Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lulek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lulek

  1. Lulek opublikował(a) temat w 1.8
    Auto zgasło podczas jazdy i nie odpala, po podłączeniu komputera wyskoczył mi błąd: 01259 - Fuel Pump Relay (J17) - przerwa lub zwarcie do masy podczas kręcenia w ogóle nie zaskakuje przekaźnik pompki, plus(30) jest, plus po zapłonie też jest i masa też. Stwierdziłem, że sprawdze bezpośrednio przy sterowniku czy jest sterowanie ze sterownika na przekaźnik (z tego co wypatrzyłem na schemacie to jest masą). Wzięłem kontrolkę i podłączyłem pod kabel który ma wysterować przekaźnik masą, podczas kontrolka się zapala więc stwierdziłem, że tu jest okey i sprawdziłem błędy.. błąd przekaźnika pompki znikł i już się nie pojawia jak mam podłączoną kontrolkę, za To przy kręceniu wyskakują teraz inne: 01247 - Activated Charcoal Filter (EVAP) System Solenoid Valve 1 (N80) 29-10 - Short to Ground - Intermittent 01249 - Fuel Injector for Cylinder 1 (N30) 26-10 - Output Open 01250 - Fuel Injector for Cylinder 2 (N31) 26-10 - Output Open 01251 - Fuel Injector for Cylinder 3 (N32) 26-10 - Output Open 01252 - Fuel Injector for Cylinder 4 (N33) 26-10 - Output Open może ktoś miał podobny problem? albo jakiś pomysł co by jeszcze spojrzeć albo czy coś przeoczyłem albo spierniczyłem:hi:
  2. Do 3bar? To ile ty chcesz tam ładować ? Do 3000mbar chyba? Czyli do 2bar. Wg mnie jedyne co można zrobić to wymienić sterownik na 16bit i wtedy taki MAP sensor w rure. Sory za babola Tylko ze to wtedy sterownik od afn itd a jak sie ma sterownik 16 bit z map sensorem w sterowniku, o to mi chodzi a cos wiecej o przejsciowce do wlutowania kolega wie? Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
  3. A jak To jest jak sie ma AHU/1Z co ma map sensor w sterowniku, jest jakaś możliwość dokoptowania takiego do 3bar?
  4. Mam tylko po ciemku http://img203.imageshack.us/img203/7919/77917979.jpg za dużo nie widać, ogarnij sobie te klocki do masy i CI przestanie krzyczec:decayed: Są zmasowane tylko coś nie hula. Karol zepsuł a nie da się w vagiem zmienić kodowania licznika, żeby nie było kontrolki od hebli?
  5. Wyrypane ze sterownika immo czy jakoś inaczej?
  6. No To mówie żeby wyłączyć w sterowniku silnika:wink:
  7. To immo ze sterownika wypiernicz:decayed:
  8. Letniego setupu nie odpuszczasz:decayed:
  9. Lulek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-alarmu-60091/:decayed:
  10. :kox:
  11. Spryskow rezac nie bedziesz? Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
  12. Jak dokładnie płukanie układu robiłeś?
  13. Dzięki panowie:wink: To jak możesz marewel To podeślij na maila, pojszło PW:wink:
  14. Znajomej się rozsypala pompa, bedzie nowa itd. Tylko nie wiem jak ustawic te walki wyrownowazajace? Ktos sluzy pomoca jak To ustawic? Wywalac ich nie chce:wink:
  15. ja w końcu zainstalowałem i chwile pograłem:decayed: będę musiał przysiąść raz na dłuzej i sobie przypomnieć wsio i ogarnąć jak się na servery wbijać ale ogólnie na +
  16. Kogo B6 na ramkach klubowych stało wczoraj na parkingu przed lodowiskiem na Placu zebrań?
  17. Podobuje sie mnie babeczki zabierasz w takie ciche miejsca?
  18. S4:naughty: gazeta i szpachla.. swoją drogą Przemek ma same rarytasy w tym aucie gratki dyplomu :hi:zasłużony Jakaś gazeta dokładnie? Dziennik czy coś? Gazeta wyborcza.. :decayed:
  19. ooo to chyba jutro też odpale
  20. Lacze juz jakieś dorwałeś? Z chęcią bym ją zobaczył
  21. daj spokój to są 15stki łoooo To jeszcze czeka Cie swap hebli?
  22. W jakie moce celujesz? w innym temacie pisał 140km
  23. powiem Ci że nie bylem przekonany do nich na początku, bo na zdjęciu nie ryją tak beretu jak na żywo :kox::kox: na aucie bedzie kox:naughty: ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ---------- wlecą jeszcze na chwile w tym roku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.