Treść opublikowana przez Lulek
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
2 dni czytałem Temat!! Robota pełna podziwu, najlepszy projekt jaki widziałem dokończ wnętrzę na czerń i będzie malina
-
[B5 AKN] Dziwne świszczenie przy dodawaniu gazu ...
Od zbiorniczka nie sądze, jako że są tanie to i tak możesz wymienić by kłopotu z płynem nie było. Posprawdzaj wszystkie węże od Turbo i IC może gdzieś pęknięty czy coś. Skąd wiesz, że To odma? Może pierścienie strzelone?
-
[B5 AFN] Migająca kontrolka od świec błąd nastawnika dawki paliwa
Najlepiej wyjąć pompę i dać do sprawdzenia.. Wrzucą na stół i będzie wiadomo ew. możesz go wyjąć i się trochę pobawić
-
[B5 AFN] Utrata dynamiki po wymiane uszczelki pod głowicą
Normalnie wal do niego i niech sprawdzi czy wszystko podłączył, nie potrzebne takie oddawanie do mechanika jak zaraz masz poprawiać po papraku..
-
[ALL] Temperatura oleju
Mi się wydaje że powinna być wyższa, bo jeżeli kawałek metalu o kawałek metalu pocierasz lekko to nie jest tak rozgrzany jak trzesz mocno. No ale moge się mylić.
-
[ALL] Temperatura oleju
Witam. Tak sobie czytam o tych wszystkich modach i sam powoli kompletuje graty Ale od dłuższego czasu zastanawia mnie co z temperaturą oleju? Jeżeli masz w serii 110 a po rezaniu 170Km to napewno temperatura jest wyższa od tej jaka powinna być? Czy stosujecie jakieś chłodnice czy co? Pozdrawiam
-
[A4 B5] Kompresor się nie włącza
To jedź, niech Ci uzupełnią czynnik i patrz co dalej
-
[A4 B5] Kompresor się nie włącza
Czynnik wg. masz?
-
[ALL B5] Dziwny problem z zamkiem??
Pali się lampka z tyłu jak tylne drzwi otworze Później jak wróce z garażu to opisze dokładnie jak to teraz wygląda i co działa i co nie działa
-
[ALL B5] Dziwny problem z zamkiem??
Jak przednie otworze To się nie zapalają Jak skończe jazde wyjme keya ze stacykji to normalnie się zapala lampka i jak zamkne centrala z przycisku to gaśnie Do klapy dziś chyba zajrze, zaraz ide jeszcze grzebać bo doszły el. szyby na tył
-
[ALL B5] Dziwny problem z zamkiem??
Ok to bede jutro/pojutrze patrzał jak tylne szyby el. bede montował No i kurde ku mojemu zdziwieniu teraz niektóre rzeczy działają, niektóre nie. Przycisk na drzwiach kierowcy dalej nie działa ale po otwrcciu tylnych drzwi normalnie zapalają się lampki w aucie, niestety jak przednie otwieram i jedne i drugie to już nie. Po drugie nawet nie wiedziałem ze mam moduł komfortu bo nagle jak wyjmę kluczyk ze stacyjki to się zapala całe oświetlenie i nawet domykanie szyb działa, ale za to jak otworze auto, otworze drzwi z tyłu to się całe auto zamyka.. może teraz mi się udą połączyć z zamkiem albo komfortem bo wcześniej nigdy nie chciał..[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 20:38_________________________________________________Z komfortem i zamkiem dalej się nie idzie połączyć a auto zamyka się wtedy gdy otworze drzwi z tyłu pod warunkiem ze z przodu zamkniete, jak otwarte to nie zamyka..
-
[ALL B5] Podświetlenie "pokręteł"
Trzeba chyba radio wyjąć i odkręcić dwie śrubki?
-
[ALL B5] Dziwny problem z zamkiem??
oświetlenie w bagażniku np jest ale tylko jak klapa do połowy się otworzy albo jak zamknięta.. a co z tym włącznikiem od otwierania drzwi u kierowcy myślisz?
-
[ALL B5] Dziwny problem z zamkiem??
Otwieram go z oryginalnego kluczyka więc wydaje mi się że oryginalny. Dodam jeszcze że nie działa oświetlenie wnętrza jak otworze drzwi oraz jak otwieram auto kluczykiem to podnosi się tylko grzybek kierowcy, a jak otworze drzwi to reszta się otwiera.
-
[ALL B5] Dziwny problem z zamkiem??
A więc zaczne od tego iż jak kupiłem auto jakieś niecałe 2 lata temu to jak wsiadłem do auta to cały samochód zamykał się automatycznie ale tylko wtedy gdy w stacyjce nie było kluczyka, bo jeżeli był na zapłonie lub silnik chodził to już się po zamknięciu drzwi nie blokował. Nie przeszkadzało mi to jakoś specjalnie więc tego tematu nie drążyłem bo się przyzwyczaiłem poprostu. Od samego początku nie działało także otwieranie i zamykanie drzwi na tapicerce na drzwiach kierowcy. Jak otwieram drzwi nawet jak silnik chodzi i auto jest otwarte to za każdym razem słychać pompke, a żaden zamek nie jest zamknięty. Otwieranie i zamykanie z oryginalnego pilota oczywiśćie działa. No ale ostatnio ku mojemu zdziwieniu, wychodzę rano do pracy a auto otwarte(przyzwyczaiłem się że sam się zamykał jak z niego wychodziłem) teraz się nie zamyka sam i musze go zamykać kluczykiem i słysze takie pyknięcie syreny ale takie jakby chciała a nie mogła, jak zamykam pilotem, to zaświeca się czerwone światełko w przełączniku od przeciwmgielnych i zawiesza się na 2-3 minuty? i potem normalnie mryga. Czujki ruchu nie działają, ale przez kratki widze ze są, kierunki nigdy nie migały przy otw/zam z pilota. Może ktoś ma jakiś pomysł co to może być? Albo jakiś dobry schemat?
-
[ALL B5] Podświetlenie "pokręteł"
coś gdzieś luźne, tak miałem u matki w oplu i do tego jedna żarówka była przepalona. wymieniłem, złożyłem jak trzeba i hest git
-
[ALL B5] Syczenie z kratek i wyłączająca się klima.
A więc tak, jak załącze klimę to z środkowych kratek coś jakby syknie i klima się wyłącza. Tak w kółko włącza się wyłącza i przy każdym włączeniu syczy. Osuszacz i dysza nowe na kompie zero błędów. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Wysiadło elektromagn. sprzęgło klimy
W razie co mam na sprzedaż kompresor zexela z lekko krzywym kółkiem(do wyprostowania) i zerwanym jednym gwintem jakbyś chciał. Sprzęgiełko mógłbyś wtedy sobie przełożyć
-
[B5 1Z] Poduszki silnika
rozwiązałeś problem? mam identyczny..
-
[B5 AFN] Słabo pracująca turbina
Jak jest turbo sterowane podciśnieniem to ma się tak że jak się popsuje to nie będzie sterować gruchą i auto nie będzie miało mocy, przy okazji hamulce będą bardzo słabe.
-
[B5 AWT] Wiatrak klimatyzacji
A czynnik masz? Bezpiecznik może jakiś? Najlepiej zapiąć Vaga.
-
[B5 1Z] prosze o pomoc w dobraniu odpowiedniej czesci
Nie kolego, to jest do młodszych, do twojego rocznika potrzeba 8D0 820 043H
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
A4 B6, co trzeba dodać by światła się automatycznie włączały? dodawałem coś, ale wtedy długich nie miałem
-
[B5 ADP] Klima nie chodzi - błędy-prośba o wszelkie sugestie
Duże prawdopodobieństwo, że Panel Klimatronik zły. Jak masz od kogo przełożyć to przełóż jakiś o numerze początkowym 8D0 a nie 8L0.
-
[ALL B5] Klima- Pomocy !!!
Hee, miałem ten sam problem:) ale w tym tygodniu dojdą przewody, włoże nowy osuszacz i dysze i bedzie gitara. Dość długo szukałem tych przewodów w dobrej cenie..