Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artak

  1. Auto: A4 B6 (QUATTRO) Nadwozie: Avant Silnik: AVF 131KM (2003) Skrzynia: GBC (6 MANUAL) Kategoria wagowa osi przedniej: OJH Kategoria wagowa osi tylnej: 0YL Zawieszenie: 1BV LP (lewy-przód): 653mm PP (prawy-przód): 653mm LT (lewy-tył): 654mm PT (prawy tył): 654mm Ilość paliwa: 1/4 baku Opony: 235/45 17 Run Flat oś 1 ( chyba przednia)1095 kg oś 2 ( chyba tylna) 1135 kg masa własna 1626 kg ciśnienie w oponach 2,3 bara Pozdrawiam
  2. Dla porównania wtrącę, że u mnie w avancie przy zawiasie 1BV i wadze samochodu 1626 kg czyli 20 kg mniej niż u Czestera zakres mas jest taki sam czyli OYL i OJH.
  3. Miałem chwilę przyjechałem o 19.10 nikogo nie było, pokręciłem się parę minut i zawinąlem się dalej, Pozdrawiam.
  4. AVF Quattro, Potenza 235/45/17, program u Witka 170KM/386Nm miasto 8-8,5 l/100, żeby zejść poniżej 8 muszę jechać jak emeryt trasa normalna tak do 140km/h - 6,5-7l/100 autostrada ok. 7,5 l/100 na FIS 2 niekasowane przez 6 tkm średnie 7,8 l/100, dodam że na zimówkach 205/55/16 wychodziło jakieś 0,5 litra mniej. Pozdrawiam.
  5. Na lato założyłem Bridgestone Potenza RE 050 235/45 17 no i niestety zużycie paliwa pół litra na setkę więcej, są wyraźnie głośniejsze niż zimowe Good Yeary. Całe szczęście, że jest też druga strona mocy. W połączeniu z quattro nie byłem w stanie usłyszeć pisku tych opon. Wczoraj miałem okazję chwilę pośmigać po lotnisku z Ułężu i jestem w szoku. Przyczepność Potenzy jest taka, że wydaje się, iż można w nieskończoność zacieśniać zakręty a ona ciągle trzyma, trzyma i trzyma a na końcu zaczyna trochę szurać i usuwać się . Osobiście znam tylko jedna oponę, która lepiej trzyma na suchym czyli Toyo R888 ale to praktycznie wyczynowa opona.
  6. Pewnie mi trochę pojedziecie, ale cóż trudno napiszę swoje. B6 AVF Quattro 2003 jedna właścicielka u niemców. Auto kupione dla mnie z ogłoszenia prywatnego przez przyjaciela od wieków sprowadzającego auta.Jak sam przyznał od dwóch lat nie widział takiej sztuki. Przebieg 85 tkm jest książka - tylko trzy wpisy 25 tkm, 48 tkm i 59 tkm, gwarancja z hologramami na letnie opony założone przy ostatnim przeglądzie - teraz wyglądają jak nówki. Wnętrze jak nowe, zawias jak z fabryki. Mam do czynienia często z różnymi autami testowymi w wieku 0-2 lat i większość z nich jest w gorszym stanie niż moja B6. Pozdrawiam.
  7. No to pierwszy spocik zaliczony. Nie było tak źle, trafiłem bez błądzenia, chłopaki w porządku, oby tak dalej. Do zobaczenia za tydzień.
  8. Witam. Pierwszy raz wybieram się na spota do Arkadii. Jak zobaczycie czarnego avanta "le parówkę" bez relingów błądzącego po parkingu to wskażcie drogę świeżakowi. Do zobaczenia.
  9. Zjeździłem komplet takich opon i mogę je szczerze polecić. Z zalet wymienię bardzo dobre prowadzenie na suchym oraz znakomite trzymanie na mokro, aquaplaning praktycznie nie istnieje. Niestety jak co dobrze trzyma to musi się ścierać no i tak jest w tym przypadku. Oponki wytrzymały mi 2 sezony czyli odliczając zimowe kilometry około 45-50 tkm. Poza tym nie jest to najcichsza opona ale mnie to nie przeszkadza bo liczy się przede wszystkim przyczepność. Pozdrawiam.
  10. Najpierw kilka 126P i 125p -> Ford Escort -> Mitsubishi Colt 1,6 93r -> Opel Calibra Turbo 4x4 93r -> Mitsubishi Carisma DID 01r -> teraz Audi i na przyszłość tylko samochody 4WD.
  11. Ja również dopisuję sie na luty. Pozdrawiam.
  12. Na początku było kilka 126p, potem Escort USA 1,9 1985 --> Calibra Turbo 4x4 1993, --> Peugeot 106 1,1 1995 - żony --> Carisma DID 115/150 KM 2001 do chwili obecnej. Obecną B6 zakupiłem głównie ze względu na Quattro, jeszcze nią nie jeździłem gdyż stoi u blacharza ale mam nadzieję, że nie będę żałował. Dodatkowo w sezonie maxi skuter Aprilla Atlantic 500 i teraz Peugeot Satelis 500.
  13. Ja również jestem chętny na moda ale niestety będę miał naprawione auto dopiero pod koniec roku. I tak ostatecznie na pewno trafię do Rogala. Robiłem u niego poprzednie auto tj. Carismę DID ze 115 na 150KM i 254/292 Nm. Cztery lata i 110 tkm bezawaryjnie przelatałem na tej samej suszarce i dwumasie. Jesli termin grupowy przeciągnie sie na drugą połowę grudnia to prosze mnie uwzględnić. Pozdrawiam.
  14. Witam serdecznie wszystkich. Zarejestrowałem się może nieco przedwcześnie, gdyż dopiero za kilka dni nabędę moją A4. Ale sprawa jest już przesądzona i jestem na 100% zdecydowany na moją "czarnulę". Szukając samochodu podstawowym kryterium był napęd 4x4 a następnie maszynownia w dieslu. Kilka dni temu przyjaciel zajmujący się sprowadzaniem aut znalazł mi w Niemczech pasującą sztukę. A4 Avant, rok 2003, 1.9AVF Quattro, s-line, czarny shadow, webasto, audio bose, 1 właścicielka w niemczech, przebieg 85 tkm ( aż nie do uwierzenia ale jest 100% potwierdzony ). Auto po poślizgu wpadło na bandy na autostradzie i jest poobijane, poduszki, pasy niewystrzelone. Mechanicznie nic nie jest uszkodzone samochód jeździ jest tylko do naprawy blacharskiej. Niestety z uwagi na terminy u sprawdzonego i solidnego blacharza samochód będzie gotowy dopiero przed świętami. Jecze raz serdecznie witam i do zobaczenia na drodze. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.