Treść opublikowana przez siemasz007
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Wygląda pięknie, jeździ okrutnie... gwint zrobi robote
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Seves gdzie i kiedy będziesz na najbliższym spocie w naszych okolicach ? Ładnie złoiłes to RS4
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie, mam inne pytanie, czy mieliście jakieś przykre doświadczenia związane z eksploatacją dystansów ? Planuje zamontować w najbliższym czasie do ori felg o et43. Słyszy się często o szybciej zużywających się łożyskach kół ktoś potwierdzi ?
-
Co aż tak pociąga kierowców w Audi ?
Niestety...ale kolega ma sporo racji, Audi powinno być marką tylko dla prawdziwych pasjonatów
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
gratuluje! gdzie i kiedy bedziesz na spocie w okolicy ?
-
[B6 AVF] (Sedan) by Kuna // POLERKA - BLINK-BLINK
Jakie ET felgi ? Najlepszy wzór do B6, wpadnij na spota do Wodzia kiedyś
-
Audi / Ronal 17 - ma ktoś fotki na aucie?
Moja koza, 17' Et 43 7.5 J, zawias 1BA, nie ta felga ale parametry podobne, Allroad
-
Czy to są ori felgi? Pomoc w wybraniu felg
a ja mam ,,repliki'' i za cholere nie da sie ich zlamac.... nie jedna dziure juz widziały... przejezdziły 2010,2011,2012 i teraz zaczna 2013 ale najwiecej wypowiadaja sie Ci który takich felg nie mieli, tylko powielaja to co inni napisali:decayed: Kolego jakiej marki są Twoje repliki ? Mam akurat na podwórku Ori i repliki marki SMC, które poza odcieniem nie różnią się prawie niczym innym, produkcji niemieckiej z Et35 i ogromny dylemat co wrzucić bo ET35 dużo lepiej prezentuje się na aucie i ładnie wypełnia nadkola bez dystansów, fota podglądowa z jednego z mojego wątku. Z lewej ORI z prawej SMC
-
Auto na ślub
Mustang...
-
Co aż tak pociąga kierowców w Audi ?
Komfort, jakość, prestiż
-
Wojna Audi vs BMW
Ostatnio ziomek z BTS podesłał ciekawy link. Wojna pomiędzy klubami Audi i Bmw. Ciekaw jestem odwetu kolegów z rosyjkiego fanklubu Audi Swoją drogą można by się kiedyś ustawić na rozgrywkę paintbolową z kolegami z BMW, co wy na to ? film poniżej :
-
Auto na ślub
A skąd jesteś ? A6 C6 z naszego podwórka często uczestnicy w weselach. Jesteśmy z Wodzisławia ale zdarzało się jechać na wesela i po 200 km tak więc gdybyś był zainteresowany zapraszam
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Na szczęscie auto trafiło w bardzo dobre ręce a co z opcja nr 3. - 2 kółka ?
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
co za ch*j :kwasny:Nie wiem jakimi prawami kurierka rządzi się u was...spisałeś protokół przy odbiorze ?
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
Uwielbiam B6 z przedniej perspektywy...grill z S4 wygląda miazga, ale znaczek S4 do usunięcia bez dwoch zdań
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Tomku z jakiego materiału wykonana jest ta lotka ? Bo na zdjęciu wygląda solidnie...a jednak idziesz w S4
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
Gwerty jak juz:decayed: Zwracam honor
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ile kosztuje pistolet do malowania tym cudem ? Zastanawiam się nad pomalowaniem felg wzór RS4 B5 w rozmiarze 18 na czarny mat, wystarczyłaby litrowa puszka ?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Czy plastdipu można z powodzeniem użyć przy regeneracji przycisków/przełączników w B6 ? Czy będzie lepszy efekt aniżeli po użyciu czarnego matu z Bola ? Mam na myśli co jest bardziej zbliżone do oryginalnej powłoki i czy będzie na tyle wytrzymałe ?
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
kto Ci przerabiał przednie reflektory - Qwerty ? I możesz wrzucić foto podświetlenia schowków i zdradzić swój patent ? za***isty projekt Wojtku, murzyn ma swój urok, z zewnątrz jak i w środku miazga, co do felg...na 19 z wzorem RS4 B7 będzie kosa
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
Teraz wpadłem na wątek...pięknie wyrezana kolego, kolor robi robote te listwy to ori S4 czy s line bo chyba nie rozróżniam i pytanie o te postojówki. U Ciebie święcą w barwie bardzo zbliżonej do xenonu i nie wygląda to tandetnie jak w przypadku tych postojówek dostępnych na allegro...możesz dać namiary na te żarówki ?
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Na jaki kolor pójdą zaciski ?
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
ciągle do przodu:hi:
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Spalanie rewela... chyba się przekonałem do C6 z tym 2 litrowym piz*zikiem. A wracając do wagi C6, sedan, 3.0Tdi+q+tip - 2 tony maniek a jak z silnikiem ? Mam tu na myśli pompe oleju i wałki, bo jakieś problemy miewały tylko nie wiem czy to dotyczy tylko wersji przedliftowej ? I czy Twoja w manualu odpycha się podobnie ? Audi A6 2.0TDi multitronic - YouTube
-
Cena rozrządu b6 1.9 TDI 131 KM.
Potwierdzam, komplet rozrządu do 1.9 B6 to 700 zł (AWX,AVF) - ASO Magro w Rybniku. Ważne, pompy wody nie są nowe a regenerowane, przy wymianie zostawiają dla siebie starą pompe wody, która wedruje do regeneracji. O robocizne nie pytałem bo mam znajomego mechanika, ale w ASO taka usługa przekroczy wartość czesci:doh: