Treść opublikowana przez Lulek
-
Pali się Stop bez zapłonu
Czytałeś mój post wyżej? Pisałem, że podmieniałem i To nie czujnik pedału jest winny..
-
Pali się Stop bez zapłonu
Swieci się stop, jak przekręce kluczyk na zapłon To gasnie, wyłącze silnik i się zapala i ciągle świeci.. czujnik na pedale podmieniany na dwa inne sprawne i nic nie pomaga.. w komforcie, centralnej elek, silniku, absie brak błędów:kwasny: coś ktoś? jakieś pomysły?
-
Strefa motocyklistów
Ceny zimą spadają ale według mnie niewiele... jak ktoś wie co sprzedaje to nie zrobi mega promocji za taką kasę znajdziej bardzo ładną cbr f3 :ok: f4 pewnie też ale w stanie co najwyżej mocno średnim :win: +1 a do Tego w zime sie nie przejedziesz, co dla mnie jest priorytetem przy kupnie co by nie kupowac kota w worku Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Kupujemy XBOXA 360 na co zwrócic uwagę, czym się sugerować..?
szukaj na tablica.pl ja kupilem za 400 zł ELITE 120 GB dysk + 2 gry + nowa kierownica. wgrałem LT 3.0 za 50 zł i ciupie w GTA Takiej bede szukał To musze tez zakupić nagrywarke, żeby wypalać płytki czy można na zewnetrzny dysk wrzucać gry? ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ---------- XBOX 360 Elite 120 gb, przerobiona Władysławowo ? Tablica.pl coś takiego może być rozumiem?
-
Strefa motocyklistów
U mnie co chwila pada, więc narazie stoi w garage i czeka na pogode:kwasny: Ale licze na jeszcze kilka dni jazdy! A potem jakiś zimowy serwis:wink:
-
Kupujemy XBOXA 360 na co zwrócic uwagę, czym się sugerować..?
A przy używce na co zwrócić uwage? Myśle nad przerobionym. Całe zycie miałem PSY od PSX po PS3 a chce teraz spróbować X360. Takie coś sie pyli? Bo koło mnie XBOX 360 LT 3.0 + GTA V + FIFA 14 + Forza Horizon (3588720720) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Dla mnie To je lipa, lepiej piano Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Krzysiek23 ma body rs w klekocie i nikt nie mialczy jego auto i robi To co chce i na go stac Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
DQS to ośka a DQT Quattro:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Szyby nje odpadajo To i pewnie rejka tez Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
No wlasnie mam fy cztyry w plastiku, a dopiero czas na jakies mycia wiec musze sie zorientowac co dobre Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
Haha rozumiem a jakis srodek specjalny co dobrze brud wyzre zenu go nalozyc pyndzlem polecisz? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
Pany a czym kto myje motorynke ? Myjka czy pucujecie szmatkami? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ktos Tu kiedys pisal o gosciu ktory w sopocie dobrze maglownice robi. Jakis namiar, nr kom? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
no dzisiaj też mam ładną to i polatam cebrą
-
Strefa motocyklistów
ale ta pogoda załamka, a chciałem się gdzieś na moto wystrzelić
-
Strefa motocyklistów
opowiadaj co było bracie:wink:
-
System operacyjny Android
To podrzuc na PW folder od kolegi Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
Dasz rade:wink: najlepiej bylo by miec schemat Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
Od rozrusznika No to sprawdzaj prądy czy są czy sterowanie jest jak wciskasz guzik bo on chyba zasila jeszcze pompke paliwa i moze cewki? Jak nie cyka to trza szukac Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Tez mialem z tym calym speckomem przebojebponad rok temu hak sprzedawal licznik z Fisem ktory mial raz dzialac raz nie, ale jak Tylko doszedl zdjelem obudowe i zajrzalem do srodka by Ci obejrzec tasme To juz wiedzialem ze to sciema bo byla jakas pocieta i przyklejona na jakis zwykly klej aby sie trzymalo. Nie mialo prawa To dzialac wiec chcialem zwrot pieniedzy ale zacząl sie wykrecac itd To musialem dac sobie spokoj zeby sie dalej nie denerwowac.. paczki jak widac wysyla ale niezgodne z opisem.. dostanie hajs i olewa:wink: Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
Od rozrosznika czy ten glowny od calego zasilania? Czy oby dwa? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
A jak cisza To cyka?
-
Strefa motocyklistów
A przekaznik jak wlaczysz zaplon To cyka? Akumulator naladowany? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
a czujka od nóżki bocznej? ten od luzu to tylko kontrolka na blat..