Treść opublikowana przez cool506
-
Kołobrzeskie A4 .........
Dopiero wrociłem ze Smażalni ......
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Ja bym dał diody separujace i wszystkie ledy jako kierunek jak juz rezac to konkretnie:wink: Boje się tylko barwy i zarowek ze nie beda tak mocne jak te teraz....
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Zobaczysz jak jeszcze wywalę kierunek i zamontuje podwójne ledy iPad Tapatalk HD Wtedy to zostanie tylko jeden mod.......... :jerk: Na Maske :polew::polew:
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Mówiłeś, że nie będziesz za dużo modził Każdy tak mowi, bo bardzo chce zmienic auto i mysli ze to juz i tak duzo Pierwsze spotkanie na miescie z lepszą wersją i .............. Panowie nie oszukujmy sie -- to jest silniejsze od Nas
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $ ale jakby ktos mogł i co i jak powiedziec to bym mogł zrobic przelew w zamian za konkretne PW
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Thanks mam swoje żródła Nie odbiegając od tematu zarzucam focisze jak wygląda to wieczorkiem
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
:polew: ja już mam i nawet pasuje http://2.bp.blogspot.com/_hROAcoHNacg/TT19POnzT7I/AAAAAAAAAr8/_IY3oYmY7e8/s1600/weinerlamp.jpg Ja zabieram sie pomału do body s-line stage 3 narazie kompletuje graty .................
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Zaraz wyrezamy takie lampy, że wszyscy bedą z bixów na halogenowe zmieniac :polew:
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
polac mu dobrze kombinuje... bałbym sie tylko że barwa moze sie nie zgadzac i zrobi sie choinka
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
kiera
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Myśle ze na 99% był dostęp, ale spoko, bedzie okazja teraz to znow zobaczyć
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
No i to mmi z 3g na 2g g się panie zmieniło..... nie wspomne że wydech miałem na dwie strony a po wypadku jeden tłumik odpadł Tak naprawde to na poczatku wesoło nie miałem bo z tyłu Żona z małym Antkiem w brzuchu i myślełem że babsko , ale wszystko skonczył sie ok, a jak niebiescy wystawili mandat po jej poł godzinnym wywodzie ile to ona już lat tak nie parkowała, (ze tyłem na jednokierunkowej:facepalm:) to pokazałem jej Ale nie zbaczając za wiele z tematu, to żarówki ktore pokazałeś mogłby by całkiem poprawic wyglad
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
pierwsza myśl głupia BABA , ale pozniej włączyło sie myślenie I odrazu zapaliła się lampka może ledy wlecą
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
O to to to to Uprzedziłeś mnie, miałem o to samo pytac Chociarz teraz nie wiem co bedzie z moimi lampami bo wczoraj babka mi przy...ała w lewy naroznik:doh: Cofała sobie kobicina na jednokierunkowej (stara dobra zasada - wołaj Policje) pozniej nie chciała sie przyznac, ale dostała mandat i po krzyku
-
B8 TrOOOOp
Kurde coś mi sie wydawało ze było.... To trzeba by założyć
-
B8 TrOOOOp
:hi:dobry Mogłby mi ktoś podrzucić link do wątku o montażu lamp ledów przed liftem na tył ? Nie moge go zlokalizowac
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Najpierw ogarnij czujnik i pokazywanie temp. zewn. bo to moze miec znaczenie na Twoje "wariacje klimy"
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
u mnie po odłączeniu kresek nie bylo...
-
Czujnik Ciśnienia klimatyzacji
mogłbyś mi przesłać?
-
B8 TrOOOOp
Kupiłem, dziś namierzyłem jakichś znajomych z Polkowic, jutro bede dzwonił, a jak coś dam Ci znać i dzieki za checi , jeszcze kwestia gdzie mieszkasz? --pw
-
B6 DIVISION
chyba trzeba znow na siłke wrrocic
-
Kołobrzeskie A4 .........
To kiedy ? niedziela? Amfieatr?
-
[ALL B8] Audi A4 B8 2.0TDI - 120 KM vel Danek
I to sterowany elektrycznie W modach to na razie skupie się na czipsie na 150 kucy, chromach wkoło szyb i coś tam jeszcze.... Dzisiaj uaktywniłem sobie test zegarów po uruchomieniu i niby uaktywniłem awaryjne tylne światła stopu i kierunki, ale jeszcze nie miałem jak tego sprawdzic, czy to w ogóle działa. Zaskoczył bys mnie gdyby był manualny