Treść opublikowana przez cool506
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
no dobra ... ale dlaczego ktos tak glupio robi ogloszenia, ma 10 szt czarnej q 1.8 t na sprzedaz???
-
Stresik przed ślubem ;)
Spoko jestesmy razem 10 lat a mieszkamy 4 wiec luzik o to sie nie martwie................. Narazie :>
-
Stresik przed ślubem ;)
Kurde dzieki Pany:) Powiem Wam ja to chyba i tak luźno podchodze patrzac na Swoja przyszła żonę Dzisiaj jade do Makro po napoje a co do sali to tez mam nadzieje ze kopara im opadnie bo naprawde fajny dom weselny mamy......... www.weseleomega.pl i jedzenie takze zaje%ste
-
Stresik przed ślubem ;)
:polew:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Jak wszyscy w rodzinie maja takie cuda rs-y i m3-ki to co ty jeszcze z tym parchem działasz ? Duzo magiel wyniosł Adaś? sam rezałeś?
-
Stresik przed ślubem ;)
A młoda z boku z byka patrzy
-
Stresik przed ślubem ;)
Dziekuje i wzajemnie!!!
-
Stresik przed ślubem ;)
Moim zdaniem jeżeli Ją kochasz i zaprosiłeś fajnych gości to nie wiem skąd stres dla mnie fajna impra tak samo potem porodówka To jest oczywiste ale stres jest czy cos nie wyjdzie czy wszystkim dogodzisz, nie wiesz jak to jest;)
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
No fakt troche kombinacji tu jest , zeby q nie robiło 4 śladow jadac prosto :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Marcin Ty masz serie w swoim czy podnosiles moc?? jak to na gazie lata??
-
Stresik przed ślubem ;)
Na noc poślubna juz bedzie oki bo nie bede przejmował się "wygarem" :polew:, bo przed np. Babcia skladajacą Tobie zyczenia przed kosciołem dziwnie zazionąć wodka Aczkolwiek i tak chyba skusze sie na małe co nieco
-
B6 DIVISION
Silnik zamrugal z braku gazu??? bledy jakies sie pojawiły?
-
[ALL B6] Uchwyt trójkąta ostrzegawczego
Jest w Etce nr podam Ci jak wrocedo chaty bo w pracy nie mam Etki:) http://allegro.pl/rygiel-zasuwka-klapy-trojkata-audi-a4-a6-tapicerka-i1895326697.html W aso jest tanszy i mozna dostać sama zasówke bo pokretło sie nie psuje,,...
-
Stresik przed ślubem ;)
Po pierwszym rozwodzie nie poszedles po rozum do głowy??
-
Stresik przed ślubem ;)
slub mam o 16 stej, moge nie dotrwać jak mi sie spodoba
-
Stresik przed ślubem ;)
Dobra rada Wujek samo zło już za późno ;(
-
Stresik przed ślubem ;)
Jak radziliscie sobie ze stresikiem tuz przed ślubem ?? Kielonki wodeczki rozwiaża sprawe??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
przecież cały ten wątek jest OT przecież cały ten wątek jest OT no fakt Śmietnik jakich malo :polew:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
To nie przod z b7 tylko spray czarny mat filmy bool [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 16:30_________________________________________________a do tego jeden z najgorszych silnikow jakie audi zrobilo... Proponuje Koniec OT
-
[B6 AVJ] avant a4 b6 Dekory na bialo str 1
Gratukuje i czekamy na mody , podoba mi sie ze manual i Q , mi wlasnie tego brakuje bo pozatym wszystko mam.... Pierwszy
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nie widze tu zadnej podobizny.... no chyba ze ten korek na lpg
-
[B6 BAU] Silnik nie kreci Help !
Świete slowa ale oby zamienily sie w gowno Kolega ma racje kiedys mialem na zakladzie taki przypadek....
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Ładna, no i Q+ manual = , ja mysle czy nie taniej wyjdzie sprzedac i kupic druga wlasnie Q i manual, w tej Gała jakaś dziwna a poza tym
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
BEX?? Kupuj , ale takiej ładnej suki jak moja napewno nie znajdziesz :polew: jak bedziesz chciał moge ci sprzedac multi
-
[B6 BAU] 2.5 TDI Quattro Tiptronic SWAP na 4.2 V8 344km
hehe wiem zartuje sobie bo masz dwa watki w jednym dniu;) tamten ze silnik nie kreci a ten o zmianie, to sie jakos tak kojarzy Ale krok odwazny, mysle ze koszta duze.... zagadaj do Nosba dla niego to chleb powszedni