Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. nie kable w żarówkach , a przepiąc wtyczki od zarówek. od długich na miejsce mijania i odwrotnie.
  2. a nie możesz poprostu zemienic kabli na zarówkach w lampach? skoro masz tylko zamienione długie z którkimi a wszystko inne działa jak nalezy
  3. męczyłem sie z godzine kupiłem nawety utwardzaną srube 8.8 i nic nie moge tego rozdzielić. jakieś jeszcze pomysły i sugestie?
  4. tam samo. masz ta samą kostke w lampie ksenon i zwykłej h7.
  5. włąsnie tak. r4obiłęm i d*pa. nic nie drgneło. sprubuje wkręcić dłuszcza śrube , wkręcić na maksa i wtedy stuknąć. może tak puści.
  6. witam. może ktoś z was mi pomoże. chce wyjąc oryginalny podłokietnik. wykręciłem tunel z nim . i jak wykręciłem dolną śrubę podłokietnika to powinien sam podłokietnik wyjąc w gore. bobrze myślę? stukałem pukałem i nic nie drgnie. jak by był z jednym elementem z łapą. jak to rozłączyć?
  7. a widzisz. mówiłem, poruszać. lub w twojm przypadku walnąc w lampe dobrze , że wróciło do normy. oby sei nie powtarzało.
  8. i sprzedane. nawet nie wiedziałem ze to takie chodliwe. albo za mało chciałem we wtorek ruszam na suwałki. bede szykował furke na spota. bo pare gratów lezy i czeka.
  9. 500-600zł to w sumie nei duży budrzet. ale kiedyś miałem sam kosiarke elektryka victus ty jakoś tak za 300zł który wytrzymał wiecej jak kosiarka spalinowa z marteku za 650zł. jeżeli nie potrzebujesz duzej kosiarki i nie przeszkadza ci kabel to proponuje elektryka ale jakiegos renomowanego. za około 500zł wytrzyma wiecej jak byle jaka spalina z martetu z 600zł.
  10. powiedzmy 90,- . na forum koles napisał ze bierze, ale narazie nic poza to sie nie odezwał
  11. narazie lezy i zawala miejsce.
  12. mam do sprzedania zbiornik na dwie pompy. myśli ktos o zakładaniu sprysków?
  13. odezwij sie na gg 4109033 od paru lat zajmuje sie modelarstwem kołowym rc. napewno cos ci podpowiem, i moge skierowac na dobra droge. pozdrawiam
  14. i po otwarciu drzwi tył z obu stron sie nie zapala? miałem podobnie.myslałem ze to styczniki. a wina okazała sie lampka jak poruszałem wtyczką to zaczeło działać.
  15. rozumiem ze nie działa ci ta 3 lampka nad bagażnikiem w avancie. troche dziwne. bo jak dobrze rozumiem ze jak otwierasz drzwi to dwie pozostałe sie zapalają?. a jak otwierasz bagaznik?
  16. chłopaki , potrzebuje tanio navigacji o przekątnej ekranu 3,5" ma może ktoś na zbyciu?
  17. żeby wyciągnąć popielniczkę musisz zdjąć tą ramkę wokoła klimatronica i radia, będziesz miał poniżej klimatronica dwie śruby, to na nich przykręcona jest popiołka. jak je odkręcisz to popielniczka wychodzi do przodu.
  18. z zagłowkami to nic nie przeszkadza, róznica jest jedynie w mocowaniach oparcia kanapy. w polifcie w avancie jest bolec a w sedanie ucho. ale to jest łatwe do przerobienia. sam to zrobiłem, kupując skóre.
  19. a to to juz z milion razy było. szukałes wogóle odpowiedzina forum na swoje pytanie? pasują, trzeba tylko mocowania przerobic. to tak w skrócie.
  20. niebardzo. bo nie pasuje, mają różne szerokości i inna jest prowadnica centralna. poszukaj było juz paru co chciało tak zrobic.
  21. jestem, za bo znając suwalską pogode to może być zimno i niezbyt przyjemnie. a fotki z podziemnego tez mogą być ok.
  22. no, tak bo łatwiej kupic nowa i sklep więcej zarobi, a co do czyszczenia, kiedyś swoją byłem preparatm do mycia silnika i spręzonym powietrzem, pomogło ale nie na długo. po jakimś czasie te elementy okryły sie osadem, jak by sie utleniły. i była totalna kupa.
  23. to co na 1 ;istopada robimy spota ? mam propozycje przy tak niskich temperaturach moze miejsce spotkan przeniesc do na parking podziemny plaza? co wy na to suwalczanie maniacy audi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.