podobne wnętrze.. ?? jak czytasz opis to do konca widziałes rs4 b8 w sedanie i do tego 2008r?bo pewnie nikt tu jeszcze nie widzial:wink:i jeszcze z takim silnikiem a jakiś temat z tym unikatowym sedanem masz?- Pali się Stop bez zapłonu
Temat ogarnięty, zapomniałem napisać. Winny był MCE- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
A co tam w końcu z tą prędkością? Szykuje się na Swapa avfa i mam do kupienia z A6 silnik, tam bierze prędkość ze skrzyni czy Absu? Bo coś czytałem ze masz jakiś z Tym problem:decayed:- Pali się Stop bez zapłonu
ori z innego auta i ori nowy. zamontowany dobrze. lampy odpięte i nic się nie zmienia.. w poniedziałek będę sprawdzał instalacje chyba- Pali się Stop bez zapłonu
Tak:wink: - [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl