Treść opublikowana przez Lulek
-
[B6 AWX] Szarpnięcie silnikiem przy dodaniu gazu
To, że w jakimś tam aucie było To nie oznacza, że od razu w każdym. Nie raz przerabiałem auto z takim objawem gdzie był rozwalony dwumas, czasem poduszki a czasem popychacze
-
[B6 AWX] Szarpnięcie silnikiem przy dodaniu gazu
Też obstawiam. Ale chyba lepiej żeby to poduszkę wywaliło niż dwumas boooo ;( Wiadomo, że lepiej poduszkę dlatego warto sprawdzić takim sposobem jak kolega wyżej napisał
-
[B6 AWX] Szarpnięcie silnikiem przy dodaniu gazu
Być może dwumas?
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
Większość warsztatów woli zacząć od oddania pompek do sprawdzenia, ponieważ to raczej tańsze niż zwalanie skrzyni. Czasem nawet jak dwumas jest strzelony To korekcje potrafią być złe a po wymianie koła jest wszystko w porządku. Tylko właściciel wątku w końcu nie odpowiedział czy sprawdzali Tego dwumasa dokładnie tzn ściągając skrzynie
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
Poproś koniecznie o stare części z tych pompek, bo przecież musiał wymieniać komplety.
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
A masz jakieś wykresy z przed i po regeneracji tych pompek? My zawsze dajemy ludziom oby dwie wersje na porównanie. Jeżeli po regeneracji nie zmienił ani oringów ani filtra paliwa, To zmień jak najszybciej mechanika bo chyba zawody pomylił. Stare części po regeneracji dostałeś?
-
[B5 AJM] Pytanie do znawców padły dwie turbiny ?
Ciśnienie oleju zmierz.
-
[B5 AFN] Nieprawidłowa praca gruszki turbiny
Jak podciśnienie jest impulsowe To zazwyczaj jest gdzieś nieszczelność
-
[B5 AHU] Opornie zapala (1,9tdi 95r, 90kM
Zapomnieliście o jednej z najważniejszych rzeczy przy niższych temperaturach, a mianowicie o kompresji, skoro sprawdzaliście świece, kąty itp To warto zmierzyć kompresję no i wiadomo na całkowicie zimnym silniku Nie jest To jakieś ciężki do zrobienia a bardzo dużo powie
-
[B5 AFN] Migająca kontrolka od świec błąd nastawnika dawki paliwa
To chyba raczej nie ma znaczenia.. Ja zawsze ustawiam taką dawkę jak być powinna, bez względu na zaślepiony EGR
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czyli mogę któregoś razu zajechać swoim ogórasem?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przerwa to przerwa, tylko zapytałem..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Są jeszcze spoty co środy pany? Czy przerwa zimowa? Wybieram się, wybieram i się coś wybrać nie mogę żeby zadebiutować
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelniaczy wału korbowego
Dokładnie. Nie śmiecić już koledze tematu Poczytaj troche forum jak nie wiesz To pytaj i jakoś dasz rade
-
[B5 AHU] Problem z silnikiem
Kurde nie doczytałem i myślałem, że AFN to jest jak masz kogoś kto ma podobny silnik to zaworki warto na dzień dobry podmienić, i ogólnie posprawdzać wszystkie wężyki.
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelniaczy wału korbowego
Z tyłu możesz To sobie sam spokojnie zmienić, tylko skołuj kanał/garaż. A jak masz jakieś doświadczenie w mechanice to i bez problemu z przodu sam To zrobisz
-
[B5 AHU] Problem z silnikiem
Nie pokazuje, ponieważ porównanie ilościowe jest do Tzw. wtrysku sterującego i tak To się przedstawia. A ty kolego zdejmij wężyk z puszki na Turbo o zobacz ile ładuje tak na postoju, jeżeli coś tam chce ładować to do czyszczenia
-
[ALL] Śruby zabezpieczające problem
My w pracy mamy zestaw nasadek Wurtha do obrobionych śrub i generalnie daje rade. Albo odkręca albo urywa łeb śruby :> Tylko nie wiem czy by się do felgi zmieściło aaa no i my mamy 1/2 ale są też chyba 3/8 Coś takiego: http://www.forch.pl/product.aspx?p=afb38817-c712-4d5a-87d9-b405ef06789b&g=733bc6bb-cff3-4449-8a2b-66093a8dc4d8
-
[B6 AWX] Wtryskiwacze czy popychacze?
I powierzchnie na szklankach powinny być gładkie! Jeśli są jakieś wytarcia, dołki, czy wgnioty to do wymiany. To także bardzo ważne! Zapomniałem tego dodać
-
[B6 AWX] Wtryskiwacze czy popychacze?
Kolega ładnie To opisał, szklanki są pod wałkiem. Trzeba każdą po kolei naciskać, miękkie być nie powinny
-
[B6 AWX] Wtryskiwacze czy popychacze?
Odkręć pokrywkę i zobaczysz przy okazji czy może któraś sprężyna pompowtryskiwacza się nie rozsypała, a tak To weź śrubokręt czy cokolwiek innego i po naciskaj szklanki (oczywiście jak krzywka nie będzie jej naciskała) Jeżeli lekko będą się wciskać to znaczy, że do wymiany.
-
[B6 AWX] Wtryskiwacze czy popychacze?
Sprawdź czy szklanki nie są miękkie
-
[B5 AFN] Czarny dymek po wymianie intercoolera
Chyba gdzieś dziurka
-
[B5 AFN] Migająca kontrolka od świec błąd nastawnika dawki paliwa
Założyłem, że nie wie ale napisałem, że może także sam nastawnik wyjąć i wymienić
-
[ALL B6] Włączenie Klimatronika
Witam Mam taki problem, ponieważ zamontowałem koledze w aucie webasto.. wszystko ładnie pięknie chodzi, Tyle, że musze jeszcze podłączyć je do klimatronika i nie wiem na którym kablu jakie jest zasilanie i jak jest zasilany, w sumie obojętne czy + czy -. Musze się dowiedzieć która wtyczka i który Pin. Jeżeli ktoś coś takie przerabiał lub wie To byłbym wdzięczny za jakąś pomoc.