Treść opublikowana przez lisek120
-
Spoty wrocławskie
Elo. Orientuje sie ktos co moglo sie stac u mnie z tymi swiatlami?
-
Spoty wrocławskie
Witam. No więc wrócilem z tyry jeszcze za ciemnego i wykorzystując to zabrałem sie za ustawianie świateł. Zrobiłem wszystko tak jak napisałes, motyw taki że lampy lewej i tak nie dało sie opuścic nizej bo była już do oporu skręcona w dól, poidniosłem max do góry i nagle cos opadlo ( chyba klapka od dlugich) opusciłem max na dól i bylo git doo czasu gdy właczyłem długie i wylączyłem. Okazuje sie ze moim problemem nie jest rażenie na krotkich tylko to ze jeżdże z na wpól włączonym światłem długim w lewej lampie i to wszystkich oślepia. Na kompie brak bledow. Da sie to jakos ogarnąć?
-
Spoty wrocławskie
To czemu prawa da się opuścić a lewa nie? Skoro Kraju tak sądzisz to może ktoś podpowie jak to kompem zrobic
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
Jak mam rozumiec zwrot jałowy luz?
-
Spoty wrocławskie
Siema. Ostatnio w tym Motohicie zaproponowali mi klocki na przód za 50 zl;d Bardzo dobre i tanie gosciu mowi nikt nie narzekal jeszcze na nie;d Nie zaryzykowalem. Ale kierunek można lyknąć. Pany co moze być w biksenonie ze nie moge lampy lewj opuscic a pieje jak holera wszyscy mi mrygaja. Jak próbuje opuścić kręcąc śrubą to czuć juz opór i cos przeskakuje a lampa dalej wyzej wali niż prawa. Czyzby silniczek?
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
Yarosyaros jakie objawy?
-
SPOTY OLEŚNICA
Haha własnie to mialem napisać;d Teraz trzeba na dwa fronty.
-
SPOTY OLEŚNICA
Zakładaj 320 Chyba bedzie trzeba cos pomyślec w najblizszym czasie. Ty masz zmienione?
-
SPOTY OLEŚNICA
Cwiara hamulce mi przez Ciebie nie wyrabiaja;d
-
SPOTY OLEŚNICA
Dobrze było. Ja już busa zarzuciła towarem teraz piwko i do spania. Pozdrawiam
-
Spoty wrocławskie
Napisałem mu esa żeby podładował jak ma opcje
-
SPOTY OLEŚNICA
NO i git wreszcie pod nosem coś. Bo do wro troche za daleko mam;d Ktoś dziś coś pany?
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
Jutro zabieram sie za temat od nowa . Co konkretnie posprawdzać?
-
Szarpanie przy ruszaniu na sprzęgle/ luz przegubu wewnętrznego
Ja mam b6 prawie to samo zawieszenie tez czasem szarpie. A stukalo wam cos? czy tylko szarpalo?
-
Spoty wrocławskie
Ale tak czy siak Cwiara do Ciebie będę musial w końcu też zajechac;d Bo już się zbieram hoho...
-
Spoty wrocławskie
Na oce ja tez moge wpasc bez problemu tylko ze przed 17
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
Ja wymieniałem jakiś cas temu drążek lewy i dalo sie to zrobić bez wyciągania magla... I żadnych kluczy specjalnych nie używalem tak jak kolega wy żej pisze pożądny francuz i działasz z kanału. Ja kupiłem RTSA bo taki był tylko na miejscu w sklepie 3 dni spokoju nawet specjalnie po zabiegu zjeździłem wszystkie polne w okolicy wybrukowane kamieniem itp zero stuków banan na ryju. Po 3 dniach znowu się odezwał najpierw delikatnie ateraz napier...a jak wcześniej. Może to zbieg okoliczności, może poszlo cos innego (obawiam sie że magiel wybity już jest). Macie pomysły jakieś jeszcze na to stukanie co sprawdzić?
-
17 " o d eSki
Nic nigdzie nie obciera. U mnie sa inne spreżyny ni z te podstawowe nie wiem czy to ma jakiś wplyw na to ale chyba nie.
-
Spoty wrocławskie
Siema. A ja juz po robocie ;d Piwko i do spania. Oca dalej w branży piekarniczej dzialasz?
-
17 " o d eSki
215/45 R17
-
[B6 AWX/AVF] Wycieki oleju
Od takich malych wycieków się zaczyna;d
-
[B6 AWX/AVF] Wycieki oleju
Czyli dopiero za 15 tys km bo w sobote olej nowy wlecial;d
-
[B6 AWX/AVF] Wycieki oleju
Witam Wymienialem ostatnio olej i zauwazyłem że mam wyciek oleju. Zrobilem fotke: Jest to przy misce olejowej. Moje pytanie co to jest i jak to uszczelnić?
-
Wyciek oleju
Witam Wymienialem ostatnio olej i zauwazyłem że mam wyciek oleju. Zrobilem fotke: Jest to przy misce olejowej. Moje pytanie co to jest i jak to uszczelnić?
-
Spoty wrocławskie
Siema... Jakie spiochy, ja juz po robocie;d i do spania.