Treść opublikowana przez Lulek
-
[B7 ASB] Prośba o analizę logów 3.0 tdi - chyba wtryski do wymiany
Generalnie ja bym nie szukał od razu na siłe usterki, jeżeli masz błąd świecy To jest spalona i trzeba wymienić. Oberwuj czy olej nie przybywa i normalnie jeździj i nie czepiaj się zbytnio auta
-
[B7 ASB] Prośba o analizę logów 3.0 tdi - chyba wtryski do wymiany
W ogóle coś się dzieje z autem? Traci moc? Czy coś?
-
[B6 AWX] Słabo odpala przy minusowej temperaturze..
Kompresja mierzona w zeszłą zimę jest miedzy 28 a 29.5 bara myślę ze to OK z wtryskami też już sprawdzałem miałem poprzednio oryginalne pompki AN było to samo teraz ma założone BQ i dalej słabo odpala..po odpaleniu puści bąka ale nie czarnego tylko szarego o zapachu ropy.Z STP sprawdzałem dolewałem tylko czarny z niebieskim nie sprawdzałem..zmierzę jeszcze to napięcie podczas odpalania..A mam takie pytanie gdzie jest masa na tym silniku przykręcona? Nie oszukuj sam siebie takim gadaniem, rok temu cena oleju napędowego była inna. Rok to kawał czasu, a objawy także wskazują na kompresje ale nie koniecznie musi To być ona. Zmierz kompresje, jak będzie git to daj pompki do sprawdzenie. Ew możesz dać na bańke i zobaczyć czy się nie zapowietrza. Pozdro!
-
[B5 AJM] Uszkodzona maglownica??
Hmm ciężko mi powiedzieć bo pracuje w warsztacie, niby dla chcacego nic trudnego ale się trochę męczyłem no i już nie bardzo pamiętam jak To tam było :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Rozrząd AFN nie odpala
Alternator nic do tego nie ma..
-
[B5 AFN] Rozrząd AFN nie odpala
Jak ruszasz pompa i raz kopci a raz nie. To źle złożyłeś. Musisz dobrze ustawić kąt.
-
[B5 1Z] Poduszka silnika - pas przedni
u mnie jest po środku, a nie tak jak u Ciebie u góry :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Poduszka silnika - pas przedni
Tak której zdjęcie dałeś. Ale żeby się tak działo to musiała by być strasznie miękka
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Stołki gitara To jeszcze licznik i fajera?
-
[B6 AVF] Wymiana przednich amortyzatorów w A4 B6 ?
Albo całość wyjąć ze zwrotnica i wtedy wymienić i tego nie ruszać do czasu wymiany wahaczy
-
[B5 1Z] Opóźniona reakcja na puszczenie gazu.
Razem z pedałem jest? Czy potencjometr sam można wymienić?
-
[B5 AHU] Silnik przerywa
No To trzeba zrobić logi podczas długiej trasy albo patrzec na wartości rzeczywiste turbo, przepływomierz i dawke i patrzeć co się dzieje..
-
[B5 1Z] Poduszka silnika - pas przedni
mniej niż z zewnętrznymi.. hmm a może ta centralna jest za miękka?
-
[B5 AHU] Silnik przerywa
Vaga podłączałeś kolego? Tak to możemy gdybać i kazać Ci wymieniać wszystko pokolei w ciemno..
-
[B5 1Z] Poduszka silnika - pas przedni
poduszki nowe? używane? te twoje wymienione of kors. Jeśli tak to coś z napędem? skrzynia, przeguby?
-
[B5 1Z] Poduszka silnika - pas przedni
Ja mam podobny problem, ale mam rozgiełdane już koło dwumasowe ale komplet czeka już na zmiane a przeguby chyba takie luzu aż by nie miały, no ale może ktoś miał taki przypadek na forum To niech się wypowie..
-
[B6 AVF] Wymiana przednich amortyzatorów w A4 B6 ?
okii Wpierw zapuszczę ją kilka dni przed operacją preparatem podobnym do WD-40 i powinno pomóc troszkę Dzięki za sugestie Pozdrowienia Jak ma pójść to pójdzie jak jest zdrowo zapieczona To i z tym preparatem będzie ciężko
-
[ALL B5] Wszystko sprawdzone-dalej cieknie woda do środka
U mojego kolegi z pracy pod osłoną słupka lekko ciekło przy szybie.. nie mówię, że u Ciebie też ale można sprawdzić
-
[ALL B5] Klimatronic włącza mi klime przy każdej temperaturze, nawet minus..
Jak oblodzone To może gdzieś byc za duże ciśnienie. Może zajechana lub zła dysza rozprężna?
-
[B5 1Z] Poduszka silnika - pas przedni
ustawiona powinna być na środku, wg mnie nic nie brakuje mam identycznie i jest okey. a coś się dzieje? rzuca silnikiem czy coś?
-
[B5 AHU] Olej do skrzyni biegów
zalecany chyba 75w90 więc raczej takiego bym się trzymał, ale może ktoś wie więcej więc niech się wypowie
-
[B5 1Z] Opóźniona reakcja na puszczenie gazu.
Może pompa już coś szwankuje, albo wtryski podlewają?
-
[B5 AJM] Uszkodzona maglownica??
nie widziałem żadnych wrzerów ani nic, więc wymieniłem wszystkie uszczelki i narazie git..
-
[B6 AVF] Spadajace obroty po wlaczeniu klimatronica
Co do drgań to sprawdziłbym poduszki a obroty po włączeniu klimy nieznacznie spadają..
-
[B5 AJM] Uszkodzona maglownica??
Jakieś półtorej roku temu miałem podobny problem, To zamówiłem sobie na allegro komplet uszczelek maglownicy zmieniłem i narazie śmiga..