Treść opublikowana przez Lulek
-
Nie odpala
Auto zgasło podczas jazdy i nie odpala, po podłączeniu komputera wyskoczył mi błąd: 01259 - Fuel Pump Relay (J17) - przerwa lub zwarcie do masy podczas kręcenia w ogóle nie zaskakuje przekaźnik pompki, plus(30) jest, plus po zapłonie też jest i masa też. Stwierdziłem, że sprawdze bezpośrednio przy sterowniku czy jest sterowanie ze sterownika na przekaźnik (z tego co wypatrzyłem na schemacie to jest masą). Wzięłem kontrolkę i podłączyłem pod kabel który ma wysterować przekaźnik masą, podczas kontrolka się zapala więc stwierdziłem, że tu jest okey i sprawdziłem błędy.. błąd przekaźnika pompki znikł i już się nie pojawia jak mam podłączoną kontrolkę, za To przy kręceniu wyskakują teraz inne: 01247 - Activated Charcoal Filter (EVAP) System Solenoid Valve 1 (N80) 29-10 - Short to Ground - Intermittent 01249 - Fuel Injector for Cylinder 1 (N30) 26-10 - Output Open 01250 - Fuel Injector for Cylinder 2 (N31) 26-10 - Output Open 01251 - Fuel Injector for Cylinder 3 (N32) 26-10 - Output Open 01252 - Fuel Injector for Cylinder 4 (N33) 26-10 - Output Open może ktoś miał podobny problem? albo jakiś pomysł co by jeszcze spojrzeć albo czy coś przeoczyłem albo spierniczyłem:hi:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Do 3bar? To ile ty chcesz tam ładować ? Do 3000mbar chyba? Czyli do 2bar. Wg mnie jedyne co można zrobić to wymienić sterownik na 16bit i wtedy taki MAP sensor w rure. Sory za babola Tylko ze to wtedy sterownik od afn itd a jak sie ma sterownik 16 bit z map sensorem w sterowniku, o to mi chodzi a cos wiecej o przejsciowce do wlutowania kolega wie? Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
A jak To jest jak sie ma AHU/1Z co ma map sensor w sterowniku, jest jakaś możliwość dokoptowania takiego do 3bar?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mam tylko po ciemku http://img203.imageshack.us/img203/7919/77917979.jpg za dużo nie widać, ogarnij sobie te klocki do masy i CI przestanie krzyczec:decayed: Są zmasowane tylko coś nie hula. Karol zepsuł a nie da się w vagiem zmienić kodowania licznika, żeby nie było kontrolki od hebli?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Ale kocur:kox:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Wyrypane ze sterownika immo czy jakoś inaczej?
-
Błąd 17978 IMMO
No To mówie żeby wyłączyć w sterowniku silnika:wink:
-
Błąd 17978 IMMO
To immo ze sterownika wypiernicz:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
Letniego setupu nie odpuszczasz:decayed:
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-alarmu-60091/:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
:kox:
-
[B5 APS] by czorny
Spryskow rezac nie bedziesz? Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Jak dokładnie płukanie układu robiłeś?
-
Ustawienie walkow wyrownowazajacych 2.0 TDI
Dzięki panowie:wink: To jak możesz marewel To podeślij na maila, pojszło PW:wink:
-
Ustawienie walkow wyrownowazajacych 2.0 TDI
Znajomej się rozsypala pompa, bedzie nowa itd. Tylko nie wiem jak ustawic te walki wyrownowazajace? Ktos sluzy pomoca jak To ustawic? Wywalac ich nie chce:wink:
-
GTA2 Multiplayer - moze ktos chętny?
ja w końcu zainstalowałem i chwile pograłem:decayed: będę musiał przysiąść raz na dłuzej i sobie przypomnieć wsio i ogarnąć jak się na servery wbijać ale ogólnie na +
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kogo B6 na ramkach klubowych stało wczoraj na parkingu przed lodowiskiem na Placu zebrań?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Podobuje sie mnie babeczki zabierasz w takie ciche miejsca?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
U Ciebie takie haszcze?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
S4:naughty: gazeta i szpachla.. swoją drogą Przemek ma same rarytasy w tym aucie gratki dyplomu :hi:zasłużony Jakaś gazeta dokładnie? Dziennik czy coś? Gazeta wyborcza.. :decayed:
-
GTA2 Multiplayer - moze ktos chętny?
ooo to chyba jutro też odpale
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Lacze juz jakieś dorwałeś? Z chęcią bym ją zobaczył
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
daj spokój to są 15stki łoooo To jeszcze czeka Cie swap hebli?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
W jakie moce celujesz? w innym temacie pisał 140km
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
powiem Ci że nie bylem przekonany do nich na początku, bo na zdjęciu nie ryją tak beretu jak na żywo :kox::kox: na aucie bedzie kox:naughty: ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ---------- wlecą jeszcze na chwile w tym roku?