Treść opublikowana przez cool506
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
mega przesiadka
-
B8 TrOOOOp
Daj maila to ci wysle O to i ja poprosze o wymiar, zresztan wklejcie tutaj, przyda sie kazdemu Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To z tej okazji ta skrzynka z alko? :what: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Polecam. Dobry towar:D Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
ejj.. poczekaj aż ja sprzedam moje, a wtedy Ty wystaw swoje.. żeby nie było konkurencji Ja za dobra cene moge przygarnac jeden kpl. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
To felgi bmw? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Na FORUM masz dzik lub TOM77 Thnks , widze WRC zę zmiana kolorku Gratulejszyn
-
B8 TrOOOOp
Panowie gdzie najlepsza cena za komplet dwumasa? moze ktos ma jakis namiar?
-
B8 TrOOOOp
Sa podane w watku - zrob to sam wrc - dodatkowe oswietlenie w lusterkach Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
wymiana lamp
Czy to prawda ze lampy po 2010 r mialy inna koncowke numeru i inną barwe ledow ? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
Zamiana ze zwykłych lamp na neony przednie z xenonem i tylne po lifie 2012 avant
Ale cenka :eek: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
Zamiana ze zwykłych lamp na neony przednie z xenonem i tylne po lifie 2012 avant
Ciekawe Takze się ciekawie Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
I czemu w dupe nie grzeja... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Oj warto zainwestować
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Sterowanie mam z Poziomu MMi, a barwy i jasności nie chce zmieniać, dobrze się komponuje i nie widac tak bardzo jak ktoś w gówno wdepnie ---------- Post dopisany 30-10-2013 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 23:21 ---------- Panowie tak w skrócie bo sie kurde dzieje.... - Bix na miejscu - Z cyklu Zrób to Sam i nie spier...l (dzięki Darecy za pomoc, i Grzesiu za Twoje instrukcje ) - Wydech 3.0 tdi w garażu wraz z dokładką s-line (do Wałcza Sprinterem Max Long zapindalałem przed wczoraj po niego ) - Zderzak w poszukiwaniu - Listwy s-line na miejscu (zewnetrzne i wewnetrzne) - Tył Neon chyba kupiłem - oswietlenie tablicy led na miejscu - Reszta w mojej głowie Fotoleracja Jak sie ogarne.... POZDRO!!!!!!!!
-
B8 TrOOOOp
może też nie zauważył ze ma niżej auto
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dzieki Grzesiu Jakbyś ten tego jeszcze z linijka do błotników podszedł i zmierzył te emblematy .....
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Panowie gdzie zmienic zeby ledy sie tylko sciemnialy przy wlaczeniu kierunku, bo teraz jak wlaczam kierunek to sie wylaczaja ... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori
Zderzaka jeszcze nie mam , a zawieche obniżyłem, jak coś leć do mojego watku, bo nas Opindolom
-
Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori
Nie odebrałem zamowienia w całości bo coś dojsc miało póżniej, a teraz to juz domowiłem graty do zawieszenia wydechu 3.0 i ciagle domawiam Jak tam pojade to chyba limit na karcie pęknie
-
B8 TrOOOOp
Popytaj kolegi mumen Ale o co chodzi z tymi listwami ? Ja mam u siebie od Sportback A5 i pasują idealnie wszystkie, nie było tylko tej w kokpit. A jeśli ta jedna która jest w komplecie w karbonie się nie przyda to chyba tylko dlatego że ma napis quatro, Swoją drogą to diabelstwo nie tanie za 1.5 kzeta. Może by tak wyszukać jakieś drewniaki, okleić folią karbon i polakierować ... Te z meblowego tez nie tanie bo kolo 1k... mysle ze zwykle beda ok do eksperymentów Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 ---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- Panowie szybkie info potrzebuje, czy zderzak s- line avant rozni sie na dwa wydechy od jednego, czy to tylko kwestia dokladki? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Dawaj staszek na pv info Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
No to zaczekam aż sie wypowie formuł-owy Guru Ps. Szukam zderzaka s-line Avant z otworami pdc, bo zakupiłem dziś wydech 3,0 i dokładke s-line
-
B8 TrOOOOp
beda delikatnie wystawac szerokosc felgi to 8,5J Tzn obcierać??
-
B8 TrOOOOp
A robił ktoś regeneracje dwumasa- pytam z ciekawosci.... I ktora firme polecacie przy zakupie nowego? Sachs czy Luk, bo musze kupic w poniedziałek... ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- I jeszcze jedno pytanie_ Czy te felgi ------> AUDI S5 A5 KOLA FELGI KOMPLET ORGINAL 19' (3625226149) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wejdą do naszych b8? et jest ok? nie beda schowane do środka? Podobają mi się