Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lulek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lulek

  1. Na zdj takie wrażenie:decayed: ale skoro dobrze To dobrze:decayed:
  2. ja mam boscha już ponad rok i dopiero teraz zaczynają ciulowo zmazywać i znowu zakupie bosche:wink:
  3. lepiej nowe, drogie nie są a i simmering bedzie nowka:decayed:
  4. no wiadomo :kox: ---------- Post dopisany 13-10-2012 at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2012 at 15:39 ---------- Dzisiaj wymiana łożyska z tyłu, a poza tym nic się nie dzieje , bo czasu brak W przyszłym tygodniu może uda się wreszcie wyrezać halo i założyć alarm, bo auto zostaje na tydzień w domu czyli jednak łożysko a nie łopona?
  5. Co jest Tomasz jak się heimat widzi to się takie oczy robi:decayed: Co to jest heimat? to jest to za czym tęsknisz jak Cię ktoś od kogoś wezwie a nie wiesz o czym oni gadają to chyba ten Twój kolega to d*pa, a nie kierowca.. nie dość, że A3 miało więcej mocy to i moment wyższy więc gdyby chciał to by Cię zrobił.. no chyba, że rzeczywiście masz coś podłubane Ruszyliśmy z ronda, on był za mną. Siedział nie wiele na zderzaku ale z tego co mi mówił to miał ciągle pedał w podłodze to coś słabo jechał... tymbardziej ze A3 jest lżejsze
  6. jeszcze czarny sufit
  7. zacznij od poprawienia wszystkich mas, z bateri do budy i z silnika do budy. przelec wszystkie kable i karoserie papierkiem:wink: od tego sie powinno zacząć
  8. toć wyrzej napisał, że ma AHH:wink:
  9. Tu nie ma co myśleć: Klapa USA audi A4 B5 sedan (2475172438) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. taa niech sie zapyta goscia co sprzedaje czy mu kompletu ze zderzakiem lampami i klapa nie sprzeda. ladnie by wygladalo Medika z forum. Pozostała już tylko sama klapa z tego co mi wiadomo:wink:
  10. w boschu(ESI-Tronic) pisze na 180 stopni
  11. zmieniaj fajere na wstępie:naughty:
  12. dokładnie tak jak mówisz i wtedy albo laweta albo holowanie:decayed: ja bym ryzyka nie podjął
  13. ja tam mam w przedlifcie ten zawias SS i wszystko super. Tylko, że mam górne mocowania amora polifta bo z wcześniejszym gwintem kupiłem. Ale chyba tylko tym sie różnią
  14. Zaczął bym przede wszystkim od wyczyszczenia połączeń masowych, na silniku z silnika do nadwozia i z nadwozia do baterii. Plus oczywiście tak samo przy baterii klemy i na alternatorze itp. Od tego się zaczyna:wink:
  15. chyba po lewej stronie silnika z tyłu co kojarze jest czujnik na wale korbowym:wink: a czy tak jeździć to nie wiem:decayed: byle by sie nie spierdział do końca i nie trzeba było holować
  16. Acha, no to juz cos wiemy. Napewno koledze Mateuszowi sie to przyda. A co z katem wtrysku...? Czy nie powinien go ustawic na nowo? A pompy nie nalezy ustawiac do rozrzadu? pompe ustawić do rozrządu a następnie kąt wtrysku
  17. od pompy jest krótszy
  18. macie kogoś kto dobrze ogarnia zbieżność i geometrie w gda?
  19. spokojnie to na aucie zmienisz i zaoszczędzisz czas. no chyba, że nie lubisz ułatwiać sobie roboty mi to pojszło raz dwa
  20. macie kogoś 3city kto przeszyje materiał ze składanej kanapy tylnej na nie składaną?
  21. Przy każdym demontażu osi dźwigienek które naciskają pompowtryski powinno się regulować PD niezależnie od ruszania ich.
  22. oj tam oj tam, chcesz to Cie zaraz zjebiemy z Twoim watku :grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.